To bardzo ważna sprawa. Może warto komuś podpowiedzieć, że jest taki nr telefoniczny pod którym znajdzie pomoc ?
Kategoria: Aktualności (Strona 132 z 186)
Prawie 120 osób przyszło w sobotę, 23 maja na zupę organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas. Działamy już tak od ponad 2 lat, ale czasy epidemii spowodowały, że potrzebujących jest dużo więcej. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspierają Zupę Chylońską.
1. Nabożeństwa majowe sprawujemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00. W soboty nabożeństwo majowe będzie sprawowane w dolnym, w pozostałe dni w górnym kościele.
2. Wspólnotę Szkoły Nowej Ewangelizacji Magnificat zapraszamy na Eucharystię we wtorek na 18:30, a po Liturgii na modlitwę uwielbienia.
Czytaj dalej…
Polecamy na tę okoliczność piękny list, który napisał kilka dni temu papież emeryt Benedykt XVI https://diecezja.pl/aktualnosci/historyczny-list-papieza-benedykta-xvi-z-okazji-100-rocznicy-urodzin-sw-jana-pawla-ii/
1. Od dzisiaj w naszym kościele może przebywać 100 osób. Zapraszamy więc na Eucharystie i nabożeństwa.
Czytaj dalej…1. Nabożeństwa majowe sprawujemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00. W soboty nabożeństwo majowe będzie sprawowane w dolnym, w pozostałe dni w górnym kościele.
Czytaj dalej…Minionej nocy zmarł ks. Ignacy Koszałka, pochodzący z naszej parafii. Zmarł tam, gdzie od 32 lat był misjonarzem, czyli w Ekwadorze. Chorował na nowotwór. Polecajmy Go Jezusowi Dobremu Pasterzowi.
Pogrzeb ks. Ignacego odbył się w Ekwadorze. Msza Święta w jego intencji, pod przewodnictwem bpa Zbigniewa z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół, będzie sprawowana w czwartek, 7 maja o godz. 12:00 w kościele św. Mikołaja.
Liturgia będzie transmitowana przez Głos Mikołaja na kanale Youtube.

- Nabożeństwa majowe sprawujemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00. W soboty nabożeństwo majowe będzie sprawowane w dolnym, w pozostałe dni w górnym kościele.
Msze Święte z tej uroczystości będziemy sprawować:
– w piątek, 1 maja o 18:30 (wigilijna),
– w sobotę, 2 maja o 8:00.
Zapraszamy

- Nabożeństwa majowe sprawować będziemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00.
- Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski obchodzić będziemy wyjątkowo 2 maja. Msza Święta z tej okazji o godz. 8:00. Wieczorna Msza Święta w sobotę będzie już z liturgii niedzielnej.
