Uczestnicy 8 rekolekcji dla muzyków 12-14 kwietnia 2024 r.

Rekolekcje dla muzyków to wydarzenie przygotowywane z myślą o muzykach, wokalistach, prowadzących własne schole, chóry i zespoły oraz wszystkich posługujących muzycznie na Bożą chwałę. To świetny czas na zatrzymanie się i oddanie swojego talentu Temu, który nam go ofiarował. To miejsce, w którym można spotkać około 90 muzyków grających na Chwałę Bożą. To możliwość regeneracji duchowych sił i motywacji lub możliwość napędzenia się w tym, co już robisz. To czas zainspirowania się muzycznie, jak i duchowo. Czas wspólnej modlitwy, warsztatów, dzielenia się doświadczeniami, poszerzenia wiedzy.

Za nami już 8 edycji Rekolekcji, podczas których mieliśmy przyjemność gościć wspaniałych muzyków m.in. Małgorzatę Hutek, Agnieszkę Musiał, Olgę Boczar, Jakuba Tomalaka, Fisheclectic, Kubę Kornackiego, ks. Piotra Daszkiewicza, Cezarego Paciorka oraz Pawła Wszołka i Aleksandra Caspedesa . Duchowo w trakcie rekolekcji prowadzi nas ks. Jacek Socha.

Jeśli:
👉 Jest Ci szczególnie bliska muzyczna forma modlitwy?
👉 Zależy Ci na tym, by nieustannie podnosić i doskonalić poziom muzyki granej w Kościele?
👉 Posiadasz talent muzyczny, który chcesz rozwijać?
👉 Chcesz umacniać ducha?
👉 Aktywnie angażujesz się lub chciałbyś angażować się w animację muzyczną różnych przedsięwzięć chrześcijańskich?

Wywiad „Głosu Mikołaja” z Katarzyną Michalską – organizatorką VII Rekolekcji dla Muzyków i koncertu Musiał & Hutek & Boczar, który odbył się w gdyńskim „Mikołaju” 8 marca 2019 r. oraz prowadzącą te rekolekcje Małgorzatą Hutek.

Szczegółowe informacje znajdziecie na:
https://www.facebook.com/tu.gdynia/
http://trojmiejskieuwielbienie.plE-mail: kontakt@trojmiejskieuwielbienie.pl