Trójmiejska Formacja Uwielbienia (TFU) – to wspólnota modlitewno-muzyczna, której celem pierwszym i ostatnim jest uwielbianie Boga. Członkowie wspólnoty nie czują się w tej dziedzinie ekspertami,  stąd wyczuwalny w nazwie dystans do samych siebie. Czujemy się jednak do tego powołani i w tym kierunku się formujemy, głownie przez praktykę.

Koordynatorka: Kinga Bronk

Duszpasterzem TFU jest ks. Jacek Socha

Trójmiejska Formacja Uwielbienia spotyka się w starej plebanii (ul. Św. Mikołaja 4), co dwa tygodnie w czwartki i piątki o 19:30.

Trójmiejskie Uwielbienie

Pomiędzy wspomnianym pierwszym a ostatnim celem działania TFU zrodził się pomysł na zewnętrzny przejaw naszej aktywności modlitewnej, który rosnąc w siłę dojrzał do stworzenia odrębnego dzieła.

Tak powstało Stowarzyszenie „Trójmiejskie Uwielbienie”, które swoim działaniem pragnie wspierać aktywność muzyków na polu chrześcijańskim na Pomorzu poprzez organizowanie uwielbień, Rekolekcji dla muzyków, warsztatów oraz koncertów.

Działamy ponieważ chcemy zachęcać innych do wielbienia Boga podczas organizowanych wydarzeń i później także w zwykłej codzienności, by poruszać serca i zbliżać do Bożej miłości.

Stowarzyszenie Trójmiejskie Uwielbienie

KRS: 0000710985

STRONA FB: https://www.facebook.com/tu.gdynia/

NASZA OFICJALNA STRONA: http://trojmiejskieuwielbienie.pl

E-mail: kontakt@trojmiejskieuwielbienie.pl