Gdynia Chylonia ul. św. Mikołaja 1, tel. 58 663 44 14

Kategoria: Intencje (Strona 1 z 45)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 04 – 10/03/2024

04/03/2024 Poniedziałek
08:00 1.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

2.     + Zmarli w czyśćcu

18:30 1.     W intencji wspólnoty SYCHAR o dary Ducha Świętego dla małżonków i opiekę Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja

2.     + Kazimierz Jończyk oraz rodzice z obojga stron i babcia Katarzyna

3.     + Kazimiera Koszałka w rocznicę urodzin

05/03/2024 Wtorek
08:00 1.     Błagalna o uzdrowienie duszy, psychiki i ciała oraz błogosławieństwo Boże dla wnuka Bartłomieja

2.     Błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dar dziecka dla Jacka i Natalii

18:30 1.     + Edmund Dettlaff w 5 rocz. śmierci oraz rodziców z obojga stron

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

19:15DK Szkoła Ewangelizacji Magnificat
06/03/2024 Środa
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji Haliny z prośbą o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

2.     + Rozalia i Walerian Mielewczyk, Franciszek i Bazyli Rompca oraz zmarli w czyśćcu

3.     + Zmarli z rodziny Dudzyńskich, rodzice Jan, Aniela, Eleonora, siostry, bracia, bratowe i bratanki

18:30 1.     + Hanna Wrycza w 71 rocz. urodzin

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

07/03/2024 Czwartek
08:00 1.     + Kazimierz i zmarli z rodziny

2.     + Elżbieta

18:30 1.     + Józef i Kazimiera Głodowscy, Zofia i Stanisław Witczak

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

08/03/2024 Piątek
08:00 1.     Błagalna o uzdrowienie duszy, psychiki i ciała oraz błogosławieństwo Boże dla wnuka Bartłomieja

2.     + Marta i Otton

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej  dla Ani

2.     + Janina, Czesław i Wiesław

3.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

09/03/2024 Sobota
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna Róż Różańcowych Rodziców, z prośbą za dzieci i rodziców oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.     + Brunon Marks w 3 rocz. śmierci i rodzice z obojga stron

3.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

18:30 + Eugeniusz Wodniczak w 28 rocz. śmierci oraz rodzice, teściowie i siostra Irena
10/03/2024

IV Niedziela Wielkiego Postu

08:00 1.     + Jadwiga Rzepińska w 3 rocz. śmierci oraz rodzeństwo

2.     + Anna i Kazimierz Szyca

10:00 W intencji parafii
11:30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej  dla Alicji z okazji 30 rocz. urodzin i dla jej bliskich
13:00 W intencji nowoochrzczonych
18:30 + Beata Szulc w 11 rocz. śmierci
17:00DK + Wacław Olszewski – gregoriańska

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26/2 – 03/03/2024

26/02/2024 Poniedziałek
08:00 1.     + Gizela Olesińska w 1 rocz. śmierci

2.     + Stanisław Lalik w 2 rocz. śmierci

18:30 1.     + Mąż Andrzej Witkowski, rodzice z obojga stron, zmarli z rodzin Potrykus i Witkowskich

2.     + Leokadia, Wacław, Marcin, Adam, Jerzy, Janina zmarli z rodzin Kinel, Sieńkowskich i Wróblewskich

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

27/02/2024 Wtorek
08:00 1.     + Agnieszka i Jan Rompca oraz Julianna i Jan Langowscy

2.     + Kazimierz i Beata Majewscy

18:30 1.     + Anna, Józef, ks. Klemens, ks. Stanisław i Bronisława

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

28/02/2024 Środa
08:00 1.     + Zmarli z IX Róży Żywego Różańca

2.     + Zofia Drywa

11:30 Pogrzeb: śp. Eugenia Machalewska, lat 88
18:30 1.     + Zbigniew Pawlikowski w 30 rocz. śmierci oraz żona Maria

2.     + Dariusz w 3 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Filipskich i Ziellman

3.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

4.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

29/02/2024 Czwartek
08:00 1.     + Mama Stefania Strzyżewska

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

12:00  Pogrzeb: śp. Zenon Penkowski, lat 81
13:00 Pogrzeb: śp. Manfred Kłódkowski, lat 82
18:30 1.     + + Irena Malinowska, Grażyna Szarmach, Bronisława Niespodziewana, Krzysztof Tchórzewski, Jerzy Wiankowski, Bogumiła Rega, Urszula Koy, Stefan Łazarewicz, Tadeusz Mieloszyk, Stefania Zasada, Ryszard Sokołowski, Teresa Fituła, Tadeusz Korzeniewski, Józef Kamiński, Eugeniusz Szreder, Jan Styka,

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

3.     Dziękczynno-błagalna z rocznicę urodzin Pauliny, z prośbą Boże prowadzenie i dar zdrowia szczególnie na czas ciąży i porodu dla mamy i dziecka

01/03/2024 Piątek
08:00 1.     + Eugeniusz Maszota – od pracowników przychodni

2.     + Zofia Śliwa – intencja od sąsiadów Zamenhofa 4

10:00 Pogrzeb: śp. Barbara Wilczyńska, lat 99
18:30 1.     Dziękczynno-błagalna z okazji 57 rocznicy urodzin syna Jarosława, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz wszelkie łaski dla całej rodziny

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

02/03/2024 Sobota
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji I Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.     + Mąż Zbigniew w 7 rocz. śmierci oraz Krzysztof, dziadkowie i zmarli w czyśćcu

3.     + Józef i Rozalia oraz Anna i Jerzy, zmarli w czyśćcu

4.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

09:30 Pogrzeb: śp. Piotr Biegalski, lat 60
18:30 + Jadwiga, Wiktor, Adolf, Ewa i Piotr
03/03/2024

III Niedziela Wielkiego Postu

08:00 1.     W intencji Urszuli  z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia

2.     + Kamil w 10 rocz. śmierci, Bożena w 2 rocz. śmierci, Marcin w 2 rocz. śmierci, Anna w rocz. urodzin, zmarli z rodzin Nierzwickich i Wons

10:00 W intencji parafii
11:30 + Józef Sierocki w 1 rocz. śmierci
13:00 1.     + Bronisława Niespodziewana

2.     + Wacław Olszewski – gregoriańska

18:30 + Halina Ziółkowska w 2 rocz. śmierci oraz Zbigniew i dziadkowie z obojga stron
17:00DK + Mąż Władysław w 13 rocz. śmierci oraz rodzice Zofia i Antoni

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19 – 25/02/2024

19/02/2024 Poniedziałek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. urodzin Skarlet z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia także dla jej rodziców

2.     W intencji Katarzyny o dar zdrowia, wszelkie potrzebne łaski oraz za Martę i Marcina

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Cezarego

2.     + Klemens w rocznicę urodzin

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

20/02/2024 Wtorek
08:00 1.     + Zmarli w czyśćcu

2.     + Waleria Kapra oraz zmarli z rodziny

18:30 1.     Błagalna o dar zdrowia dla Alicji i potrzebne łaski

2.     + Alfons, Anna i Józef

3.     + Syn Wojciech, mąż Henryk Jaks, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarli z rodzin z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące

4.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

21/02/2024 Środa
08:00 1.     W intencji Stowarzyszenia Cudownego Medalika w 12 rocz. powstania z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Niepokalanej dla członków, ich rodzin oraz ks. Zbigniewa

2.     + Bracia Stanisław, Jerzy, Jan, szwagier Tadeusz oraz Bronisława i Wanda

18:30 1.     + Bogumiła Tonderys w 33 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron i brat Tadeusz

2.     + Brat Zbigniew w 7 rocz. śmierci

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

 22/02/2024 Czwartek
08:00 1.     O wszelkie łaski dla czcicieli Miłosierdzia Bożego

2.     + Tata Jan Lewańczyk w rocz. śmierci i Hildegarda oraz dziadkowie

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin Grażyny z prośba o Boże prowadzenie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i całej rodziny

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

23/02/2024 Piątek
08:00 1.     + Zmarli dziadkowie, babcie i rodzice chrzestni z obojga stron

2.     + Janusz Janicki w 4 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństw z obojga stron

11:00 Pogrzeb: śp. Urszula Koy, lat 84
18:30 1.     + Mąż Władysław Żmijewski w 7 rocz. śmierci

2.     + Władysław Mach w 10 rocz. śmierci, żona Gerda, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

24/02/2024 Sobota
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w rodz. urodzin Marii z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

2.     + Leokadia Storma w 27 rocz. śmierci

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

09:30 Pogrzeb: śp. Jerzy Wiankowski, lat 91
11:00 Pogrzeb: śp. Bogumiła Rega, lat 84
18:30 + Tadeusz Sobczyk w 2 rocz. śmierci oraz siostra Ewa i rodzice z obojga stron
25/02/2024

II Niedziela Wielkiego Postu

08:00 1.     + Brat Sławomir Łabiak w 3 rocz. śmierci, rodzice Ewa, Maria, Michał Łabiak, teściowie Anna i Andrzej Waszczak oraz dziadkowie z obojga stron

2.     + Jan Komorowski w rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Komorowskich i Lewandowicz

10:00 + Maria Rogowska, lat 82
11:30 + Rodzice Stanisław w 26 rocz. śmierci i Krystyna, mąż Krzysztof
13:00 + Rodzice Krystyna i Franciszek Kriesel (Krisel) oraz zmarli z rodziny
18:30 + Kuba w 3 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny i znajomi
17:00DK + Franciszek Wenta – gregoriańska

 INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 12 – 18/02/2024

12/02/2024 Poniedziałek
08:00 1.     + Czesław Wolniak i zmarli z rodzin z obojga stron

2.     + Irena Formińska

09:45 Pogrzeb: śp. Teresa Fituła, lat 76
18:30 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joanny

2.     + Marianna i Jan Świderscy

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

13/02/2024 Wtorek
08:00 1.     Błagalna o dar zdrowia i potrzebne łaski dla Haliny

2.     + Seweryna Stępień w 38 rocz. śmierci oraz rodzice i krewni

18:30 1.     + Władysław, Stanisław, Marta, Robert i Jan Wrońscy

2.     + Roman Ostrowski w 45 rocz. śmierci

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

19:15DK Szkoła Ewangelizacji Magnificat
14/02/2024 Środa
08:00 1.     + Siostra Genowefa

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

09:00 + Zmarli w czyśćcu
17:00 + Teresa Rdzeń, Irena Domżalska i Zofia Jasińska
18:30 + Jadwiga Trejnis w 13 rocz. śmierci oraz Helena Żedzik, Wanda, Romuald, Leon, Barbara
19:30DK Dziękczynno-błagalna w intencji Krystyny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej także dla jej rodziny
15/02/2024 Czwartek
08:00 1.     + Lech, Henryk, Zdzisław, Stanisław, Henryk

2.     + Wanda Redlińska – intencja od IX Róży Żywego Różańca

10:30 Pogrzeb: śp. Stefania Zasada, lat 75
12:00 Pogrzeb: śp. Ryszard Sokołowski, lat 64
18:30 1.     + Władysława i Albin oraz zmarli z rodziny

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

16/02/2024 Piątek
08:00 1.     + Ks. Marek, Jan, Władysław oraz rodzice

2.     + Józef Dratwiński w 8 rocz. śmierci

10:00 Pogrzeb: śp. Tadeusz Mieloszyk, lat 77
18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, dzieci i wnuków

2.     + Klara Cerowska w 24 rocz. śmierci i zmarli z rodziny

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

17/02/2024 Sobota
08:00 1.     + Zbigniew w 2 rocz. śmierci  oraz rodzice z obojga stron

2.     + Mąż Marek w 2 rocz. śmierci, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarli z rodziny

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

10:00 Pogrzeb: śp. Stefan Łazarewicz, lat 76
18:30 + Franciszek, Leokadia, Stefania, Maria
18/02/2024

I Niedziela Wielkiego Postu

08:00 1.     + Stefan w dniu urodzin oraz zmarli z rodziny

2.     + Joanna i Paweł Bastian

10:00 W intencji parafii
11:30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocz. ślubu Magdaleny i Zygmunta z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej także dla Rafała
13:00 + Marek Różański w 31 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
18:30 W intencji o uzdrowienie duszy i ciała
17:00DK + Franciszek Wenta – gregoriańska

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 05 – 11/02/2024

05/02/2024 Poniedziałek
08:00 1.   + Antoni, Dariusz, Jan i Franciszek

2.   + Zofia i Jan oraz rodzice z obojga stron

11:30 Pogrzeb: śp. Krzysztof Tchórzewski, lat 38
18:30 1.   W intencji wspólnoty SYCHAR o dary Ducha Świętego dla małżonków oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja

2.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

06/02/2024 Wtorek
08:00 1.   + Maria, Stefan i Zenon Sikora, Małgorzata i Zygmunt Peryt

2.   + Zygmunt, Gertruda, Sebastian, Zdzisław, Ewa, Teresa i Alina

3.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

18:30 1.   + Wacław Olszewski w 1 rocz. śmierci

2.   + Rodzice Ewa i Jan

07/02/2024 Środa
08:00 1.   + Zmarli, krewni, znajomi i sąsiedzi

2.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

12:00 Pogrzeb: śp. Józef Kamiński, lat 83
18:30 1.   Dziękczynno-błagalna w 54 rocz. ślubu Weroniki i Antoniego z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny

2.   + Marianna i Wincenty, zmarli z rodziny Kilińskich, Stenka oraz Przemysław

08/02/2024 Czwartek
08:00 1.   + Janusz Śliwiński w 19 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron i rodzeństwo

2.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

10:30 Pogrzeb: śp. Bronisława Niespodziewana, lat 98
18:30 1.   +  Cecylia Pokrzywińska w 1 rocz. śmierci

2.   + Agata, rodzice i dziadkowie z obojga stron

09/02/2024 Piątek
08:00 1.   Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia dla Janka w 16 rocz. urodzin, a także dla Ali, Hani i Maćka

2.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

10:00 Pogrzeb: śp. Tadeusz Korzeniewski, lat 64
18:30 1.   + Jacek Baran w 1 rocz. śmierci oraz Edmund Baran w 32 rocz. śmierci

2.   + Jerzy Miotke w 6 rocz. śmierci rodzice, teściowie, zmarli z rodzin Miotke i Stolarskich

10/02/2024 Sobota
08:00 1.   Dziękczynno-błagalna Róż Różańcowych Rodziców, z prośbą za dzieci i rodziców oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.   + Jan i Wanda Blok, Wawrzyniec i Teresa Podlasiak, Helena i Bolesław Patoka oraz Henryk, Regina i Piotr Grandziccy, szwagier Stefan i Zbigniew

3.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

18:30 + Hildegarda w 8 rocz. śmierci i Wacław
19:30DK Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz o uzdrowienie duszy i psychiki córki Katarzyny
11/02/2024

VI Niedziela Zwykła

08:00 1.   + Zofia, Feliks, Henryk, Dawid, Anna, Bazyli, Łucja, Edward, Bronisław, Ludwika, Władysława, Jerzy i zmarli z rodziny Kortas, Kancyr i Mikołajczyk

2.   + Franciszek Wenta – gregoriańska

10:00 W intencji parafii
11:30 + Tata Stanisław w 49 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Krawczyk i Mikołajewskich
13:00 W intencji nowoochrzczonych
18:30 + Rodzice z obojga stron, rodzeństwo Krystyna, Władysław, szwagrowie Edmund i Wiesław oraz Beata, Gerard, Danuta i Bogumiła

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 29/1 – 04/02/2024

29/01/2024 Poniedziałek
08:00 1.     + Ryszard Zajt

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     + Janusz w 3 rocz. śmierci – intencja od przyjaciół

2.     + Erna w 3 rocz. śmierci oraz Ewa, Krzysztof i zmarli z rodziny

30/01/2024 Wtorek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny Wiesławy i Stanisława Grubba w intencji dzieci wnuków o zdrowie, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski w codziennym ich życiu

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin syna Mirosława z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubuilata, dzieci i wnuków

2.     + Władysław Hebel i zmarli z rodziny Hebel i Gloza

3.     + Elżbieta Mikołajczyk w miesiąc po śmierci – intencja od Klubu Seniora

31/01/2024 Środa
08:00 1.     + Rodzice z obojga stron, rodzeństwo

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

12:30 Pogrzeb: śp. Eugeniusz Szreder, lat 86
18:30 1.     + Ignacy

2.     + Zmarli z rodzin Szymaniuk, Prus, Rusiłowicz, Prończuk, Jabłońskich

01/02/2024 Czwartek
08:00 1.     + Mąż Ludwik w 17 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron, siostra Antonina, bracia Adolf, Włodzimierz, bratowa Zofia, dziadkowie Józef i Antonina

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

18:30 1.     + Przemysław w dniu urodziny

2.     + Mąż Edmund, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

02/02/2024 Piątek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin Ani z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

2.     + Felicjan Chudy w 11 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18:30 1.     + Mariusz Domaradzki w 1 rocz. śmierci

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

03/02/2024 Sobota
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji  XI Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.     + Justyn (on) w 20 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

3.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

18:30 + Anna, Jan, Andrzej, Renata i Zygmunt Unterschutz, Józefina i Alfons Klinkosz oraz zmarli z rodzin z obojga stron
19:30DK
04/02/2024

V Niedziela Zwykła

08:00 1.     + Mąż Alfons w 5 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron, szwagrowie, bratowa, Janina i Arkadiusz, Anna i Augustyn, dziadkowie z obojga stron

2.     + Franciszek Wenta – gregoriańska

10:00 W intencji parafii
11:30 + Rodzice Elżbieta i Piotr oraz Jan i Marta
13:00 1.     + Lucyna Szymańska w 1 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

2.     + Stanisława i Ryszard Leszczyńscy oraz zmarli z rodziny

18:30 + Wujek Mieczysław Maternicki

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22 – 28/01/2024

22/01/2024 Poniedziałek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna o szczęśliwą operacje i szybki powrót do zdrowia dla Tomasza

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin Janusza z prośbą o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jubilata

2.     + Jakub Soliwoda w 1 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

3.     + Mąż Ryszard Roliński w 13 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

23/01/2024 Wtorek
08:00 1.     + Rodzice Franciszek i Kazimiera Czaja, rodzeństwo Stefan, Halina, Edwin, Wanda oraz Maciej i zmarli z rodziny

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

12:00 Pogrzeb: śp. Grażyna Szarmach, lat 61
18:30 1.     + Franciszek, Franciszka, Paweł i Dorota Wittbrodt

2.     + Rodzice Urszula i Alfred

3.     + Władysław Gudziak, Ewa Dulak, Alfons Kankowski

24/01/2024 Środa
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji córki Anny w podziękowaniu za dar macierzyństwa z prośbą o opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia oraz radość w wychowywaniu synka

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji Krystyny w 80 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny

2.     Błagalna o dar zdrowia i potrzebne łaski dla mamy Stefanii

3.     + Mąż Jan w 4 rocz. śmierci oraz siostra, siostrzenica, bracia i szwagrowie

25/01/2024 Czwartek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Gizeli Szyrowskiej o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Jubilatki i jej rodziny

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. urodzin Magdaleny Kwiatkowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla Jubilatki i jej rodziny

2.     ++ Zenon Kozubowski, Eugeniusz Maszota, Zdzisław Górecki, Halina Szutarska, Bronisława Jarocka, Zofia Robak, Barbara Häusler, Sławomir Pakuła, Andrzej Błaszczyk, Marian Głaz, Henryk Dąbrowski, Lidia Bellgram, Zofia Śliwa, Bronisława Raczkiewicz, Mirosław Kraśniewski

26/01/2024 Piątek
08:00 1.     + Mąż Brunon, syn Tomasz, rodzice i zmarli w czyśćcu

2.     + Mąż Bronisław Falkowski w 1 rocz. śmierci

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 Pogrzeb: śp. Irena Malinowska, lat 61
18:30 1.     + Mąż Edmund Schmidt, syn Leszek, syn Edmund
w 1 rocz. śmierci, oraz brat Alfons i rodzice z obojga stron

2.     + Janina, Antoni, rodzice z obojga stron, zmarli z rodziny Neuman, Tobolskich, Nogal, zmarli w czyśćcu

27/01/2024 Sobota
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w intencji Bernadety i Marina z okazji 35 rocznicy ślubu

2.     + Adam Burmer

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 Pogrzeb: śp. Jan Styka, lat 87
18:30 + Helena Karwowska w 21 rocz. śmierci
19:30DK O błogosławieństwo Boże dla przyjaciela
28/01/2024

IV Niedziela Zwykła

08:00 1.     + Syn Ireneusz w 3 rocz. śmierci, mąż Henryk w 2 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Marian, Sabina, Krystyna i dziadkowie z obojga stron

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 W intencji parafii
11:30 + Maria Piotrowska w 1 rocz. śmierci oraz Czesław Piotrowski i Waldemar Piotrowski
13:00 1.     Dziękczynno-błagalna za dzieci, wnuki, prawnuczkę, za Maćka i Martę

2.     Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin mamy Zofii Szmytke z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia na dalsze lata

18:30 + Wujek Mieczysław Maternicki

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15 – 21/01/2024

15/01/2024 Poniedziałek
08:00 1.     O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Szymona i jego rodziców

2.     + Maria, Stefan, Zenon Sikora oraz Małgorzata i Zygmunt Peryt

3.     + Teresa Data – intencja od VI Róży Żywego Różańca

18:30 1.     W intencji wspólnoty SYCHAR o dary Ducha Świętego dla małżonków i opiekę Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

16/01/2024 Wtorek
08:00 1.     W intencji Jacka w dniu urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

2.     + Rodzice Joanna i Paweł Kepke oraz zmarli z rodziny

3.     + Danuta Bukowska w 4 rocz. śmierci

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

12:00 Pogrzeb: śp. Sławomir Pakuła, lat 57
18:30 + Edmund, rodzice, teściowie i rodzeństwo
19:15DK Szkoła Ewangelizacji Magnificat
17/01/2024 Środa
08:00 1.     Dziękczynna Miłosiernemu Bogu za przeżyty rok z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i całej rodziny

2.     + Mama Marianna Grabowska w 20 rocz. śmierci

3.     + Agnieszka, Mieczysław, Marianna i Władysław, Henryk

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 + Rodzice Walenty i Helena, rodzeństwo oraz zmarli z rodziny
18/01/2024 Czwartek
08:00 1.     + Julian Pobłocki

2.     + Mama Stefania Kowal

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

13:00 Pogrzeb: śp. Barbara Häusler, lat 72
18:30 1.     O Boże błogosławieństwo dla parafian z okazji kolędy

2.     + Barbara i Kazimierz

19/01/2024 Piątek
08:00 1.     + Andrzej w 3 rocz. śmierci, Jadwiga i Kazimierz w 19 rocz. śmierci

2.     + Gerard Hebel w 1 rocz. śmierci

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 Pogrzeb: śp. Bronisława Jarocka, lat 101
18:30 1.     + Józef, Stefania i Jadwiga Dulak

2.     + Ewa Cichowska – intencja od III Róży Żywego Różańca

20/01/2024 Sobota
08:00 1.     O szczęśliwą operację dla Elżbiety

2.     + Esmeralda w 29 rocz. śmierci oraz zmarli z rodzimy

3.     + Babcie i dziadkowie

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

11:00 Pogrzeb: śp. Zofia Robak, lat 88
18:30 + Dziadkowie i Babcie
19:30DK
21/01/2024

III Niedziela Zwykła

08:00 1.     + Mama Helena Kozłowska w 23 rocz. śmierci, Ojciec Feliks w 56 rocz. śmierci, brat Edmund, Julianna, Bronisław i wszystkich zmarłych z rodziny

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Wiesławy i Stanisława Grubba w 40 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich rodziny
11:30 + Maria Leszczyńska i zmarli z rodziny
13:00 1.     Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Stanisława z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo o opiekę Matki Bożej

2.     + Natalia, Helena i Tytus oraz zmarłych z rodziny Ciesielskich

18:30 W intencji o uzdrowienie duszy i ciała
17:00DK W intencji parafii

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 08 – 14/01/2024

08/01/2024 Poniedziałek
08:00 1.     W dniu urodzin Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo

2.     + Zygmunt Klepacki oraz rodzice, teściowie i bracia

3.     + Wincenty Niziołek w 21 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

10:00 Pogrzeb: śp. Halina Szutarska, lat 84
18:30 1.     + Piotr Plackowski i zmarli z rodziny

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

09/01/2024 Wtorek
08:00 1.     + Stefan Wacławek w 30 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

2.     + Joanna i Józef, Stanisław i Weronika, Alfred i Stefania

3.     + Stanisława Sulewska w 4 rocz. śmierci oraz Wacław Rdzeń

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 + Ginter Szmidt w 10 rocz. śmierci oraz Maria Szmidt i rodzice z obojga stron
10/01/2024 Środa
08:00 1.     Podziękowanie za odebrane łaski i opiekę nad dziećmi

2.     + Władysław w 2 rocz. śmierci

3.     + Anna Dobosz – intencja od XI Róży Różańca Świętego

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

11:30 Pogrzeb: śp. Henryk Dąbrowski, lat 76
13:00 Pogrzeb: śp. Marian Głaz, lat 69
18:30 + Mąż Tadeusz Jasnoch w 1 rocz. śmierci
11/01/2024 Czwartek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia dla Kazimierza i całej rodziny oraz o pokój na świecie

2.     + Małgorzata

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     + Dariusz Adamski w 1 rocz. śmierci

2.     + Władysław Klein

12/01/2024 Piątek
08:00 1.     + Czesław Wolniak i zmarli z rodzin z obojga stron

2.     + Brunon w 2 rocz. śmierci oraz rodzice

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 1.     Dziękczynno-błagalna w 85 rocz. urodzin Heleny Benkowskiej z prośbą o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny

2.     + Andrzej Lis w 3 rocz. śmierci

13/01/2024 Sobota
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna Róż Różańcowych Rodziców, z prośbą za dzieci i rodziców oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.     + Stanisław Woś

3.     Błagalna o uzdrowienie duszy, psychiki i ciała oraz błogosławieństwo Boże dla wnuka Bartłomieja

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 + Władysław, Stanisław, Marta i Szczepan
19:30DK
14/01/2024

II Niedziela Zwykła

08:00 1.     + Janina i Feliks, Kazimierz, Krystyna, Helena i Franciszek, Roman, Teresa, zmarli z rodziny Raczyków, dziadkowie z obojga stron, sąsiedzi i znajomi

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 W intencji parafii
11:30 + Kazimierz Mosakowski w 6 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
13:00 W intencji nowoochrzczonych
18:30 + Mąż Mariusz Domaradzki
17:00DK + Agata i Henryk oraz rodzice z obojga stron

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 01 – 07/01/2024

01/01/2024 Poniedziałek

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

08:00 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia dla Czesława w 89 rocz. urodzin

2.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia, łaskę wiary, dary Ducha świętego dla Agaty i jej rodziny

10:00 + Stefania Elwart
11:30 + Wacława i Władysław Myszograj oraz Łukasz Myszograj
13:00 + Jan Miętkiwicz w 2 rocz. śmierci oraz rodzice Helena, Czesława i Józef Koczyk, Janina i Stanisław Miętkiewicz, wnuk Marek
18:30 + Marta i Janusz
02/01/2024 Wtorek
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia, łaskę wiary, dary Ducha świętego dla Magdaleny i jej rodziny

2.     Błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i dar potomstwa dla Jacka i Natalii

3.     + Edmund, rodzice z obojga stron

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 + Sławomir Płochocki
03/01/2024 Środa
08:00 1.     Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia, łaskę wiary, dary Ducha świętego, założenie rodziny dla Bogusława

2.     + Siostra Genowefa

3.     + Syn Sławomir oraz mąż Konrad Wiczkowscy

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:45 Pogrzeb: śp. Mirosław Kraśniewski, lat 70
18:30 Podziękowanie za odebrane łaski w poprzednim roku z prośba o dalsze Boże prowadzenie
04/01/2024 Czwartek
08:00 1.     + Rodzice z obojga stron i brat Karol

2.     + Władysław w 25 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

3.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

18:30 + Alfons Kowalski oraz zmarli z rodziny z obojga stron
05/01/2024 Piątek
08:00 1.     + Izabela w 1 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

2.     + Henryk Koczara oraz zmarli z rodziny Koczarów

3.     + Teofila Wincenty, Bronisław, Agnieszka, Janina, Henryk i Ryszard Adamiakowie

4.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

09:30 Pogrzeb: śp. Zofia Śliwa, lat 86
11:00 Pogrzeb: śp. Zdzisław Górecki, lat 68
18:30 + Mąż Roman oraz rodzice z obojga stron
06/01/2024 Sobota

Uroczystość Objawienia Pańskiego

08:00 1.     Dziękczynno-błagalna w 60 r. ślubu Gertrudy i Kazimierza z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

2.     + Dziadkowie Zofia i Alfons

10:00 1.     Dziękczynno-błagalna  z prośbą o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zdzisława w dniu 81 urodzin oraz dla żony Marii

2.     + Halina Kłódkowska w 11 rocz. śmierci

11:30 + Paweł, Waleria, Jerzy, Jarosław Brzezińscy
13:00 + Wojciech Kaczkowski w 4 rocz. śmierci oraz rodzice Maria i Władysław
18:30 + Krystyna Rytelewska – gregoriańska
07/01/2024 Niedziela

Święto Chrztu Pańskiego

08:00 1.     + Jerzy Biegalski w 27 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

2.     + Krystyna Rytelewska – gregoriańska

10:00 W intencji parafii
11:30 + Rodzice Bronisław i Zofia oraz teściowie Pelagi i Władysław
13:00 + Helena w 2 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Pawelczyk i Formella
18:30 + Rodzice Franciszek i Klara Radzimińscy
17:00DK + Zmarli z rodziny Rotta i Konkel
« Starsze posty