Gdynia Chylonia ul. św. Mikołaja 1, tel. 58 663 44 14

Kategoria: Intencje (Strona 1 z 32)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13 – 19/09/2021

13/09/2021 Poniedziałek
08:00 1.      Błagalna o łaskę zdrowia dla Zygmunta

2.      Dziękczynno-błagalna w 25 rocz. ślubu Małgorzaty
i Norberta Anders

3.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

18:30 1.      + Aniela i Tomasz oraz rodzeństwo

2.      + Syn Marek Mikołajewski w 3 rocz. śmierci oraz Tadeusz i rodzice z obojga stron

14/09/2021 Wtorek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w 5 rocz. urodzin Zuzi z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo także dla Maćka

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

09:00 Pogrzeb: śp. Roman Kropidłowski, lat 51
12:45 Pogrzeb: śp. Teresa Burzyńska, lat 78
18:30 1.      + Katarzyna i Walenty Dziedzic, Józef Głodowski, Henryk Donarski i Grażyna Marcinkowska

2.      + Mąż Antoni w 10 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

15/09/2021 Środa
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia dla Gabriela Szlagi

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

3.      + Andrzej Zawadzki

09:00 Pogrzeb: śp. Mateusz Piechowski
10:30 Pogrzeb: śp. Franciszka Hinca, lat 89
18:30 1.      + Waleria, Paweł, Jerzy i Jarosław

2.      + Henryk Butowski w 19 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron Aleksander, Irena, Apolonia

16/09/2021 Czwartek
08:00 1.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

2.      + Jan Lizakowski w 6 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron oraz Apolonia, Józef, Kazimierz, Jadwiga i zmarli w czyśćcu

11:00 Pogrzeb: śp. Stefan Cielibała, lat 92
18:30 1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii i Władysława w 54 rocz. ślubu, także dla Katarzyny, Anny, Adama, Dariusza oraz Sydnej, Sebastiana i Skarlet

2.      + Syn Leszek Szmit oraz mąż Edmund oraz rodzice z obojga stron

3.      + Jan w rocz. śmierci

17/09/2021 Piątek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w 5 rocz. ślubu Pauliny i Przemysława z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej także dla ich dzieci Wojciecha i Macieja

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

3.      + Halina Terbak w 1 rocz. śmierci

11:00 Pogrzeb: śp. Sławomir Borchmann, lat 41
13:00 Pogrzeb: śp. Lidia Sałaj, lat 84
18:30 1.      + Dionizy Nierzalewski oraz zmarli z rodzin z obojga stron

2.      + Adalwina Jabłonka – intencja od sąsiadów

18/09/2021 Sobota
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna Róż Różańcowych Rodziców, z prośbą za dzieci i rodziców oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      + Julian Pobłocki

3.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

11:00 Pogrzeb: śp. Kazimierz Popławski, lat 87
12:30 Pogrzeb: śp. Bonifacy Zając, lat 91
15:00 Ślub: Jagoda i Mateusz
16:30 Ślub: Irena i Mieczysław
18:30 + Danuta Sokołowska oraz kuzynostwo
19/09/2021

XXV Niedziela Zwykła

08:00 1.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

2.      + Rodzice i rodzeństwo z obojga stron, stryj Antoni, bratowa Halina, szwagier Bogdan

10:00 W intencji parafii
11:30 + Andrzej Damrath
13:00 1.      Dziękczynno-błagalna z okazji 1 rocz. urodzin Marcinka

2.      + Władysław Mach, Bernard oraz zmarli z rodziny Mach i Czaja

3.      + Zofia Rogalska

18:30 W intencji o uzdrowienie duszy i ciała
17:00DK + Franciszek Kopacz

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 06 – 12/09/2021

06/09/2021 Poniedziałek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego o opiekę Najświętszej Maryi Panny dla córek, wnucząt, prawnuków, męża i rodziny

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

3.      + Mąż Władysław Podsiadło w 16 rocz. śmierci oraz jego rodzice

4.      + Władysława Majewska

18:30 1.      Dziękczynno-błagalna o dar zdrowia i szczęśliwy zabieg dla prawnuczki

2.      + Rodzice, siostra z rodziny Miotków oraz Marta i Franciszek Nadolscy, ciocia Urszula

07/09/2021 Wtorek
08:00 1.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

2.      + Zmarli z rodziny Kocwin: Jadwiga, Małgorzata, Józefa, Kazimierz, Jerzy, Przemysław i Józef

11:00 Pogrzeb: śp. Henryka Tomczak, 85
13:00 Pogrzeb: śp. Jerzy Weiladt, lat 78
18:30 1.      + Jerzy Zakrzewski i Jan Maćkowiak, Helena, Tadeusz, Teresa Puchacz, Katarzyna i Ignacy Rostankowscy

2.      + Jerzy Zakrzewski w 15 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

19:30 Szkoła Ewangelizacji Magnificat
08/09/2021 Środa
08:00 1.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

2.      + Henryk Łazaronek

3.      + Krystyna, Natalia i Adam

18:30 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji I Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      Dziękczynno-błagalna w intencji Janina i Andrzej w rocz. ślubu

3.      + Mąż Henryk w 7 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

09/09/2021 Czwartek
08:00 1.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

2.      + Wacław i Zofia, Zbigniew oraz rodzice z obojga stron

3.      + Zmarli z rodziny Szczeblewskich, Nagórskich i Milewskich

18:30 1.      + Włodzimierz oraz zmarli z rodzin: Makarewicz, Rogalskich i Teca

2.      + Rodzice Lucyna i Bolesław oraz zmarli z rodziny Białczak i Smułka

3.      + Regina Wyka z okazji imienin

10/09/2021 Piątek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji Cecylii Rubinkiewicz w 105 rocz. urodzin o łaskę zbawienia

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

3.      + Anna i Zofia Opalińskie

10:30 Pogrzeb: śp. Fryda Wielbłąd, lat 81
18:30 1.      + Maria i Ignacy, Zenon i Tadeusz Nowiccy oraz Roman w dniu urodzin

2.      + Mąż Józef w 3 rocz. śmierci oraz syn Adam

11/09/2021 Sobota
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla Waldemara w 70 rocznicę urodzin

2.      + Edmund Hoeft w 1 rocz. śmierci

3.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

4.      + Rodzice Stanisław i Bernadeta oraz teściowie Tadeusz i Zofia, zmarli z rodziny Cygiert i Szyca

11:30 Pogrzeb: śp. Jerzy Guczek, lat 78
15:00 Ślub: Kinga i Tomasz
18:30 + Waleria w 8 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Kosyn
12/09/2021

XXIV Niedziela Zwykła

08:00 1.      + Czesław Wolniak oraz zmarli z rodziny z obojga stron

2.      + Eugenia Antoniuk i Ewa Hajdarowicz w rocz. śmierci

10:00 W intencji parafii
11:30 + Rodzice Jan i Maria, Franciszek i Anna, bracia i dziadkowie z obojga stron oraz zmarli z rodzin Błank i Opalińskich
13:00 W intencji nowoochrzczonych
18:30 + Ryszard i rodzice z obojga stron
17:00DK + Stefan Zawadzki – gregoriańska

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 30/08 – 05/09/2021

30/08/2021 Poniedziałek
08:00 1.      + Rodzice Jadwiga i Mieczysław, siostra Alicja  oraz dziadkowie z obojga stron

2.      + Franciszek Kopacz

18:30 1.      Dziękczynno- błagalna o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Tomasza

2.      + Stefan Neumann w 2 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Elżbieta Jańczak

31/08/2021 Wtorek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w 55 rocz. ślubu Gertrudy i Pawła Milewskich

2.      + Gertruda i Leon Dzienisz oraz Jadwiga i Józefa Gładkowscy

18:30 1.      + Janina Trela w 10 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron oraz  Adela  i Piotr  Wawrysiuk

2.      + Bernard i Anna Penk, Jan i Matylda Koszałka

01/09/2021 Środa
08:00 1.      + Wanda, Antoni, Irena i Maria

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

3.      + Kazimierza Kania

18:30 1.      W intencji Bogu wiadomej

2.      + Zofia w 21 rocz. śmierci oraz zmarli z rodzin Literskich i Wardyn

3.      + Bronisław Hamrol, rodzice z obojga stron

02/09/2021 Czwartek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji Stefani z prośba o dar zdrowia

2.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

3.      + Mąż Mieczysław oraz rodzice z obojga stron

10:15 Pogrzeb: śp. Andrzej Czerwiński, lat 66
18:30 1.      + Renata w 10 rocz. śmierci, Tadeusz w 5 rocz. śmierci oraz Honorata i Jan

2.      + Jan i Krystyna Sarnowscy oraz babcia Rozalia

3.      + Mąż Hieronim w rocz. śmierci rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obojga stron oraz Marian

03/09/2021 Piątek
08:00 1.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

2.      + Stefania, Bolesław, Marta i Józef oraz Bronisław Brandt

3.      + Władysław Święs oraz zmarli z rodziny Dmowskich, Soszyńskich i  Święs

18:30 1.      Podziękowanie za łaskę 45 lat małżeństwa Marianny i Benedykta Mazurowskich z prośbą o dalsze błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla jubilatów i całej rodziny

2.      + Henryka Gniewkowska oraz zmarli z rodziny

3.      + Rodzice Anastazja i Wiktor Kobierowscy

04/09/2021 Sobota
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji X Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin
ks. Witolda z prośba o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i zdrowie

3.      Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu Danuty i Ryszarda Dulskich

4.      + Stefan Zawadzki – gregoriańska

12:00 Podziękowanie za dar życia Joanny z prośbą o dalsze Boże prowadzenie
18:30 + Zofia Borowiec w 12 rocz. śmierci oraz Władysław Borowiec
05/09/2021

XXIII Niedziela Zwykła

08:00 1.      + Łucja w 12 rocz. śmierci, Edward, Henryk, Dawid oraz zmarli z rodzin Mikołajczyk, Kortas i Kancyr

2.      + Stefania i Robert Klóskowscy

10:00 W intencji parafii
11:30 + Jadwiga Czarnecka w 9 rocz. śmierci
13:00 1.      Błagalna o szczęśliwy poród dla Lizy

2.      + Mąż Ryszard i rodzice z obojga stron

18:30 + Zmarli czytelnicy biblioteki filia 12 (Opata Hackiego 36)
17:00DK + Stefan Zawadzki – gregoriańska

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23 – 29/08/2021

23/08/2021 Poniedziałek
08:00 1.      + Mąż Jarosław rodzice, siostry i bracia oraz krewni i zmarli w czyśćcu

2.      + Maria i Feliks oraz siostry, Teresa, Maria, Rozalia, bracia Zygmunt i Roman, teściowie Albert i Marta

18:30 + Agnieszka i Jerzy Mrówczyńscy
24/08/2021 Wtorek
08:00 1.      + Rodzice z obojga stron: Marianna i Stanisław Majcher oraz Józefa i Piotr Omyła, dziadkowie oraz Łucja i Bernard Sułkowscy

2.      + Maria Skóra w 6 rocz. śmierci

18:30 Błagalna o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Marii
25/08/2021 Środa
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo w wyborze drogi życiowej dla Daniela

2.      W intencji ks. Prałata Ludwika z okazji imienin – intencja od Róż Żywego Różańca

18:30 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji Danuty i Zdzisława w 42 rocz. ślubu

2.      + Władysław, rodzice, siostry oraz Jan i Roman i zmarli z rodziny

26/08/2021 Czwartek
08:00 1.      Dziękczynna za otrzymane łaski

2.      + Rodzice Gertruda i Konrad, brat Zbigniew, teściowie Janina i Romuald oraz brat Bogdan

12:30 Pogrzeb: śp. Mirosława Multan, lat 86
18:30 1.      + Urszula Grzegory

2.      + Władysława Walaszkowska, Roman Kleina, Władysława Majewska, Józef Strękowski, Wanda Bogiel, Zygmunt Klepacki, Jarosław Garski, Ryszard Gronalewski, Bożena Ochmańska

27/08/2021 Piątek
08:00 1.      + Augustyn, Wincentyna, Leon, Aniela

2.      + Danuta Ostaszkiewicz

09:30 Pogrzeb: śp. Janina Zawadzka, lat 85
18:30 1.      Franciszka i Rudolph Des-Loges (czyt. Delorz) oraz dziadkowie

2.      + Józef Rojek oraz zmarli z rodziny

28/08/2021 Sobota
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w 12 rocz. ślubu Barbary i Tomasza

2.      + Siostra Kazimierza

3.      + Mama Grażyna, tata Jan oraz zmarli z obojga stron

15:00 Ślub: Alicja i Tomasz
16:30 Ślub: Aleksandra i Sebastian
18:30 + Marian Pawłowski w 9 rocz. śmierci
19:30 Wspólnoty Neokatechumenalne
29/08/2021

XXII Niedziela Zwykła

08:00 Dziękczynno-błagalna w 49 rocz. ślubu Elżbiety i Tadeusza Bujalskich z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla jubilatów, dzieci i wnuków
10:00 1.      W intencji parafii

2.      + Mąż Jan w 10 rocz. śmierci, Syn Leszek w 15 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny

11:30 + Rodzice Marianna i Stanisław, brat Stefan oraz Henryk i Stanisława
13:00 1.      + Łukasz Myszograj w dniu urodzin oraz zmarli z rodziny

2.      + Marek Ziółkowski w 20 rocz. śmierci

18:30 + Anna Stuferska w 22 rocz. śmierci oraz Józef Stuferski i rodzice z obojga stron

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16 – 22/08/2021

16/08/2021 Poniedziałek

08:00

  1. + Józef Dągowski w 7 rocz.śmierci
  2. + Kazimierz Głąbiowski

18:30

      + Maria Szmidt w dniu  urodzin, Ginter Szmidt i rodzice z obojga stron

17/08/2021 Wtorek

08:00

  1. + Mąż Józef Trzebiatowski w 15 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga  stron
  2. + Dionizy Nierzalewski  oraz zmarli z rodzin z obojga stron

18:30

  1. W intencji ks. Jacka z okazji imienin – intencja od Róż Żywego Różańca
  2. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla Patrycji w 17 rocznicę urodzin

18/08/2021 Środa

08:00

  1. + Julian Pobłocki
  2. + Hildegarda Lewańczyk – od sąsiadów z Lubawskiej 5

18:30

     + Zygmunt Ziętara

19/08/2021 Czwartek

08:00

  1. + Rodzice Rozalia i Franciszek, mąż Jarosław, siostry i bracia,
    zmarli w czyśćcu
  2. + Andrzej Damrath

18:30

+ Danuta Bukowska w rocz.  urodzin

20/08/2021 Piątek

08:00

  1. Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Marianny i Zygfryda
  2. + Bernard w dniu imienin

18:30

+ Kazimierz Biernacki w 5 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron

21/08/2021 Sobota

08:00

  1. Dziękczynno-błagalna Róż
    Różańcowych Rodziców, z prośbą za dzieci i rodziców oraz o życie
    wieczne dla zmarłych
  2. +  Monika w 10 rocz. śmierci i Korneli w 2 rocz. śmierci

15:00

Ślub: Małgorzata i Paweł

18:30

+ Natalia Rejek w 1 rocz. śmierci

19:30

Wspólnoty Neokatechumenalne

22/08/2021     XXI Niedziela Zwykła

08:00

  1. + Rodzice Jan i Janina oraz rodzeństwo Zbigniew, Leszek, Eugeniusz
    i Krystyna
  2. + Franciszek i Maria Góra oraz zmarli z rodzin z obojga stron

10:00

W intencji parafii

11:30

+ Mąż
Jan Woldański, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

13:00

+ Natalia Grzybicka w 11
rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Grzybickich i Barwińskich

18:30

+
Jadwiga Chudy w 7 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga
stron

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 09 – 15/08/2021

09/08/2021 Poniedziałek
08:00 1.      W intencji Elżbiety w podziękowaniu za otrzymane łaski
z prośbą o dalsze błogosławieństwo

2.      + Maria i Gabriela Pułakowskie oraz zmarli z rodziny Małeckich i Pułakowskich

18:30 + Rodzice chrzestni Wanda i Tadeusz
10/08/2021 Wtorek
08:00 1.      + Andrzej Zawadzki

2.      + Jan Lewańczyk w dniu urodzin oraz Hildegarda

18:30 + Syn Mirosław z okazji urodzin oraz Feliks i Franciszek Trepczyk
11/08/2021 Środa
08:00 1.      + Anna Nowak – intencja od sąsiadów z Zamenhofa 4

2.      + Stefan Fortowski

18:30 Dziękczynno-błagalna w dniu 5 urodzin James (Jakub)
12/08/2021 Czwartek
08:00 1.      + Czesław Wolniak oraz zmarli z rodziny z obojga stron

2.      + Władysław Luchowski

18:30 + Krystyna i Ludwik Soboczyńscy
13/08/2021 Piątek
08:00 1.      + Czesława i Stanisław oraz zmarli z rodzimy Piotrowskich i Ferens

2.      + Irena Bisior

18:30 + Aniela, Jerzy i Cezary Tabor oraz Ewa i Krystyna
14/08/2021 Sobota
08:00 1.      + Mirosław Świderski w 2 rocz. śmierci, Kazimierz Świderski oraz Ania Małowiecka

2.      + Janina Stankiewicz w rocz. śmierci, Edmund Stankiewicz, zmarli z rodzony z obojga stron oraz Lidia i Tadeusz Sołtysiak

16:00 Ślub: Paulina i Piotr
18:30 + Zmarli z rodziny Manista i Bagińskich, rodzice i rodzeństwo oraz Stanisław Bagiński
19:30 Wspólnoty Neokatechumenalne
15/08/2021

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

08:00 1.      + Gertruda i Ksawery, Zofia i Feliks, dziadkowie oraz zmarli z rodziny Kupc, Mielińskich i Borkowskich

2.      + Helena Miotke w 98 rocz. urodzin

10:00 W intencji parafii
11:30 + Jadwiga i Piotr Wiszowaci oraz rodzice z obojga stron
13:00 1.      + Mąż Tomasz rodzice Henryk i Wacława, siostra Wiesława oraz Jolanta, Irena i szwagrowie

2.      + Oliwia Meller – intencja od sąsiadów z Zamenhofa 4

18:30 + Włodzimierz w 35 rocz. śmierci i za rodziców z obojga stron

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 02 – 08/08/2021

02/08/2021 Poniedziałek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Tomasz Flisikowski w 6 rocz. śmierci

18:30 1.      + Maria Kuhn i zmarli z rodziny

2.      + Jan Reda w 22 rocz. śmierci oraz Maria, dziadkowie Reda, Hildegarda Nowacka w 20 rocz. śmierci, Jadwiga i Franciszek Bistroń i zmarli krewni

03/08/2021 Wtorek
08:00 1.      + Czesław Żynda w 12 rocz. śmierci i Sławomir Żynda w 11 rocz. śmierci oraz za rodziców z obojga stron

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Jerzy i Anastazja oraz Wiktor Kobierowscy
04/08/2021 Środa
08:00 1.      Błagalna w intencji Kazimiery Płtoka i Marzeny Kraśniak o potrzebne łaski i dar uzdrowienia duszy i ciała

2.      + Babcia Klara oraz dziadkowie z obojga stron

18:30 + Irena Borowa – intencja od sąsiadów
05/08/2021 Czwartek
08:00 1.      + Rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny

2.      + Tadeusz, rodzice z obojga stron i Zbigniew

09:30 Pogrzeb: śp. Roman Kleina, lat 63
18:30 + Rodzice z obojga stron i rodzeństwo, zięć Jerzy, synowa Ula, zmarli z rodziny z obojga stron
06/08/2021 Piątek
08:00 1.      + Antoni

2.      + Hildegarda Lewańczyk – od sąsiadów z Lubawskiej 5

12:00 Pogrzeb: śp. Władysława Majewska, lat 89
18:30 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji Henryka i Edyty Dawidowskich w 35 rocznicę  ślubu

2.      + Marek Jędraszkiewicz w 2 rocz. śmierci, rodzice
z obojga stron i rodzeństwo

07/08/2021 Sobota
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji XI Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      + Joanna, Zygmunt, Tadeusz, Edward i Marianna

15:00 Ślub: Aleksandra i Paweł
18:30 + Maria, Józef, Franciszek
19:30 W intencji parafii
08/08/2021

XIX Niedziela Zwykła

08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji Małgorzaty Staśkiewicz  z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha św. i opiekę Matki Najświętszej

2.      + Stanisława Capała w 16 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Capała i Kamola

10:00 + Kleofas, Monika i Helena
11:30 + Konstanty Szarmach
13:00 W intencji nowoochrzczonych
18:30 + Rodzice, mąż Marian w 3 rocz. śmierci oraz Rufin i Melania

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26/7 – 01/08/2021

26/07/2021 Poniedziałek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Bogdan Taciak, Marianna i Jan Taciakowie, Józefa i Jan Stawiasz

18:30 + Anna, Józef i ks. Klemens
27/07/2021 Wtorek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Edward Gliniewicz

18:30 + Stanisława
28/07/2021 Środa
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Mama Helena, Stanisław, Roch i Roman

18:30 + Ewa Wenta w 7 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny
29/07/2021 Czwartek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Aleksander Romański oraz zmarli z rodziny

18:30 + Eryka Ruchniewicz, Mirosław Wilk, Władysław Szapiel, Norbert Nowak, Grzegorz Kreft, Władysław Ryta, Urszula Nowakowska, Halina Bieszke, Urszula Gorzelańczyk
30/07/2021 Piątek
08:00 1.      + Rodzice i rodzeństwo oraz zmarli z rodziny

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Stanisław i Lechosław Król
31/07/2021 Sobota
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Kazimiera Greczanik, Józef Duklewski, Janina Iwanicka oraz zmarli w czyśćcu

18:30 + Rodzice Maria w 13 rocz. śmierci i Franciszek, dziadkowie Krystyna i Ignacy
19:30 Wspólnoty Neokatechumenalne
01/08/2021

XVIII Niedziela Zwykła

08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Zofia i Maksymilian

10:00 W intencji parafii
11:30 + Helena Matuszańska w 3 rocz. śmierci oraz zmarli z rodzin Matuszańskich i Rosłanek
13:00 + Bronisław Kila w 5 rocz. śmierci oraz Bernadeta Kila
18:30 + Rodzice Maria Wrycza w 4 rocz. śmierci i Władysław Wrycza oraz Leszek, Genowefa Donimierska i dziadkowie z obojga stron

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19 – 25/07/2021

19/07/2021 Poniedziałek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Andrzej Zawadzki

18:30 + Wincenty i Marianna oraz zmarli z rodzin Kilińskich i Stenka
20/07/2021 Wtorek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w intencji Marii Teresy w 77 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i całej rodziny

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Rodzice: Barbara i Borys Baszkirow oraz zmarli z rodzin: Mey i Baszkirow, szwagrowie: Eugeniusz i Józef
21/07/2021 Środa
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Stanisław w 8 rocz. śmierci

18:30 + Stanisław Węgrzyński w dniu urodzin, wnuczka Ania oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
22/07/2021 Czwartek
08:00 1.      O łaskę wiary dla Mateusza

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Żona Czesława Szymańska, rodzice Anna i Franciszek Żalikowscy oraz Helena i Jan Szymańscy, brat Józef
23/07/2021 Piątek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Andrzej Damrath

18:30 Dziękczynno-błagalna w intencji Beaty, Jacka, Mikołaja i Eweliny z prośbą o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
24/07/2021 Sobota
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Teściowie, ciocie, wujkowie, dziadkowie z obojga stron Grenalewscy

3.      + Rodzice Krystyna i Roman Baltyn

15:00 Ślub: Tatiana i Maciej
18:30 + Rodzice i rodzeństwo z rodziny Stencel i Landowskich
19:30 Wspólnoty Neokatechumenalne
25/07/2021

XVII Niedziela Zwykła

08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Anna i Franciszek Kortas

10:00 W intencji parafii
11:30 + Marian Pilanowski w 3 rocz. śmierci
13:00 + Rodzice Helena i Walenty, rodzeństwo oraz zmarli z rodziny
18:30 + Mąż Zdzisław w 14 rocz. śmierci, syn Dariusz w 3 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron, zięć Janusz w 5 rocz. śmierci, wnuczka Natalia w 4 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 12 – 18/07/2021

12/07/2021 Poniedziałek
08:00 1.      + Czesław Wolniak w 1 rocz. śmierci

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 1.      + Zmarli z rodzin Płotka, Wrońskich, Labuda i Studzińskich

2.      + Henryk Łazaronek

13/07/2021 Wtorek
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna w 1 rocz. ślubu Marty i Łukasza

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Tomasz w 12 rocz. śmierci
14/07/2021 Środa
08:00 1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marii w 80 rocz. urodzin

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Hubert Sokołowski  oraz ciocie i wujkowie
15/07/2021 Czwartek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Maria, Franciszek i Teofila

18:30 Dziękczynno-błagalna z prośba o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 80 rocz. urodzin Tadeusza i dla całej rodziny
16/07/2021 Piątek
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Ryszard Gleński w 36 rocznicę śmierci oraz + Henryk i Andrzej Gleńscy

16:00 Ślub: Alicja i Sebastian
18:30 + Żona Ernesta Majewska oraz Ewa Zyskowska, Jan Kokowicz i Zenon Kokowicz
17/07/2021 Sobota
08:00 1.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

2.      + Dionizy Nierzalewski oraz zmarli z rodzin z obojga stron

14:00 Ślub: Katarzyna i Łukasz
18:30 + Jan Holtz w 3 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny
19:30 Wspólnoty Neokatechumenalne
18/07/2021

XVI Niedziela Zwykła

08:00 1.      + Tadeusz, Jarosław, Wioleta, rodzice i rodzeństwo z rodzin Jastrzębskich i Supińskich

2.      + Genowefa i Edmund oraz Bernard i Julianna

10:00 W intencji parafii
11:30 + Żona Irena, córka Danuta, rodzice i rodzeństwo z obojga stron
13:00 1.      Dziękczynno-błagalna z okazji 40 rocz. urodzin Magdaleny i Pawła

2.      + Agnieszka Ossowska – gregoriańska

18:30 + Grzegorz Brzozowski w 4 rocz. śmierci
« Starsze posty