1. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy do soboty włącznie o 17:45. Natomiast ostatnie spotkanie różańcowe dla dzieci odbędzie się w piątek o 17:00.
2. Kartki na wypominki można składać dzisiaj po każdej Mszy świętej w biurze parafialnym. Za zmarłych będziemy modlili się w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, tzn. od 2 do 8 listopada. Msza Święta za zmarłych wymienionych w wypominkach każdego dnia oktawy o 18:30, a w niedzielę o 10:00.

3.  Zapraszamy do skorzystania ze Spowiedzi Świętej przed uroczystością Wszystkich Świętych. Będziemy spowiadali w sobotę od 7:30 do 8:15 i od 17:30 do 18:30.
4.  Uroczystość Wszystkich Świętych świętować będziemy w przyszłą niedzielę, 1 listopada. Msze święte tego dnia będą sprawowane o: 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:30. Nie będzie Eucharystii o 17:00 w dolnym kościele.
5.  Ze względu na zagrożenie coronavirusem nie będzie procesji i Mszy Świętych na cmentarzach w Cisowej i naszym parafialnym przy ul. Pelplińskiej w dniach 1 i 2 listopada. Aby uniknąć przebywania w tłumie zachęcamy do odwiedzania i modlitwy na cmentarzach przez cały miesiąc listopad, który decyzją Stolicy Apostolskiej jest w tym roku czasem odpustu zupełnego.
6.  Osoby, które straciły kogoś bliskiego w tym roku, zapraszamy w niedzielę, 8 listopada na Mszę świętą o 10:00. Znakiem naszej modlitwy będą świece z naklejoną kartką zawierającą imię zmarłej osoby. Świece te prosimy o przyniesienie w procesji z darami. Prosimy o takie świece, które łatwo jest postawić na podłodze.
7.  Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” i pisma biblijnego „Galilea”, tym razem poświęconego Biblii w życiu Jana Pawła II.
8.  Czterech młodych mężczyzn z naszej parafii zostało nadzwyczajnymi szafarzami Komunii Świętej. Są to: Paweł Żelazny, Paweł Zdrojewski, Łukasz Szamocki i Paweł Labudda. Cieszymy się i gratulujemy.

W minionych dniach zmarli:
+ Zofia Gatniejewska, lat 88; + Barbara Graca, lat 71;
+ Edmund Stoba, lat 85; + Urban Szredel, lat 81.