13/05/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Mąż Roman Kaleta w 10 rocz. śmierci oraz Helena i Antoni Narloch, Stanisława i Ignacy Obiegły 2. + Helena Król |
18:30 |
1. + Rodzice z obojga stron Anna i Franciszek Żalikowscy oraz Helena i Jan Szymańscy 2. + Robert Hinca |
14/05/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej dla córek, wnucząt, męża i całej rodziny 2. + Mąż Franciszek Jahn w 19 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Józefa i Stanisław Chojnaccy, rodzice z obojga stron i zmarli z tych rodzin 2. + Krystyna i Jan Sarnowscy, Rozalia |
15/05/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Irena i Tadeusz w 2 rocz. śmierci 2. + Jan Czechowicz w 2 rocz. śmierci oraz rodzice Paweł i Anna Tadrowscy 3. + Jan Wilchowski |
18:30 |
1. + Wacław Pełszyk oraz zmarli z rodziny 2. + Feliks i Franciszek Trepczyk oraz zmarli z rodziny Merkel i Trepczyk |
16/05/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. + Stefan Gorgolewski – pogrzebowa 2. + Klemens w 34 rocz. śmierci, zmarli z rodziny 3. + Irena i Eugeniusz 4. Błagalna o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Józefa, Jarosławy, Marzeny i Anny
|
18:00 |
1. BIERZMOWANIE 2. + Żona Zofia oraz zmarli z rodzin Giewartowskich i Węgrzynowskich 3. + Bernadeta i Stanisław oraz Tadeusz |
17/05/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Genowefa Dudzińska 2. + Mąż Andrzej oraz Zofia i Władysław |
18:30 |
1. + Monika i Kleofas oraz Helena 2. + Rodzice Agnieszka i Jan Kosznik oraz Marianna, Zygmunt, Jerzy i Ludwika |
18/05/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. + Stefania i Paweł oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron 2. + Bronisława i Franciszek, Marianna, Irena, Czesław, Aleksander i Bolesław 3. + Maria i Marianna oraz ich rodzice z obojga stron |
18:30 |
+ Rodzice Weronika i Brunon Wichert oraz Joanna Bach |
19/05/2019 V Niedziela Wielkanocna |
|
08:00 |
1. + Leokadia i Norbert Wiśniccy oraz zmarli z rodziny 2. + Barbara, Michał, Stanisław, Edward i Genowefa z rodziny Żurawieckich |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
Dziękczynno-błagalna w 9 rocz. ślubu Ani i Marcina |
13:00 |
+ Rodzice, bracia i dziadkowie z obojga stron oraz zmarli z rodzin Błank i Opalińskich |
18:30 |
W intencji uzdrowienia duszy i ciała |
17:00DK |
+ Zmarli z rodziny Nowaków i Kaczmarków |
Strona 110 z 154
1. Podczas nabożeństw majowych, które sprawujemy w dni powszednie o 18:00, a w niedzielę o 20:30, czytamy najnowszą adhortację papieża Franciszka „Christus Vivit”.
2. Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii w najbliższą sobotę, 11 maja o 11:00. Spowiedź dla dzieci i ich bliskich w piątek o 17:00.
1. Młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę świętą w najbliższą niedzielę, 5 maja na 17:00 do dolnego kościoła.
2. Nabożeństwa majowe sprawujemy w dni powszednie o 18:00, a w niedzielę, połączone z Apelem Jasnogórskim, o 20:30.
06/05/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Stanisław Kamiński w 1 rocz. śmierci 2. + Czesław Żynda w 10 rocz. śmierci, Sławomir w 9 rocz. śmierci, Halina i Teresa oraz rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. + Mąż Ludwik Wielbłąd w 10 rocz. śmierci oraz Zygmunt, Urszula i zmarli z rodzin Bemowskich, Kotyniów i Wielbłąd 2. + Ginter Szmidt, rodzice Józef i Elżbieta, dusze w czyśćcu |
07/05/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w dniu urodzin Zygmunta i Marcina z prośbą o wszelkie potrzebne łaski także dla jego rodziny 2. + Rodzice Jadwiga i Mieczysław, siostra Alicja oraz dziadkowie z obojga stron |
18:30 |
1. + Córka Elżbieta w 7 rocz. śmierci oraz zięć Jan 2. + Władysław w 22 rocz. śmierci i zmarli z rodziny Bach |
08/05/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Mąż Jan Bellgran w 30 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron 2. + Rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo, zięć Jerzy, krewni z obojga stron |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Witolda w 20 rocz. święceń 2. + Stanisław Pomianowski, Helena i Stanisław |
09/05/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. + Marianna w 40 rocz. śmierci, mąż Wincenty oraz zmarli z rodziny Kilińskich i Stenka 2. + Irena Biechowska w 11 rocz. śmierci, Olgierd Biechowski w 7 rocz. śmierci, Stanisława Biechowska w 19 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron oraz Gunduz Arel w 4 rocz. śmierci. Dziękczynna za wszystkich żyjących Biechowskich z prośbą wiele łask Bożych |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w dniu urodzin Teresy z prośbą o łaskę zdrowia i opiekę matki Bożej 2. + Jolanta w 1 rocz. śmierci i zmarli z rodziny |
10/05/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Genowefa Dudzińska 2. + Rodzice Janina i Dominik oraz Alfred i Andrzej |
18:30 |
1. + Rodzice Zofia, Maria i Marcin Zając 2. + Gerard Weicher w 2 rocz. śmierci |
11/05/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 20 rocz. ślubu Anny i Adama w prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny 2. + Gerard Wons w 4 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron 3. + Rodzice, bracia, bratowe i bratanek Perszewscy |
18:30 |
+ Edmund w rocz. śmierci oraz rodzice, teściowie i rodzeństwo |
12/05/2019 IV Niedziela Wielkanocna |
|
08:00 |
1. + Leon, Anna, Brunon Ficht oraz Władysława i Stanisław Rosiak 2. + Feliks w 37 rocz. śmierci, Henryk, Dawid, Zofia, Anna, Bazyli oraz zmarli z rodziny Kortas i Kancyr |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków |
13:00 |
W intencji nowoochrzczonych |
18:30 |
+ Józef Zawiszewski w 14 rocz. śmierci i rodziców z obojga stron |
17:00DK |
+ Hanna Litterska w 2 rocz. śmierci |
1. Nabożeństwa majowe sprawować będziemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00.
2. Uroczystość NMP Królowej Polski obchodzić będziemy w najbliższy piątek, 3 maja. Msze święte sprawować będziemy według porządku niedzielnego. Nie będzie jedynie Eucharystii o 17:00 w dolnym kościele.
29/04/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Maria Bona, Franciszek i Władysław Studniccy 2. + Kazimierz Nowicki oraz rodzice z obojga stron i rodzeństwo |
18:30 |
1. + Mąż Mieczysław w 1 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron, Czesław, Jan i Marian 2. + Maksymilian, Monika, Krystyna i Maciej |
30/04/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 57 rocz. ślubu Heleny i Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny 2. + Karol Jaskólke w 8 rocz. śmierci Jerzy i Eugeniusz Szymańscy |
18:30 |
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Jolanty i Marka w 25 rocz. ślubu oraz dla ich synów Mateusza i Łukasz 2. + Mąż Edward, syn Ireneusz, rodzice Marta i Jan oraz siostry, bracia i zmarli z rodziny Browarczyk |
01/05/2019 Środa |
|
08:00 |
1. Podziękowanie z otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Natalii 2. + Mąż Stanisław oraz rodzice i teściowie |
18:30 |
1. + Mąż Edmund Zybert w 1 rocz. śmierci oraz Józef w 13 rocz. śmierci i Anna w 30 rocz. śmierci 2. + Henryk i Wacława, Wiesława i Józef, Jolanta, Irena i Wacław |
02/05/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. + Zygmunt Kosznik w dniu imienin, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Jan Kwiatkowski 2. + Ojciec Jan, Maria, Aniela, brat Jan z rodziny Dobke |
18:30 |
1. + Zygmunt i Zofia 2. + Czesława, Antoni, Waldemar i Józef |
03/05/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Maria Lipińska oraz zmarli z rodzin Siebert i Lipińskich 2. + Dziadkowie z obojga stron i rodzice chrzestni |
10:00 |
+ Janusz i Stanisław Redlich, Klemens Stenka, Stanisław Czoske |
11:30 |
+ Julian |
13:00 |
1. + Aleksandra Preiss (+ 15.04.2019) 2. + Mąż Łukasz Glembin w 2 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny |
18:30 |
+ Mąż Tadeusz i rodzice |
04/05/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji IX Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych 2. W intencji Ali w 7 rocz. urodzin i o zdrowie dla Hani, Janka i Maćka 3. + Teresa Andryszczyk w 5 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
18:30 |
+ Żona Monika Badziąg z okazji imienin oraz rodzice z obojga stron i rodzeństwo |
05/05/2019 III Niedziela Wielkanocna |
|
08:00 |
+ Leokadia i Józef + Józef i Grażyna |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Władysława i Józef, Bronisława i Bolesław |
13:00 |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki i jej rodziny, Piotra i jego rodziny oraz Bartosza |
18:30 |
+ Irena Lipka w 14 rocz. śmierci, rodzice i dziadkowie z obojga stron |
17:00DK |
Błagana o wszelkie potrzebne łaski w związku z egzaminami maturalnym Asi |