1. W wyniku głosowania parafian i z wyboru proboszcza parafii powstała nowa Parafialna Rada Duszpasterska. Jej skład publikujemy w Biuletynie i na stronie internetowej.
2. Wczoraj rozpoczął się diecezjalny etap konsultacji synodalnych. Do końca lutego zorganizujemy kilka spotkań synodalnych w naszej parafii, na które już zapraszamy wszystkich chętnych. Nowa Parafialna Rada Duszpasterska będzie koordynowała spotkania. Zapraszamy do lektury Vademecum o synodalności.
/www.ekai.pl/dokumenty/vademecum-synodu-o-synodalnosci/

3. Nabożeństwa różańcowe sprawujemy w październiku codziennie o 17:45, a dzieci zapraszamy w piątki na 17:00.
4. Dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie o godz. 19:30 w górnym kościele.
5. Intencje mszalne na rok 2022 można zamawiać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
6. Kartki na wypominki można wziąć dzisiaj z kościoła i wypełnione można składać w biurze parafialnym.
7. 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msza święta na parafialnym cmentarzu o godz. 14:30 poprzedzona będzie procesją modlitewną za zmarłych.
8. Przeżywających kryzys małżeński zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w poniedziałek, 25 października. W planie Msza święta o 18:30, następnie dalsza część spotkania w starej plebanii. Można przyjść w parze, można też w pojedynkę.
9. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się we wtorek, 26 października o godz. 16:30 w domu parafialnym, w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej.
10. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w środę o 9:00 w sali nr 5 domu parafialnego.
11. Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne wspólnoty Domowego Kościoła (Oazy Rodzin), które odbędzie się w czwartek, 28 października o 19:30 w kawiarence w domu parafialnym. Zapraszamy chętne małżeństwa. Szczegółowe informacje u Ks. Tomasza.
12. Zapraszamy na pielgrzymkę na Europejskie Spotkanie Młodych w Turynie w dniach 27 grudnia-2 stycznia, które organizuje wspólnota Braci z Taize. Wyjazd jest dla osób w wieku 18-35 lat. Do zgłoszenia się wymagany jest paszport covidowy. Wstępny koszt wyjazdu (zależnie od wielkości grupy) wynosi 470 zł. plus 65 euro. Spotkanie przygotowujące odbędzie się w przyszłą sobotę, 23 października o godz. 19:30 w sali nr 5 w domu parafialnym. Zgłoszenia i informacje u ks. Grzegorza do 7 listopada.
13. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Kwesta na Papieskie Dzieła Misyjne odbędzie się po każdej Mszy Świętej.
14. Młodzież z naszego, parafialnego Klubu Alternative będzie, w przyszłą niedzielę, sprzedawać znicze, drewniane rzeźby oraz biżuterie robione własnoręcznie. Będzie to jednocześnie kwesta na leczenie Wojtka, dwudziestoletniego chłopaka, który kilka tygodni temu uległ ciężkiemu wypadkowi w wyniku czego jeździ na wózku i wymaga rehabilitacji.

W minionych dniach zmarła:
Hanna Kucińska, lat 60