10/06/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Ludomira i Henryk Dreda w 4 rocz. śmierci 2. + Żona Genowefa oraz rodzice Józef i Zofia, brat Ryszard |
18:30 |
1. + Hildegarda oraz zmarli z rodzin Chojke i Miotke 2. + Weronika Rybak w 83 rocz. śmierci 3. + Anna Rodziewicz – intencja od chóru |
11/06/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie 2. |
10:30 |
POGRZEB śp. Jan Karmowski |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Marka i jego rodziny 2. Dziękczynno-błagalna w intencji Franciszka w dniu urodzin |
12/06/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Piotr w 11 rocz. śmierci oraz rodzice i krewni z obojga stron 2. + Jan i Janina Zerka, Helena i Stanisław Perlijan oraz zmarli z rodziny 3. Błagalna o ulgę w cierpieniu i dar zdrowia dla Stanisława |
18:30 |
1. + Krystyna i Jan Sarnowscy, Rozalia 2. + Małgorzata Gopon w 1 rocz. śmierci |
13/06/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. Błagalna o łaskę wiary i dar zdrowia dla syna Bogdana 2. + Antoni Jasiński, Kuhn, Voss i Dopke |
18:30 |
1. + Teresa i Stanisław Cyranowscy oraz dziadkowie z obojga stron 2. + Mąż Alojzy rodzice z obojga stron, dziadkowie, siostra oraz zmarli z rodziny 3. Dziękczynno-błagalna w 87 rocz. urodzin Stefani Płoszczyca z prośbą o dar zdrowia dla całej rodziny |
14/06/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Krzysztof Antoniuk w 3 rocz. śmierci 2. + Małgorzata i teściowie |
18:30 |
1. + Mikołaj i Hildegarda Schlomm oraz Leon i Waleska Sikora 2. + Władysław Brzeziński w 2 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
15/06/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. + Bronisław Pawelec w 33 rocz. śmierci i Paweł Fijał w 38 rocz. śmierci 2. + Zygmunt Becker w 17 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron 3. + Rodzice, ciocie, wujkowie Gronawscy oraz dziadkowie z obojga stron |
14:00 |
ŚLUB Monika i Dariusz |
18:30 |
+ Alicja Malz oraz zmarli z rodziny |
16/06/2019 Niedziela Trójcy Przenajświętszej |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Ireny Opat w dniu urodzin o potrzebne łaski na dalsze lata 2. Dziękczynno-błagalna w 58 rocz. ślubu Heleny i Władysława o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Jan i Irena Ronewicz |
13:00 |
+ Mąż Eugeniusz w 40 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Bazylko |
18:30 |
W intencji uzdrowienia duszy i ciała |
17:00DK |
Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla duszy i ciała dla Jolanty w 70 rocz. urodzin. |
Strona 109 z 154
1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w niedzielę po Mszy świętej o 10:00.
2. Młodzież klas 8 – kończąca szkołę podstawową – rozpoczęła kurs przygotowujący do Bierzmowania. Zapisy odbywają się po niedzielnej Mszy Świętej o godz. 17:00. Natomiast młodych z aktualnych klas 7, zapraszamy do rozpoczęcia dwuletniego kursu do Bierzmowania. Spotkanie dla tych dwóch grup odbędzie się 22 września.
03/06/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Maria Lipińska oraz zmarli z rodzin Siebert i Lipińskich 2. + Alina i Ryszard, Jerzy i Edward |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji wnuka Karola Hyży o łaski potrzebne do zbawienia i niezbędne do życia 2. + Józef Pepke w 10 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
04/06/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Ciocia Elżbieta w rocz. śmierci, rodzice i dziadkowie z obojga stron, Gertruda, ks. Brunon, Maria 2. + Helmut, Józef, Henryk, Halina, Edmund, zamarli rodzice Ilony oraz Aleksander i Barbara |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w 14 rocz. ślubu Agnieszki i Michała 2. + Stefania, Zygmunt, Leszek Góralscy i Tadeusz |
05/06/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Wacław, Romuald i Bolesław 2. + Elżbieta i Leon Michalak w 11 rocz. śmierci 3. + Tadeusz Klugman w 16 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Henryka Zawada, Roland Hebel i Zdzisława Gut 2. + Maria i Jan Zawada oraz Leon Mendyka |
06/06/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu Krystyny i Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata 2. + Wincenty Hajdarowicz w 14 rocz. śmierci |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo także dla jego rodziny 2. + Józef Zdunowski w 13 rocz. śmierci oraz Irena Zdunowska 3. + Anna i Piotr Zabratańscy, Zbigniew Dubelewski i Juri Czuban |
07/06/2019 Piątek |
|
08:00 |
+ Ryszard Antoniuk |
17:00 |
+ Rodzice Łapińskich i Sajkowskich ora zmarli z rodzin z obojga stron |
18:30 |
1. + Jarosław Kubaszewski w 2 rocz. śmierci 2. + Ryszard Imianowski w 5 rocz. śmierci |
08/06/2019 Sobota |
|
08:00
|
1. W intencji o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci i chrześniaków 2. Dziękczynno-błagalna w intencji mamy Doroty w dniu urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 3. + Bronisław Hamrol w 5 rocz. śmierci |
18:30 |
+ Edward i Stanisława |
09/06/2019 Zesłanie Ducha Świętego |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu Ireny i Krzysztofa z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny 2. + Feliks i Anastazja Bartniccy oraz zmarli z rodziny |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Rodzice Monika i Jerzy |
13:00 |
1. W intencji nowoochrzczonych 2. + Tadeusz Andrzejczyk w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
+ Ginter Szmidt i Edmund Szmidt, dusze w czyśćcu |
17:00DK |
+ Helena Plichta, Eugeniusz Leoszewski, Bogusław Walaszyk |
1. Do piątku włącznie trwają nabożeństwa majowe, natomiast nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiać będziemy w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w niedzielę po Mszy świętej o 10:00.
2. Dzisiaj z okazji Dnia Matki zapraszamy na nabożeństwo majowe i Apel Jasnogórski o 20:30.
27/05/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Natalia Pietrzak – w dniu pogrzebu 2. + Joanna i Mateusz 3. + Bogumił i rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. + Joanna Koska w 5 rocz. śmierci 2. + Bożena w 1 rocz. śmierci oraz Wanda i Stefan Brzezińscy |
28/05/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Rodzice Katarzyna i Franciszek Ryguła, córka Zofia, rodzice z obojga stron 2. + Irena Modrzejewska |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Roberta w 8 rocznicę abstynencji 2. + Mąż Lucjan, rodzice z obojga stron, rodzeństwo: Stanisław, Tadeusz, Zygmunt, Katarzyna, Elżbieta, Roman |
29/05/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Rodzice Ławniczak: Genowefa w 5 rocz. śmierci i Czesław w 26 rocz. śmierci 2. + Krystyna oraz zmarli z rodzin Makarewicz i Rejek, zmarli spoczywający na cmentarzu parafialnym |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Adama z okazji 45 rocznicy święceń kapłańskich od Róż Różańca Rodziców w Intencji Dzieci 2. Dziękczynno-błagalna w intencji Borysa w dniu urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny 3. + Kazimierz Jatczak w 7 rocz. śmierci i 80 rocz. urodzin |
30/05/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. + Wacław w 5 rocz. śmierci 2. + Zygmunt Konkol w 17 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny |
18:30 |
1. + Bronisława Okrój, Ignacy Zwara, Bogusław Łysik, Natalia Pietrzak, Genowefa Śmiejkowska 2. + Tomasz Murawski w 9 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron: Genowefa i Stefan, Róża i Mikołaj |
31/05/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Jan Recki w 21 rocz. śmierci 2. + Helena Król |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Małgorzaty i Pawła z prośbą o wszelkie potrzebne łaski także dla Tobiasza i Jonasza 2. Dziękczynno-błagalna w intencji Agnieszki, Marty i Janka z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w życiu, pracy i szkole |
01/06/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny, a szczególnie o łaskę wiary dla tych, który się oddalili. 2. Dziękczynno-błagalna w intencji X Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych 3. + Mąż Henryk 8 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron, dziadkowie Jan, Helena i Władysława |
18:30 |
+ Stanisław Ukleja w 11 rocz. śmierci, rodzice Franciszek i Bronisława |
02/06/2019 Wniebowstąpienie Pańskie |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha św. i opiekę Matki Najświętsze dla Franciszka Kulaszewicz 2. + Marianna i Józef Rajscy |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Rodzice z obojga stron oraz Krystyna, Władysław, Beata, Edmund i Gerard, Wiesław |
13:00 |
+ Marek w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
+ Andrzej Sala i zmarli z rodziny |
17:00 |
+ Roman Ostrowski w 40 rocz. śmierci |
1. Dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo majowe i Apel Jasnogórski o 20:30.
2. Msza Święta podczas której będziemy dziękować Bogu za 10 lat Stowarzyszenia Świętego Mikołaja Biskupa i 25 lat kapłaństwa ks. Proboszcza Jacka będzie sprawowana w sobotę, 25 maja o 13:00. Po Eucharystii piknik w Parku Kilońskim, podczas którego odbędzie się m.in. koncert Basi Kawy.
20/05/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Feliks Kaszuba oraz rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny 2. + Syn Łukasz Fit w 3 rocz. śmierci oraz Jadwiga |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w 20 rocz. urodzin Magdaleny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata 2. + Babcia Gertruda, Agnieszka, Władysław, Marianna i Mieczysław |
21/05/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Weronika Wilczyńska w 20 rocz. śmierci 2. + Franciszka w rocz. śmierci oraz Władysław, Klara, Sabina, Tadeusz, Elżbieta, Gertruda, Marianna |
18:30 |
1. + Syn Leszek, mąż Jan, rodzice z obojga stron 2. + Maria i Stanisław Makurat w 4 rocz. śmierci, mąż Jan, córka Ewa, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, szwagrowie z obojga stron, dusze w czyśćcu |
19:15DK |
SNE Magnificat |
22/05/2019 Środa |
|
08:00 |
1. W intencji ks. proboszcza Jacka z okazji 25 rocz. święceń kapłańskich od Róż Żywego Różańca 2. + Zmarli z rodziny Słoma, rodzice, bracia i bratowe, szwagier Jan i ks. Franciszek 3. + Dziadkowie z obojga stron i rodzice chrzestni z obojga stron, zmarli w czyśćcu |
18:30 |
1. + Ryszard Śledzikowski w 12 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron 2. + Wiesława i Franciszek Kuhn |
23/05/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. + Feliks i Maria, Teresa, Rozalia, Maria i Zygmunt oraz Marta i Albert Kaczor 2. + Jan Stolarski w 10 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Stolarskich i Miotke |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna z okazji 50 rocz. urodzin syna Tomasz z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jubilata i jego rodziny 2. + Mąż Stanisław Michta w 40 rocz. śmierci, rodzeństwo, Marek, Bożena, babcie i dziadkowie |
24/05/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Zbigniew Grądziel w 1 rocz. śmierci 2. + Wilhelm Szurmiej |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji rodziców, dzieci i wnuki z rodziny Roman 2. + Renata Cyza w 2 rocz. śmierci |
25/05/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. + Rodzice i rodzeństwo z rodziny Roman i Sidorczuk 2. + Hieronim Piecuch w 55 rocz. śmierci 3. + Marian Pawłowski |
13:00 |
Jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich ks. proboszcza Jacka Sochy |
18:30 |
+ Krystyna oraz zmarli z rodziny Makarewicz i Rejek, dusze w czyśćcu |
26/05/2019 VI Niedziela Wielkanocna |
|
08:00 |
1. + Zuzanna z okazji Dnia Matki 2. + Brunon Miotke w 11 rocz. śmierci oraz jego rodzice Joanna i Franciszek |
10:00 |
+ Irena Nowicka |
11:30 |
+ Rodzice Natalia i Kazimierz Borawscy oraz Regina i Wacław Obiedzińscy |
13:00 |
1. + Janina Waloszczyk z okazji Dnia Matki 2. + Jan Komorowski oraz zmarli z rodzin Komorowskich i Lewandowicz |
18:30 |
Błagalna o dar zdrowia dla Małgorzaty i całej rodziny |
17:00DK |
+ Monika Kasprzyk oraz zmarli z rodziny |
1. Podczas nabożeństw majowych, które sprawujemy w dni powszednie o 18:00,a w niedzielę o 20:30, czytamy najnowszą adhortację papieża Franciszka „Christus Vivit”.
2. Ks. Biskup Wiesław Szlachetka udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas 3 gimnazjum oraz 16 osobom dorosłym w czwartek, 16 maja o godz. 18:00. W związku z tym nabożeństwo majowe w czwartek odbędzie się po Mszy Świętej porannej.