1. Za tydzień rozpoczniemy Adwent podczas, którego dzieci zapraszamy na Roraty o 6:45, a po nich na kakao. Już dzisiaj warto zadbać o lampion. Dorosłych zapraszamy w Adwencie na Jutrznię o 5:30 (od poniedziałku do piątku).
2. Już dzisiaj zapraszamy na rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Poprowadzi je ks. Antonio Panaro z Warszawy . Rekolekcje odbędą się w dniach od 4 do 6 grudnia (sobota-poniedziałek).

3. Msza Święta w intencji ks. Stanisława Tokarskiego, intencja od Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, zostanie odprawiona w środę, 24 listopada o 19:30 w dolnym kościele.
4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się we wtorek, 23 listopada o godz. 16:30 w domu parafialnym, w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej.
5. Msza święta w intencji Apostolatu Maryjnego, ich rodzin i ks. Adama Krolla, w rocznicę objawień Matki Niepokalanej św. Katarzynie Laboure, zostanie odprawiona w sobotę, 27 listopada o godz. 8:00.
6. Szkoła Ewangelizacji Magnificat zaprasza na modlitwę uwielbienia w najbliższy wtorek, 23 listopada o 19:30 w górnym kościele.
7. Klub Seniora zaprasza na wspólne wyjście do kina na film „Wyszyński” w środę, 24 listopada do Gdyńskiego Centrum Filmowego na godz. 10:00. Cena biletu grupowego 13 zł, do zapłaty w kinie.
8. Spotkanie dla mężczyzn z Kościelnej Służby Semper Fidelis odbędzie się w środę, 24 listopada po wieczornej Eucharystii w domu parafialnym. Zapraszamy również nowe osoby.
9. Spotkania Kręgu Biblijnego rozpoczynamy od najbliższego czwartku o godz. 19:30 w sali nr 8 w domu parafialnym.
10. „Jak przygotować muzykę na Triduum Paschalne?” To pytanie podejmie nasz gość Cezary Paciorek, muzyk, kompozytor. Zapraszamy wszystkich chcących współtworzyć muzykę podczas Triduum w czwartek, 25 listopada o 19:15 w sali nr 5 domu parafialnego.
11. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie synodalne w niedzielę, 12 grudnia o 16:00 w sali nr 5. Informacje o czym będziemy rozmawiać podane są na pierwszej stronie biuletynu.
12. Fundacja Adaptacja organizuje wyjazd seniorów na kiermasz świąteczny do monasteru w Grabowcu, w sobotę, 27 listopada o godz. 6:30 spod kościoła. Na miejscu będzie do pokonania 1 km drogi przez las. Msza Święta u sióstr o 7:30. Zapisy w biurze parafialnym, koszt 10 zł.
13. Klub Rodzica działający w Stowarzyszeniu Świętego Mikołaja Biskupa prosi o wsparcie zbiórki Podaruj Słodki Upominek. Zebrane dary przekażemy osobom zapomnianym i potrzebującym z okazji Dnia Świętego Mikołaja. Upominki składać można do koszy stojących przy chrzcielnicy lub domu parafialnym w poniedziałki od godz.12:00-17:30 i czwartki od godz.12:00 do 20:00 do 2 grudnia.
14. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski odbywa się dziś we wszystkich kościołach zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej. Zebrane środki zostaną przeznaczone, za pośrednictwem Caritas Polska, na finasowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych.
15. W przyszłą niedzielę kwesta do puszek na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.

W minionych dniach zmarli:
Dionizy Ziółkowski, lat 92; Tadeusz Nakonieczny, lat 86;
Dariusz Kazubowski, lat 62; Jerzy Dominikowski, lat 73