02/12/2019 Poniedziałek |
|
06:45 |
+ Tadeusz Popek w 15 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
08:00 |
1. + Żona Elżbieta Mamet-Ossowska w 11 rocz. śmierci, brat Ryszard, synowa Renata oraz rodzice Jadwiga, Stanisław, Wanda i Franciszek 2. Błagalna o dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla Elżbiety
|
18:30 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Jan Klaczymański w 1 rocz. śmierci |
03/12/2019 Wtorek |
|
06:45 |
+ Marek Smułka – gregoriańska |
08:00 |
+ Maria Lipińska oraz zmarli z rodzin Siebert i Lipińskich |
18:30 |
1. + Antoni w 9 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron oraz Maria, Kazimierz, Henryk, Marek, Patryk, zmarli w czyśćcu 2. + Jadwiga Horała w 10 rocz. śmierci |
04/12/2019 Środa |
|
06:45 |
+ Rodzice z obojga stron i zmarli z ich rodzin |
08:00 |
+ Barbara Soból |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary w dniu imienin 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
05/12/2019 Czwartek |
|
06:45 |
+ Jan i Wanda Blok, Wawrzyniec i Teresa Podlasiak, Helena Patoka, Regina, Henryk i Piotr Grandziccy |
08:00 |
+ Lech Kurzaj |
18:30 |
1. + Stanisław Szatkowski w 29 rocz. śmierci 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
06/12/2019 Piątek ODPUST PARAFIALNY – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa |
|
08:00 |
1. + Bogdan Krzoska w 5 rocz. śmierci 2. + Antoni Reszkiewicz |
17:00 |
+ Zmarli z rodziny Bukowskich i Radomskich |
18:30 |
1. W intencji parafii 2. W intencji gdyńskiego ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar z okazji 3 rocznicy powstania 3. + Władysław Wiczkowski w 13 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron 4. + Marek Smułka – gregoriańska |
07/12/2019 Sobota |
|
06:45 |
+ Teresa i Adam |
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji II Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych 2. + Marek Smułka – gregoriańska 3. + Władysława i Alfons Miotke |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Anny Dąbkowskiej 30 rocz. urodzin 2. + Mąż Antoni Elwart, rodzice z obojga stron i rodzeństwo |
08/12/2019 Niedziela Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Kazimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Jubilata i całej rodziny 2. + Genowefa Szczurek w 1 rocz. śmierci oraz Marian Szczurek |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Rodzice z obojga stron oraz Krystyna, Władysław, Beata, Edmund i Gerard, Wiesław |
13:00 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Grzegorz i Józef Turzyńscy |
18:30 |
+ Marian Badowicz w 1 rocz. śmierci, rodzice oraz Rufin i Melania |
17:00DK |
+ Wiesława Kuhn w 1 rocz. śmierci (ona) |
Strona 103 z 154
Słowo głosi: o. Tomasz Prajzendanc
(ze zgromadzenia Braci Pocieszycieli z Getsemani)
6 grudnia (piątek) – odpust ku czci św. Mikołaja
8:00
17:00 z udziałem dzieci
18:30 Suma odpustowa
7 grudnia (sobota)
6:45 (Roraty)
8:00
18:30 Msza Święta z Liturgii niedzielnej
19:30 Msza Święta dla wspólnot neokatechumenalnych z Liturgii niedzielnej (dolny kościół)
8 grudnia (niedziela)
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
8:00 (z obrzędem duchowej adopcji)
10:00
11:30 z udziałem dzieci
13:00
18:30
*****************
Zapraszamy rodziny z dziećmi na koncert zespołu „Małe TGD”
8 grudnia o 12:30
przy Przystani Opata Hackiego
1. Już dzisiaj zapraszamy na odpust i rekolekcje adwentowe w dniach 6-8 grudnia, które poprowadzi o. Tomasz Prajzendanc. W biuletynie podajemy plan rekolekcji.
2. Uroczystość św. Andrzeja Apostoła obchodzić będziemy w sobotę, 30 listopada. Zapraszamy tego dnia na Eucharystię o 8:00. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana z Liturgii pierwszej niedzieli Adwentu.
25/11/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Anna Redlich oraz zmarli z rodziny, Klemens, Janusz i Zbigniew, zmarli w czyśćcu 2. + Rodzice Józef i Urszula oraz bracia Kazimierz, Andrzej i Jacek |
18:30 |
1. + Jerzy Frąckowiak w 9 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron i siostry Lucyna i Teresa 2. + Elżbieta Haase |
26/11/2019 Wtorek |
|
08:00 |
+ Julian i Helena Witczak |
18:30 |
1. + Irena Nowicka 2. + Arnold Brzeziński w 5 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron i rodzeństwo 3. + Jan Richert w 3 rocz. śmierci |
27/11/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Zmarli z rodziny Kruczyńskich, Wesołych i Jeżewskich 2. + Mąż, jego siostra w rocznicę śmierci i rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. W intencji Stowarzyszenia Cudownego Medalika z prośbą o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Niepokalanej dla członków i ich rodzin 2. + Mąż Jerzy Labuda w 7 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny |
28/11/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 55 rocz. ślubu Marii i Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci i wnuków 2. + Zygmunt Kosznik w 14 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
18:30 |
1. + Janina Kołecka, Marian Żygowski, Edmund Konefka, Andrzej Olszewski, Edmund Graban, Werner Henseleit, Franciszek Dąbkowski, Maria Jasińska 2. + Klara w rocz. śmierci, Franciszka, Władysław, dziadkowie z obojga stron, Elżbieta, Gertruda, Marianna, Grażyna, zmarli w czyśćcu |
29/11/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Jerzy w 3 rocz. śmierci i Wiesława w 12 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga storn, bracia i bratowe 2. + Grzegorz Antoniuk w 5 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Rodzice Józefa i Paweł, Anna i Józef oraz brat Paweł, zmarli z rodzin Okrój, Pyszke, Rathenow i Holke 2. + Stanisław Węgrzyński oraz zmarli z czyśćcu |
30/11/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Andrzeja z prośbą o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo 2. + Marian Siwiak w 20 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny 3. + Mąż Teodor Brzuzy oraz synowie Tadeusz i Krzysztof, rodzice z obojga stron |
18:30 |
+ Mąż Alojzy Ludwiński w 11 rocz. śmierci oraz córka Teresa w 10 rocz. śmierci |
01/12/2019 I Niedziela Adwentu |
|
08:00 |
1. + Karol Zysk w 1 rocz. śmierci oraz Maria Zysk w 3 rocz. śmierci – intencja od sąsiadów 2. + Mąż Tadeusz Mikołajewski w 6 rocz. śmierci, syn Marek oraz Wiktoria i Franciszek, Marianna, Czesława i Anastazy, Romuald, Irena, Bolesław, Adam, Zdzisław |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Marta Marszałek |
13:00 |
+ Marek Smułka – gregoriańskie |
18:30 |
Dziękczynno-błagalna w rocz. urodzin Katarzyny |
17:00DK |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Barbary w 70 rocz. urodzin oraz dla Roberta w 36 rocz. urodzin, a także w 10 rocz. śmierci Waleski i za zmarłych z rodziny |
1. Już dzisiaj zapraszamy na odpust i rekolekcje adwentowe w dniach 6-8 grudnia, które poprowadzi o. Tomasz Prajzendanc, polski zakonnik, pracujący na Słowacji.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w dolnym kościele od poniedziałku do soboty, od 8:40 do 18:20.
18/11/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Żona Irena, córka Danuta oraz rodzice z obojga stron i rodzeństwo 2. + Remigiusz Chuk w 17 rocz. śmierci oraz Józef, Stanisława i Krzysztof |
11:00 |
Pogrzeb: św. Werner Henseleit |
18:30 |
1. + Alfons Cerowski w 47 rocz. śmierci 2. + Julian |
19/11/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Emilia i Stanisław Stojowscy oraz Janusz 2. + Elżbieta Haase – intencja od rodziny Solińskich |
18:30 |
1. + Kazimierz Mollin w 16 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny 2. + Roman Wirkowski |
20/11/2019 Środa |
|
08:00 |
1. + Marianna Lewińska w 26 rocz. śmierci i wszyscy zmarli z rodziny 2. + Tadeusz, Stanisław, Artur, Agata oraz rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. + Albin oraz Piotr i Paweł Zieman 2. + Ludwik Soboczyński w 4 rocz. śmierci |
21/11/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Barbary Hyży o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo 2. + Janusz Gaicki w 2 rocz. śmierci oraz rodzice Gaiccy i Nowiccy |
18:30 |
1. + Jadwiga, Wiesław i Artur Kuc 2. + Stanisław i Grzegorz Mierscy 3. + Jan Deja |
22/11/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę ślubu Anny i Wacława z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, i opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatów i całej rodziny 2. + Józef Szałucki w 10 rocz. śmierci |
18:30 |
1. W intencji mężczyzn modlących się Koronką do Miłosierdzia Bożego Zdzisława, Jana, Marka, Piotra, Wojciecha, Bronisława i Jerzego 2. Dziękczynno-błagalna z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla Katarzyny i jej rodziny 3. + Sebastian w 18 rocz. śmierci 2. + Dariusz Fituła oraz Cecylia, Mieczysław, Zofia i Kazimierz, Zbigniew, Michał, Arkadiusz i Stanisława (ona) |
23/11/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji wnuczki Marysi Hyży o łaski potrzebne do zbawienia i niezbędne do życia 2. + Jadwiga Loroff 3. + Dziadkowie Ewa, Maria i Albert Boza oraz rodzice Małgorzata i Kazimierz Gopon |
18:30 |
+ Mąż Roman w 3 rocz. śmierci, rodzeństwo i rodzice z obojga stron |
24/11/2019 XXXIV Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata |
|
08:00 |
1. + Ojciec Feliks w 51 rocz. śmierci, mama Helena w 18 rocz. śmierci, brat Edmund oraz za zmarłych z rodziny 2. + Dziadkowie Marianna i Stanisław Mikołajczyk |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Reszke Aleksander w 5 rocz. śmierci |
13:00 |
+ Mąż Leon Jarzębski w 33 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron oraz Mieczysława, Brunon i Jerzy |
18:30 |
+ Leokadia i Władysław Sobczyńscy w 19 rocz. śmierci oraz rodzice Helena i Edmund Graczyk, brat Wacław |
17:00DK |
Błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Kazimierza w 63 rocz. ślubu oraz o wszelkie dobro dla całej rodziny |
Sobota, 16 listopada 2019 r. , godz. 15:00, Park Kiloński
– Muzyka Live,
– Smaczna zupa,
– Tort swiąteczny
18:30 – Eucharystia dla ubogich z modlitwą w intencji uzdrowienia i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem,
Po Liturgii – herbata i kawa w klubie muzycznym (sala w starej plebanii).
1. Jutro święto narodowe i szczególny dzień modlitwy za Ojczyznę. Zapraszamy na Msze Święte o 8:00 i 18:30.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w dolnym kościele od poniedziałku do soboty, od 8:40 do 18:20. W poniedziałek, 11 listopada zapraszamy do adoracji w intencji Ojczyzny.
11/11/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Ojciec Jan i brat Jan w rocz. śmierci oraz Aniela i Maria z rodziny Dobke 2. + Zofia Depta 3. + Marcin w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Hubert Sokołowski w 3 rocz. śmierci 2. + Mirosław w 10 rocz. śmierci |
12/11/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Rodzice Władysława i Józef, bracia Edmund i Ryszard, teściowie Jan, Marta i szwagier Ryszard 2. + Dusze w czyśćcu |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej dla ks. Witolda z okazji imienin 2. + Jerzy Biernat w 16 rocz. śmierci |
13/11/2019 Środa |
|
08:00 |
+ Rodzice Marianna i Władysław, rodzeństwo Leontyna, Stanisław i Edward oraz zmarli z rodziny |
12:00 |
Pogrzeb śp. Edmund Graban |
18:30 |
1. + Zmarłe członkinie VII Róży Żywego Różańca: Jadwiga Paluchowska, Ludwika Kamrowska, Helena Kempa, Henryka Jatczak, Urszula Gil, Danuta Jachimowicz, Zofia Olczyk, Józefa Mielcarek, Józefa Lendo 2. + Jan Weier w 1 rocz. śmierci, Ewa, rodzicie i rodzeństwo z obojga stron. |
14/11/2019 Czwartek |
|
08:00 |
1. + Zmarli z rodzin Gajdów i Welonczyków 2. + Agnieszka i Anna Helena |
18:30 |
1. + Tomasz Horała w 30 rocz. śmierci 2. + Czesław Czarnecki w 3 rocz. śmierci |
15/11/2019 Piątek |
|
08:00 |
+ Jadwiga Loroff |
18:30 |
1. + Zbigniew Dubelewski, Anna i Piotr Zabratańscy, Juri Czuban 2. + Maria Kortas oraz zmarli z rodziny 3. + Marek Smułka w 1 rocz. śmierci, zmarli z rodzin Smułka i Białczak |
16/11/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. + Halina Andryskowska w 7 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny 2. + Włodzimierz Zgliczyński – intencja od sąsiadów z Młyńskiej 25 kl. IV 3. + Bronisław Mrozowski, jego rodzice i rodzeństwo oraz zmarli z rodziny |
18:30 |
+ Józef Łada w 7 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
17/11/2019 XXXIII Niedziela Zwykła |
|
08:00 |
1. + Irena Lech w 5 rocz. śmierci oraz zmarli z rodzin Lech, Ociepów, Krzemińskich i Cybulskich 2. + Franciszek Płoszczyca w 9 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Rodzice Elżbieta i Julian oraz rodzeństwo |
13:00 |
Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Marii i Jana Draus |
18:30 |
W intencji uzdrowienia duszy i ciała |
17:00DK |
+ Włodzimierz Sobczyński w 1 rocz. śmierci |