30/12/2019 Poniedziałek |
|
08:00 |
1. + Apolonia i Edward 2. + Marek Smułka – gregoriańska 3. + Mama Zofia w rocz. śmierci oraz Wiesław |
18:30 |
1. + Zofia w 25 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny z obojga stron 2. + Rodzice Anna i Franciszek oraz zmarli z rodziny |
31/12/2019 Wtorek |
|
08:00 |
1. + Mieczysław Grzybowski w 12 rocz. śmierci oraz rodzice i dziadkowie z obojga stron 2. + Sabina i Czesław 3. + Rodzice Klemens i Gertruda oraz Rajmund |
18:30 |
+ Rodzice, bracia, bratowe i bratanek Perszewscy |
01/01/2020 Środa |
|
08:00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji wnuka Michała z prośbą o pomyślne ukończenie studiów i opiekę Bożą w pracy |
10:00 |
1. + Roman Ferens w 1 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo 2. + Rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
11:30 |
Dziękczynno-błagalna w 75 rocz. urodzin Sławomira |
13:00 |
+ Zbigniew Grądziel w rocz. urodzin |
18:30 |
Błagalna o szczęśliwe rozwiązanie i dobry poród dla Małgorzaty |
02/01/2020 Czwartek |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski dla wnuka Pawła z prośbą o zdrowie, oraz o opiekę Matki Bożej dla jego rodziny. 2. + Łukasz Myszograj – gregoriańska 3. + Mieczysław Kiedrowicz w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
+ Elżbieta Czarnecka – intencja od sąsiadów z Młyńskiej 11 |
03/01/2020 Piątek |
|
08:00 |
1. + Mąż Henryk oraz rodzice z obojga stron i rodzeństwo 2. + Jan w 30 rocz. śmierci, Mieczysław, Marianna, Janina i Eugeniusz 3. + Wacława i Władysław |
18:30 |
1. Dziękczynna z prośbą o wszelkie dobro dla osób, które okazały pomoc w trudnej sytuacji 2. + Łukasz Myszograj – gregoriańska |
04/01/2020 Sobota |
|
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji III Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych 2. + Łukasz Myszograj – gregoriańska 3. + Stefan Rynkiewicz w 6 rocz. śmierci oraz rodzice Irena i Leonard 4. + Helena i Stefan |
18:30 |
+ Jerzy w 2 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
05/01/2020 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim |
|
08:00 |
1. + Mąż Stanisław Stegenta oraz rodzice z obojga stron, zięć Ryszard i wnuk Piotr 2. + Rozalia Jasińska w 45 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Borskich |
10:00 |
1. W intencji parafii 2. + Łukasz Myszograj – gregoriańska |
11:30 |
+ Klara, Aniela, Brunon, August, Jadwiga, Janusz i Zbigniew Żywiccy |
13:00 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha św. i opiekę Matki Najświętszej dla dzieci, wnuków i całej rodziny Duszyńscy 2. + Rodzice Augustyna i Stanisław Wiśniewscy, mąż Kazimierz oraz zmarli z rodzin Kortas, Wiśniewskich, Chmielnickich, Kujawskich i Richert, Henryk Kancyr i Brunon Stromski |
18:30 |
+ Mąż Roman oraz rodzice z obojga stron. |
Kategoria: Aktualności (Strona 100 z 148)
1. Zapraszamy na dziękczynną Eucharystię na zakończenie roku we wtorek, 31 grudnia o 18:30, po Mszy Świętej rozpocznie się adoracja w dolnym kościele aż do północy. Nowy Rok przywitamy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele, w tym tygodniu od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem środy, od 8:40 do 18:20.
1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu odbędzie się w piątek i sobotę od 8:40 do 18:20.
2. W pierwszy i w drugi dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy świętej o 17:00 w dolnym kościele. W czwartek, podczas sumy o godz. 10:00, modlić się będziemy za małżeństwa, które obchodziły w minionym roku swoje jubileusze oraz okrągłe rocznice lub też zawarły sakrament małżeństwa.
3. Spotkanie kolędowe dla dzieci przy żłóbku w czwartek po Mszy Świętej o 11:30.
Serdecznie prosimy o przygotowanie: krzyża, świec, wody święconej, kropidła oraz Pisma Świętego, które kładziemy na białym obrusie.
Ofiary z tegorocznej “Kolędy” przeznaczone będą w głównej mierze na spłacenie rachunków za położenie kostki brukowej przy dolnym kościele i opłacenie rachunków za ogrzewanie w miesiącach zimowych.
09 XII 2019, poniedziałek od godz. 16:00 |
Morska 188, 190, 200, 219, 221, 223, 225, 261, 263, 269, 271, 273 |
|
10 XII 2019, wtorek od godz. 16:00 |
Morska 291 |
|
11 XII 2019, środa od godz. 16:00 |
Chylońska 84-86 i 90-92 |
|
12 XII 2019, czwartek od godz. 16:00 |
Chylońska 69-85 i 74 |
|
13 XII 2019, piątek od godz. 16:00 |
Chylońska 36 i 80 |
|
14 XII 2019, sobota od godz. 15:00 |
Chylońska 7 i Chylońska domki |
|
15 XII 2019, niedziela od godz. 15:00 |
Chylońska 59 |
|
16 XII 2019, poniedziałek od godz. 16:00 |
Chylońska 11 i 33 |
|
17 XII 2019, wtorek od godz. 16:00 |
Chylońska 51 |
|
18 XII 2019, środa od godz. 16:00 |
Swarzewska 2 i 22 |
|
19 XII 2019, czwartek od godz. 16.00 |
Wiejska 3 i 7 |
|
20 XII 2019, piątek od godz. 16.00 |
Wiejska 5 i Rozewska 7 |
|
21 XII 2019, sobota Od godz. 15.00 |
Wiejska 22-28 i 27, i Młyńska domki |
|
22 XII 2019, niedziela od godz. 15.00 |
Modlińska, Wiejska domki, Swarzewska domki Rozewska domki |
|
27 XII 2019, piątek od godz. 16:00 |
Wejherowska 3-9, 11-17 i 35-41 |
|
28 XII 2019, sobota od godz. 15:00 |
Wejherowska 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 30, 32, 34 |
|
29 XII 2019, niedziela od godz. 15:00 |
Wejherowska 24, 26, 28 Starogardzka 7, 11, 13 |
|
30 XII 2019, poniedziałek od godz. 16:00 |
Starogardzka 9 i 15 |
|
2 I 2020, czwartek od godz. 16.00 |
Opata Hackiego 14a, 16, 23, 25, 27 i 29 Zamenhofa 7 |
|
3 I 2020, piątek od godz. 16.00 |
Opata Hackiego 31 Zamenhofa 1 |
|
4 I 2020, sobota |
godz. 10:00 |
Św. Mikołaja i Hutnicza |
godz. 15:00 |
Zamenhofa 3 |
|
5 I 2020, niedziela od godz. 15.00 |
Zamenhofa 2 i 4 Lubawska 12 |
|
6 I 2020, poniedziałek od godz. 15:00 |
Zamenhofa 9, 11, 13 |
|
7 I 2020, wtorek od godz. 16:00 |
Zamenhofa 6, Lubawska 11 i 13 Gniewska 5 |
|
8 I 2020, środa od godz. 16:00 |
Gniewska 2-8 i 11 Lubawska 10 |
|
9 I 2020, czwartek od godz. 16.00 |
Lubawska 1, 4 i 8 Gniewska 9 |
|
10 I 2020, piątek od godz. 16:00 |
Lubawska 5 Gniewska 7 |
|
11 I 2020, sobota Od godz. 15:00 |
Młyńska 3 Lubawska 3 |
|
12 I 2020, niedziela od godz. 15.00 |
Młyńska 25 |
|
13 I 2020, poniedziałek od godz. 16:00 |
Młyńska 11 i 17 |
|
14 I 2020, wtorek od godz. 16:00 |
Wejherowska 36-42 i Rozewska 9A KOLĘDA DODATKOWA |
1. Roraty odbędą się jeszcze w poniedziałek i wtorek o 6:45, a jutrznia w te dni o 5:30 w dolnym kościele.
2. Szczególną okazją do spowiedzi przedświątecznej będzie nabożeństwo pokutne ze spowiedzią świętą w poniedziałek, 23 grudnia o 19:30 w górnym kościele, na które zaprosiliśmy również księży z sąsiednich parafii, to nabożeństwo pozwoli nam głębiej przeżyć Sakrament Pokuty. Poza tą okazją będziemy spowiadali w poniedziałek od 6:30 do 8:15 i od 17:30 do 18:45 oraz we wtorek od 6:30 do 8:15.
23/12/2019 Poniedziałek |
|
06:45 |
+ Mąż Kazimierz w 11 rocz. śmierci oraz rodzice i zmarli z rodziny |
08:00 |
+ Mąż Kazimierz Bratke w 8 rocz. śmierci oraz córki Jolanta, Elżbieta, Teresa, wnuk Krzysztof, siostry Klara i Leokadia oraz Jarosław i Roman, rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. + Bronisław Kila z okazji urodzin 2. + Marek Smułka – gregoriańska 3. + Jan Deja oraz siostra, brat, szwagier, zmarli z rodziny i zmarli w czyśćcu |
24/12/2019 Wtorek |
|
06:45 |
+ Marek Smułka – gregoriańska |
08:00 |
+ Wincenty w rocz. śmierci oraz Teofila, Janina, Henryk, Bronisław, Ryszard, Edward zmarli z rodziny Adamniuków, Waszczuków i Filipiuków |
16:00 |
+ Elżbieta Haase – intencja od rodziny Zbyszka i Waldka Janus |
22:00 |
+ Konrad, Gertruda, Zbigniew, Janina i Romuald |
24:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Adama z okazji imienin – intencja od Czcicieli Miłosierdzia Bożego 2. + Zmarli z rodzin Grzymkowskich i Kuligowskich |
25/12/2019 Środa |
|
08:00 |
+ Żona Marianna Ziółkowska, rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo, Krystyna i Ryszard Klemańscy, Adela Kamińska, Piotr i Teresa Ćwiklińscy, Tadeusz Ziółkowski |
10:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ireny Mrozowskiej 2. + Henryk Wilk w 2 rocz. śmierci |
11:30 |
+ Marek Smułka – gregoriańska |
13:00 |
W intencji nowoochrzczonych |
15:00 |
Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu Eugenii i Tadeusza |
18:30 |
+ Jadwiga i Kazimierz Fereniec oraz Mirosława Naróg, Franciszek Gorczewski |
26/12/2019 Czwartek |
|
08:00 |
O dar zdrowia duszy i ciała dla Katarzyny |
10:00 |
W intencji Jubilatów |
11:30 |
+ Jan Karmowski |
13:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Urszuli i Janusza Janickich w 56 rocz. ślubu z prośbą o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Jubilatów, dzieci, wnuków i prawnuków 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
18:30 |
+ Irena Nowicka w 1 rocz. śmierci |
27/12/2019 Piątek |
|
08:00 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Syn Mirosław Priebe w 36 rocz. śmierci oraz Alfons, Piotr, rodzice z obojga stron, Jan Hinz i zmarli z rodziny Wróbel 3. + Mąż Piotr, rodzeństwo i rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji KSM Semper Fidelis i XII Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych 2. Dziękczynno-błagalna z prośba o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Zuzanny w przeddzień urodzin |
28/12/2019 Sobota |
|
08:00 |
1. Błagalna o miłość i zgodę w rodzinach Marzeny, Małgorzaty i Magdaleny 2. + Stefan w 13 rocznicę śmierci oraz rodzice z obojga stron i zmarłe kuzynostwo 3. + Marek Smułka – gregoriańska |
18:30 |
+ Agnieszka i Dariusz Gruchała oraz dziadkowie i zmarli z rodziny |
29/12/2019 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa |
|
08:00 |
1. + Antoni Jasik 2. + Waleria i Jan Szymerowscy oraz rodzice z obojga stron |
10:00 |
Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu Marka i Jadwigi |
11:30 |
W intencji parafii |
13:00 |
+ Marek Smułka – gregoriańska |
18:30 |
1. + Janina Kostuch w 13 rocz. śmierci, Wacław Kostuch i rodzice z obojga stron 2. + Eugeniusz Linke w rocz. śmierci |
1. Msze święte roratnie sprawujemy w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o 6:45. Roraty dla dzieci odbywać się będą jeszcze tylko do piątku włącznie.
2. Na sobotnie roraty o 6:45 zapraszamy młodzież i dorosłych.
16/12/2019 Poniedziałek |
|
06:45 |
+ Rozalia, Józef, siostry i bracia, zmarli z rodziny Kobielów |
08:00 |
+ Mama Zofia Chylińska w 1 rocz. śmierci oraz Czesław, Henryk, Stanisława, Stanisław, Jan, Helena, Władysława i Tomasz |
18:30 |
1. + Monika i Kleofas 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
17/12/2019 Wtorek |
|
06:45 |
+ Stefania, Eugeniusz w rocz. śmierci oraz zmarli z rodzin Miotke i Stolarskich |
08:00 |
+ Helena Miotke w 3 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Grzegorz w rocz. śmierci |
18/12/2019 Środa |
|
06:45 |
+ Mąż Adam, rodzice z obojga stron, Władysława i Tadeusz oraz Janina i Stanisław, Genowefa, Jan zmarli z rodziny |
08:00 |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i całej rodziny |
18:30 |
1. + Julian 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
19/12/2019 Czwartek |
|
06:45 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Zmarli z rodziny Luchowskich, Cichockich, Tomaszewskich i Ćwilów |
08:00 |
1. + Mąż Lucjan w 6 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron, rodzeństwo: Stanisław, Tadeusz, Zygmunt, Katarzyna, Elżbieta, Roman |
18:30 |
1. + Helena Grzelak w 2 rocz. śmierci 2. + Krystyna Kuczkowska, Marek Kopacz, Wiesław Wójcik, Urszula Mielko, |
20/12/2019 Piątek |
|
06:45 |
+ Jan Balicki |
08:00 |
+ Mąż Hieronim Gołacki w 20 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron |
18:30 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Mąż Krzysztof Dziedzic w 20 rocz. śmierci oraz rodzice, rodzeństwo, krewni i znajomi z obojga stron |
21/12/2019 Sobota |
|
06:45 |
+ Jan i Janina Gorowscy oraz Zbigniew, Leszek, Eugeniusz i Krystyna |
08:00 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Rodzice Elżbieta i Julian Brzezińscy oraz rodzeństwo Jan, Julian, Irena, Zygmunt, Arnold, Władysław, Jerzy i bratowa Maria |
18:30 |
+ Maria i Klemens Lahutta oraz zmarli z rodziny, dusze w czyśćcu |
22/12/2019 IV Niedziela Adwentu |
|
08:00 |
1. + Zenon Mielcarek 2. + Chrzestna Henryka Bochardt |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Zmarli z rodzin Wegner, Krause i Góździoł |
13:00 |
+ Mama Irena Zdunowska w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
+ Gerard w 6 rocz. śmierci oraz Jan, Wanda i Brygida |
17:00DK |
+ Marek Smułka – gregoriańska |
09/12/2019 Poniedziałek |
|
06:45 |
+ Rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo, Krystyna i Ryszard Klemańscy i Adela Kamińska, Piotr i Teresa Ćwiklińscy, Tadeusz Ziółkowski |
08:00 |
1. W intencji Bogu wiadomej 2. + Stefan Wysocki w 3 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron |
18:30 |
1. + Maria i Ginter Szmidt, babcie i dziadkowie z obojga stron, wszyscy krewni, zmarli w czyśćcu 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
10/12/2019 Wtorek |
|
06:45 |
+ Mąż Julian Zielski w 12 rocz. śmierci oraz syn Piotr |
08:00 |
1. Błagalna o dar zdrowia dla Marzeny 2. + Czesław Antoniuk w 22 rocz. śmierci i Ryszard Antoniuk |
18:30 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Helena w 36 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Masiak, Gertruda w 23 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Richert |
11/12/2019 Środa |
|
06:45 |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i całej rodziny |
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Marii z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 2. + Jan Wiśniewski w 5 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron, bracia oraz Franciszek i Jan |
18:30 |
1. + Mąż Jan oraz rodzice z obojga stron 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
12/12/2019 Czwartek |
|
06:45 |
+ Józef i Jadwiga Dulak oraz dziadkowie i rodzice chrzestni |
08:00 |
1. + Bronisław Krzebietke w 3 rocznicę śmierci, Paweł Bulczak, Maria Niedźwiecka, Erna i Franciszek Lademann oraz dusze cierpiące w czyśćcu 2. + Józefa Lendo w 1 rocz. śmierci |
18:30 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Marianna i Stanisław Kluska |
13/12/2019 Piątek |
|
06:45 |
+ Kazimiera i Franciszek Czaja oraz za zmarłych z obojga stron |
08:00 |
1. + Krystyna Gąbiowska w 1 rocz. śmierci – intencja od koleżanek
2. + Lena Krajewska |
18:30 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Tekla Połom w 19 rocz. śmierci oraz Hieronim Połom |
14/12/2019 Sobota |
|
06:45 |
+ Danuta i Wanda w 1 rocz. śmierci |
08:00 |
1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Tadeusza w 1 rocz. urodzin i całej rodziny 2. + Marek Smułka – gregoriańska |
18:30 |
+ Helena Suchomska w 6 rocz. śmierci, Stanisław i Zenon |
15/12/2019 III Niedziela Adwentu |
|
08:00 |
1. + Marek Smułka – gregoriańska 2. + Stanisław Szulist w 1 rocz. śmierci |
10:00 |
W intencji parafii |
11:30 |
+ Jerzy Brzeziński w 3 rocz. śmierci |
13:00 |
+ Janina, Krzysztof, Władysława oraz dziadkowie i babcie |
18:30 |
W intencji uzdrowienia duszy i ciała |
17:00DK |
+ Ryszard Smułka, zmarli z rodzin Smułka i Białczak |