1. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbywa się w dolnym kościele od poniedziałku do soboty od 8:40 do 18:15.
2. We wtorek, 3 sierpnia rozpocznie się pierwszy, w historii naszej parafii, wyjazd młodzieży i ich opiekunów w ramach formacji „Postcresima”. Prosimy o modlitwę w intencji owocnego wyjazdu.

3. Spotkanie dla Żywego Różańca odbędzie się w pierwszą sobotę sierpnia o 8:00.
4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do skorzystania ze Spowiedzi świętej pół godziny przed Eucharystią o 8:00 i 18:30.
5. Nabożeństwo Godzinek ku czci NMP śpiewamy w każdą sobotę o 7:40.
6. Zapraszamy do wzięcia udziału w tygodniowym wyjeździe do Poronina w terminie 26 września – 3 października. Koszt: 1090,00 (można wykorzystać bon turystyczny o wartości 500,- dostępny dla seniorów od 1 września) W programie codzienna gimnastyka z fizjoterapeutą, cztery wycieczki autokarowe i wiele innych atrakcji. Szczegółowe informacje i zapisy na spotkaniu Klubu Seniora w najbliższą środę lub w biurze parafialnym. W wyjeździe mogą uczestniczyć również młodsze osoby.
7. W minioną niedzielę, w ramach kwesty na leczenie Marty Chrzan, zebraliśmy 5158 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę.
8. Kwesta na Zupę Chylońską i inne działania Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy świętej.

W minionych dniach zmarli:
Ryszard Gronalewski, lat 82; Jarosław Garski, lat 51.