28/06/2021 Poniedziałek
08:001.      Dziękczynno-błagalna Róż Różańcowych Rodziców, z prośbą za dzieci i rodziców oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      + Aleksander, Apolonia, Irena i Agnieszka Milanowscy

18:301.      Dziękczynno-błagalna w 24 rocz. ślubu Piotra i Małgorzaty

2.      + Janina Bagińska – gregoriańska

29/06/2021 Wtorek
08:001.      + Siostra Mariola, rodzice i dziadkowie oraz zmarli z rodziny

2.      + Aniela, Janusz, Zbigniew, Bruno, August, Jadwiga i Klara Żywiccy oraz Aniela Machalińska

18:301.      + Piotr i Paweł oraz rodzice z obojga stron

2.      + Rodzice Stanisława i Antoni

30/06/2021 Środa
08:001.      Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Jadwigi Reszka z prośbą o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny

2.      + Lucyna i Stefan oraz zmarli z rodzin: Rogalskich, Dobrzańskich i Makarewicz

09:30Pogrzeb: śp. Grzegorz Kreft, lat 73
18:301.      + Halina Topa

2.      + Genowefa, Marianna, Antoni, Marianna, Roman, zmarli z rodziny

01/07/2021 Czwartek
08:001.      + Halina i Józef Załęgowscy

2.      + Rodzice, bracia, bratowe i bratanek Perszewscy

18:301.      + Józef Olszak w 1 rocz. śmierci, Jadwiga Olszak i dziadkowie z obojga stron

2.      + Marian Majewski w dniu imienin

02/07/2021 Piątek
08:001.      + Zmarli z rodzin Bonar, Śmietanka, Siciarek

2.      + Jacek Rybicki w rocz. śmierci

18:30+ Rodzice Janina i Stanisław, dziadkowie, ciocia Anna oraz zmarli z rodziny
03/07/2021 Sobota
08:001.      Dziękczynno-błagalna w intencji VII Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      + Michał, Barbara, Stanisław, Edward, Genowefa, Wiesława, Józef i Zbigniew Adamiukowie

11:00Pogrzeb: śp. Urszula Nowakowska, lat 96
18:30+ Łukasz Myszograj w 2 rocz. śmierci
19:30Wspólnoty Neokatechumenalne
04/07/2021

XIV Niedziela Zwykła

08:001.      + Franciszka w 34 rocz. śmierci, Józef w 31 rocz. śmierci oraz rodzice chrzestni i dziadkowie z obojga stron

2.      + Anna w 18 rocz. śmierci, Kamil w 30 rocz. urodzin oraz zmarli z rodzin Nierzwickich, Wons i ks. Franciszek Gabor

10:00W intencji parafii
11:30+ Hanna Wrycza w 14 rocz. śmierci
13:00+ Mama Ewa Merk w 10 rocz. śmierci
18:30+ Danuta Sokołowska w 3 rocz. śmierci oraz babcia i dziadek