30/11/2020 Poniedziałek

06:45

Dziękczynno-błagalna w dniu imienin syna Andrzeja z prośbą o dalszą Bożą opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

08:00

1.      Dziękczynno-błagalna w intencji  Łucji w 85 rocz. urodzin z prośbą o dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski

2.      + Jarosław Brzeziński – gregoriańska

10:30

Pogrzeb: śp. Alojzy Cyza, lat 81

17:00

+ Tadeusz Popek i Antonina i Piotr Pieczykolan

18:30

1.      + Rodzice Leokadia i Paweł Daleccy

2.      + Andrzej i Marian Korczyńscy

01/12/2020 Wtorek

06:45

+ Halina Kosiedowska – brat Zygmunt z żoną

08:00

+ Jarosław Brzeziński – gregoriańska

18:30

1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kasi z okazji urodzin

2.      + Mąż Tadeusz Mikołajewski w 7 rocz. śmierci, syn Marek oraz Wiktoria i Franciszek, Marianna, Czesława i Anastazy, Romuald, Irena, Bolesław, Adam, Zdzisław, Piotr i Helena

02/12/2020 Środa

06:45

Błagalna o nawrócenie Małgorzaty, Mikołaja i wszystkich grzeszników

08:00

1.      + Jarosław Brzeziński – gregoriańska

2.      + Zofia Regulska – intencja od sąsiadów z Lubawskiej 5

11:00

Pogrzeb: śp. Elżbieta Jarczyńska, lat 66

18:30

1.      + Anna w 23 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny

2.      + Żona Elżbieta Mamet-Ossowska w 12 rocz. śmierci, brat Ryszard, synowa Renata oraz rodzice Jadwiga, Stanisław, Wanda i Franciszek

03/12/2020 Czwartek

06:45

+ Jarosław Brzeziński – gregoriańska

08:00

1.      O potrzebne dary dla Xaviera w dniu imienin

2.      + Mąż Antoni Dodak w 10 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18:30

1.      + Mama Jadwiga w 11 rocz. śmierci

2.      + Brat Wojciech, rodzice Bronisława i Kazimierz

04/12/2020 Piątek

06:45

+ Halina Kosiedowska – Ewelina Falkowska z córką Wiktorią

08:00

+ Jarosław Brzeziński – gregoriańska

10:00

Pogrzeb: śp. Bernard Mazalon, lat 80

12:00

Pogrzeb: śp. Zbigniew Kordalski, lat 64

18:30

1.      Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary w dniu imienin

2.      + Barbara Soból

05/12/2020 Sobota

06:45

+ Jerzy i Helena Helak

08:00

1.      Dziękczynno-błagalna w intencji I Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      O dar zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla Sławomira Lenarczyka i jego rodziny

3.      + Jarosław Brzeziński – gregoriańska

18:30

+ Stanisław Szatkowski w 30 rocz. śmierci

06/12/2020

II Niedziela Adwentu

08:00

1.      + Rodzice z obojga stron rodzeństwo Krystyna, Władysław, szwagrowie Edmund i Wiesław oraz Beata i Gerard

2.      + Męża Tadeusza Kleina i za rodziców.

10:00

+ Marta Marszałek i Władysław Marszałek

11:30

O Boże błogosławieństwo dla małżeństwa Magdaleny i Marcela oraz za Apolonie z okazji pierwszych urodzin

13:00

1.      W intencji parafii

2.      W intencji gdyńskiego ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w 4 rocz. powstania

3.      + Józefa, Franciszek i Józef Jankowscy oraz Zofia, Jerzy Stasiowscy, zmarli z obojga stron

18:30

+ Bogdan Krzoska w 6 rocz. śmierci
17:00DK+ Jarosław Brzeziński – gregoriańska