1. W dniu dzisiejszym obchodzimy odpust ku czci Św. Mikołaja i rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Plan spotkań  jest umieszczony w biuletynie i na stronie internetowej.

2. Dzisiaj obchodzimy święto wszystkich dzieł, które wyrosły w naszej parafii: wspólnot i grup, a także 11 rocznicę powstania Stowarzyszenia Św. Mikołaja i pierwszą rocznicę powstania Spółdzielni Socjalnej „Dobre Miejsce”, dlatego też food truck ze smacznym jedzeniem i dobrą kawą oraz czekoladą, będzie stał pod kościołem w godzinach od 9 do 15. W tych dniach przypada również 3 rocznica powstania Zupy Chylońskiej

3. Roraty sprawować będziemy od środy do soboty o 6:45. Podczas rekolekcji nie ma porannych Rorat.

4. Dzieci zapraszamy na Roraty i spotkanie rekolekcyjne w poniedziałek, 7 grudnia o 17:00.

5. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP świętować będziemy we wtorek, 8 grudnia. Eucharystię tego dnia będą o: 8:00, 18:30. Będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego na Mszy Świętej o 8:00.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w dolnym kościele od poniedziałku do soboty, od 8:40 do 18:20.

7. Jutrznia, czyli poranna modlitwa Kościoła, sprawowana jest w Adwencie od poniedziałku do piątku o 5:30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych. Modlitwa potrwa ok. 40 min.

8. Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek, 8 grudnia o 18:30 w górnym kościele.

9. Jak co roku organizujemy Wigilię dla samotnych. W tym roku nie będzie możliwości bycia razem przy stole, ale chcemy się spotkać, tak jak zawsze podczas Zupy Chylońskiej, przy kościele i wręczyć naszym podopiecznym w Wigilię ciepły posiłek i podarunek świąteczny. Jeśli ktoś chciałby upiec ciasto na to wydarzenie, to prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego. Kwesta do puszek na Wigilię dla samotnych odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej.

10. Świece wigilijne będzie można nabyć w biurze parafialnym w ciągu tygodnia lub w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

W minionych dniach zmarli:
+ Czesława Adamska, lat 86;
+ Bernard Mazalon, lat 80;
+ Ryszard Stańczyc, lat 82;
+ Zbigniew Kordalski, lat 64;
+ Waldemar Norenberg, lat 79.