1. Nabożeństwa różańcowe sprawujemy w październiku codziennie o 17:45, a dzieci zapraszamy w: poniedziałek, środę i piątek na 17:00.

2.Trwają katechezy neokatechumenalne w dolnym kościele. Zapraszamy w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o 19:15.

3. Pierwsze spotkanie Kursu Alpha odbędzie się w poniedziałek, 9 października w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców kandydatów do Bierzmowania. Zapisy pod numerem telefonu: 574607069. Wstęp wolny.

4. Msza Święta z modlitwą w intencji uproszenia zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w niedzielę, 15 października o 18:30.

5. Członkowie Wspólnoty Dzieje 2 podjęli ewangelizację w domu przy ulicy Opata Hackiego 23. Serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów.

6. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele remontowo-inwestycyjne. W minionych tygodniach zostało wymienionych dziewięć okien w plebanii. Aktualnie powiększamy i przebudowujemy kuchnię w domu parafialnym oraz zostanie wymalowany korytarz w części piwnicznej i zabudowane rury. Wyposażone zostały też w nowe stoły i krzesła: sala agapowa i mała świetlica. Wymalowana została duża świetlica. Prace remontowe trwały również w starej plebanii, gdzie odmalowaliśmy dwa pomieszczenia, a w kilku zostały położne nowe wykładziny. Osuszone zostały ściany w nowej części kościoła i wkrótce zostaną przemalowane. Zamówiliśmy również cztery nowe okna do zakrystii dolnego kościoła. Wszystkie te prace są możliwe tylko dzięki ofiarności wiernych. Dziękujemy za każdy dar na rzecz parafii.

Za tydzień kolekta przeznaczona zostanie na wymianę ławek. Do tej pory zebraliśmy na ten cel 142 tysiące złotych.

7. Siostra Diana Jaks, dominikanka, pochodząca z naszej parafii, a pracująca na Łotwie, będzie kwestować po Mszy świętej na rzecz budowy nowego klasztoru.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Andrzej Kazub, lat 72;

+ Jacek Labuda, lat 52;

+ Jacek Złotnik, lat 49.