1. Dzisiaj, 15 października, podczas kwesty przed kościołem będzie można wesprzeć materialnie Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, czyli żywy pomnik św. Jana Pawła II oraz ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku.

2. Trwają katechezy neokatechumenalne w dolnym kościele. Zapraszamy w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o 19:15.

3.Spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego we wtorek, 17 października o 15:30 w domu parafialnym.

4. Wszystkich seniorów zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora w środę o 9:00 do domu parafialnego.

5. Spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” odbędzie się w środę, 18 października po Mszy św. wieczornej w kawiarence domu parafialnego. Zapraszamy na spotkanie również nowe osoby.

6. Spotkanie dla mężczyzn, którzy chcieliby zostać Rycerzami Kolumba odbędzie się w piątek, 20 października o 19:15 na plebanii.

7. W koszyku przy Chrzcielnicy oraz w zakrystii wyłożone są kartki na „Wypominki za zmarłych”. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy w biurze parafialnym.

8. Serdecznie prosimy mężczyzn o pomoc w otwieraniu drzwi po Mszy świętej, następnie przytrzymaniu ich w razie silnego wiatru i zamknięciu po wyjściu wiernych z kościoła. Przypominany, że osoby przystępujące do Komunii Świętej w środkowej nawie, tworzą dwa rzędy idące blisko siebie i wracają od Komunii świętej na zewnątrz.

9. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na wymianę ławek w kościele.

W minionych dniach zmarł:

+ Władysław Michalczewski, lat 80;