TERMIN:        09.10-16.10.2017

CENA:              3590 PLN+200 USD

1  DZIEŃ

Spotkanie przy kaplicy na lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 6:15. Wylot do Tel Awiwu o godz. 9:10. Śniadanie w samolocie. Po przylocie o godz.13:55 transfer do hotelu w Nazarecie na obiado-kolację i nocleg.

  2  DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie CEZAREI NADMORSKIEJ: miasto i port Heroda oraz twierdza Krzyżowców. Następnie GÓRA KARMEL: kościół Stella Maris z grotą Eliasza oraz widok na Hajfę i ogrody Bahajów. Dalej NAZARET: Bazylika Zwiastowania z grotą (Msza św.), kościół św. Józefa, źródło Maryi i KANA GALILEJSKA – miejsce pierwszego cudu Pana Jezusa. Obiado-kolacja i nocleg w Nazarecie.

     3  DZIEŃ

Po śniadaniu GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW; KAFARNAUM: dom św. Piotra, synagoga; TABGHA: kościół Prymatu św. Piotra, kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb. Obiad (ryba św. Piotra). Rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim. Kolacja i nocleg w Nazarecie.

    4  DZIEŃ

Po śniadaniu GÓRA TABOR (wjazd taksówkami): bazylika Przemienienia Pańskiego, przejazd doliną Jordanu do JERYCHO: drzewo Zacheusza i widok na Górę Kuszenia. Następnie miejsce chrztu Chrystusa w QASR AL JAHUD i kąpiel w MORZU MARTWYM. Kolacja i nocleg w Betlejem.

     5  DZIEŃ

Po śniadaniu GÓRA OLIWNA: Sanktuarium Wniebowstąpienia, kościoły Pater Noster i Dominus Flevit. Następnie Bazylika Wszystkich Narodów, Getsemani i grób Maryi Panny. Kościół św. Piotra in Gallicantu. Następnie Syjon Chrześcijański: bazylika Zaśnięcia Maryi Panny, Wieczernik i grób Dawida. Obiado-kolacja i nocleg w Betlejem.

6         DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie JEROZOLIMY: kościół św. Anny z sadzawką Betezda, Droga Krzyżowa oraz Bazylika Grobu Bożego. Ściana Płaczu. Dalej BETANIA: kościół Łazarza. Obiado-kolacja i nocleg w Betlejem.

7         DZIEŃ

Po śniadaniu POLE PASTERZY i BETLEJEM: Bazylika Narodzenia. Następnie Muzeum Holocaustu Yad Vashem. Dalej AIN KAREM: kościoły Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Obiado-kolacja i nocleg w Betlejem.

 

CEZAREA NADMORSKA * GÓRA KARMEL * NAZARET * KANA GALILEJSKA * GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW * KAFARNAUM * TABGHA * GÓRA TABOR * JERYCHO * QASR AL JAHUD * MORZE MARTWE * BETANIA * BETLEJEM* POLE PASTERZY * JEROZOLIMA * AIN KAREM

 

8         DZIEŃ

Przejazd na lotnisko Ben Gurion w Tel Awiwie. Odprawa paszportowo – celna. Wylot do Warszawy o godz. 5:10. Śniadanie w samolocie. Przylot do Polski o godz. 8:10.

CENA OBEJMUJE:

·         zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach 3,5* w pokojach 2- osobowych z klimatyzacją,

·         wyżywienie: śniadania, 1 obiad (ryba św. Piotra), obiado-kolacje bufetowe,

·         przeloty na trasach: Warszawa – Tel Awiw – Warszawa z opłatami lotniskowymi i paliwowymi,

·         komfortowy autokar z klimatyzacją,

·         ubezpieczenie od NNW i KL,

·         zwiedzanie z przewodnikiem – kapłanem biblistą,

·         opiekę polskiego pilota – kapłana.

·         bilety wstępu w Izraelu z rejsem łodzią po jez. Galilejskim i przejazdem taksówkami na górę Tabor.

·         zwyczajowe napiwki

 

CENA  NIE  OBEJMUJE:

* Oplaty za dojazd do Warszawy

      napojów do obiado – kolacji,

Ewentualna dopłata do pokoju 1-osob. – 260 USD.

 

 

 

Przy zgłoszeniu wpłata I raty w kwocie 2000 PLN. Na 60 dni przed wylotem wpłata II raty tj. 1590 PLN. III ratę (część dewizową) 200 USD Klient wpłaca pilotowi w czasie podróży.

 

W czasie pobytu nad Morzem Martwym wskazane jest zabranie strojów kąpielowych.

 

Zapisy w biurze parafilanym