1. Holy Wins (Święty Zwycięża), to wydarzenie podczas, którego będzie można odkrywać co to jest świętość. Teatr, muzyka, modlitwa, to wszystko w poniedziałek, 31 października od 21 do północy w naszym kościele. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

2. Ostatnie nabożeństwo różańcowe odbędzie się w poniedziałek o 17:45.

3. Uroczystość Wszystkich Świętych świętować będziemy w wtorek, 1 listopada. Msze św. tego dnia będą sprawowane o 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:30.  

4. Uroczystości na cmentarzu parafialnym przy ul. Pelplińskiej rozpoczną się o godz. 14:30 procesją modlitewną, a następnie zostanie odprawiona Msza św. przy kaplicy cmentarnej. Ofiary zbierane na cmentarzu przeznaczone będą na utrzymanie i porządkowanie cmentarza. Od godz. 9:00 do 14:30 trwać będą modlitwy za zmarłych na cmentarzu.

5. W Dzień Zaduszny, 2 listopada zapraszamy na Msze św. o 7:00, 8:00 i 18:30. Po Mszy św. o 18:30 procesja do figury św. Józefa i modlitwa z zmarłych mieszkańców Chyloni. Tego też dnia sprawować będziemy Mszę św. na cmentarzu, przy kaplicy o godz. 11:00.

6. Kartki na wypominki można składać dzisiaj po każdej Mszy św. w biurze parafialnym.  Za zmarłych będziemy się modlili w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, tzn. od 2 do 8 listopada od 17:00 do 18:30. W niedzielę, 6 listopada wypominki od 9:30 do 10:00. Msza św. za zmarłych wymienionych w wypominkach każdego dnia oktawy o 18:30, a w niedzielę o 10:00.

7. Zapraszamy do skorzystania ze Spowiedzi Św. przed uroczystością Wszystkich Świętych. Będziemy spowiadali dodatkowo w poniedziałek od 17:30 do 18:30.

8. Rodziny, które straciły kogoś bliskiego w tym roku zapraszamy w niedzielę, 6 listopada na Mszę św. o 10:00 podczas której, jeszcze raz polecimy naszych bliskich miłosiernemu Bogu. Znakiem naszej modlitwy będą świece z naklejoną kartką zawierającą imię zmarłej osoby. Świece te prosimy o przyniesienie w procesji ofiarnej.

9. We wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, a w pozostałe dni w zwyczajnych godzinach.

10. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie: Msza św. o 8:00, a następnie rozważanie biblijne i różaniec. Będzie to jednocześnie spotkanie dla członków Żywego Różańca.

11. Księża odwiedzą chorych w najbliższym tygodniu według dotychczasowego porządku. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w środę, 9 listopada.

12. Instrumentalistów i osoby śpiewające, którzy pragną reaktywować Diakonię Muzyczną Św. Mikołaja zapraszamy na pierwsze spotkanie z nową dyrygentką w niedzielę, 20 listopada o 17:00 na plebani. Nowe osoby będą mile widziane.

13. Organizujemy w naszej parafii jednodniowy wyjazd do Swołowa. W programie zwiedzanie skansenu „Kraina w kratkę” oraz udział w festynie. Wyjazd 11 listopada o godz. 9:30 spod kościoła. Koszt: 35 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

14. Pierwsze spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada o 18:30 w kościele.

15. Po Mszy św. o godz. 10:00 młodzież z naszego Klubu sprzedawać będzie przed kościołem własnoręcznie zrobione znicze i lampki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinasowanie działalności Klubu.

W minionych dniach zmarli:

+ Anna Konkel, lat 72; + Czesław Kaproń, lat 81;