1. Trwają katechezy neokatechumenalne w dolnym kościele. Zapraszamy w tym tygodniu w poniedziałek i wyjątkowo w środę o 19:15.

2. Wspólnota Dzieje 2 rozpocznie ewangelizację w domu przy ul. Zamenhofa 11. Prosimy o serdeczne przyjęcie ewangelizatorów.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o 17:45, a dzieci w poniedziałek, środę i piątek na 17:00.

4. Przypominamy dzieciom, że trwa konkurs na własnoręcznie wykonany różaniec. Prace konkursowe można jeszcze składać do końca tygodnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w niedzielę, 5 listopada po Mszy o 11:30.

5. Przed nami kolejna całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu z soboty na niedzielę, z 29 na 30 października. Rozpoczęcie w sobotę o 21:30. Serdecznie prosimy o zapisywanie się na listę adoracyjną.

6. W koszyku przy chrzcielnicy oraz w zakrystii wyłożone są kartki na „Wypominki za zmarłych”. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych można złożyć w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

7. Od poniedziałku, 24 października rozpoczynamy przyjmowanie intencji mszalnych na cały rok 2017 r.

8. Spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika, czyli Apostolatu Maryjnego odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 października o 16:30 w bibliotece.

9. Spotkanie Czcicieli Bożego Miłosierdzia w piątek, 28 października o godz. 15:30 w domu parafialnym.

10. Holy Wins (Święty Zwycięża), to wydarzenie podczas którego, będzie można odkrywać co to jest świętość. Teatr, muzyka, modlitwa, to wszystko w poniedziałek, 31 października od 21:00 do północy w naszym kościele. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

11. Organizujemy w naszej parafii jednodniowy wyjazd do Swołowa. W programie zwiedzanie skansenu „Kraina w kratkę” oraz udział w festynie „Na św. Marcina najlepsza pomorska gęsina”. Wyjazd 11 listopada o godz. 9:30. Koszt: 35 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

12. Pierwsze spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada o 18:30 w kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ratować swoje małżeństwa nawet jeśli znalazły się w głębokim kryzysie.

W minionych dniach zmarli:

+ Janina Cybulska, lat 84; + Stanisława Grot, lat 76; + Henryk Miętka, lat 67.