1. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w dolnym kościele od poniedziałku do soboty.

2. Kolejna nocna adoracja odbędzie się w przyszłym tygodniu, w dniach z 29 na 30 sierpnia. Lista na tę adorację będzie wyłożona w przedsionku dolnego kościoła

3. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą w intencji uzdrowienia duszy i ciała w dzisiaj na Mszy św. wieczornej.

4. Bezpłatne porady prawne będzie można uzyskać w najbliższy czwartek między 16:30 a 17:30 w biurze parafialnym.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Tornister pełen uśmiechów”. Wyposażone tornistry prosimy o przyniesienie do biura parafialnego dosierpnia.

6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy wyjazd w najbliższy poniedziałek, 17 sierpnia o 7:00, powrót w środę 19 sierpnia. Koszt 170 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Trwają zapisy na autokarową pielgrzymkę jubileuszową do Włoch z nawiedzeniem grobu św. Mikołaja w Bari. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 19-29 września. Można się jeszcze zapisywać w biurze parafialnym. Koszt pielgrzymki to 850 zł i 390 euro. Zmianie uległa godzina spotkania przedpielgrzymkowego, które odbędzie się 30 sierpnia o godz. 14:00.

8. Ukazał się nowy numer czasopisma parafialnego „Mikołaj”, tym razem poświęciliśmy go tematowi pokory. Zachęcamy do kupna i lektury.

9. Ze względu na czas urlopów biuro parafialne do 30 sierpnia będzie czynne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek tylko w godzinach od 10 do 11. Sprawy związane z cmentarzem parafialnym, prosimy załatwiać we wrześniu.

Spośród parafian w minionych dniach zmarła:

śp. Stanisława Polkowska, lat 85