1. Nabożeństwa Czerwcowe odprawiamy do wtorku włącznie na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele, będzie od poniedziałku do soboty od 8:40 do 18:10.

3. Mszę Świętą niedzielną o 20:00, w dolnym kościele, będziemy sprawowali również w każdą niedzielę wakacyjną.

4. W okresie wakacji letnich, Sakrament Pokuty sprawowany będzie w górnym kościele 15 minut przed Mszą świętą.

5. Uroczystość Świętych Piotra i Pawła obchodzić będziemy w poniedziałek, 29 czerwca. Msze Święte o 8:00 i 18:30.

6. Klub Seniora zaprasza na spotkanie w najbliższą środę o 9:00 w domu parafialnym, w sali nr 5.

7. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na całodzienną adorację w intencji księży i o nowe powołania do prezbiteratu.

8. W pierwszy piątek Spowiedź przed Eucharystią od 7:30 i od 18:00.

9. Spotkanie dla Żywego Różańca w sobotę o 8:00.

10. Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Świętej Lipki i Stoczka Klasztornego. Wyjazd 3 września o godz. 6:00, powrót ok. godz. 22:00. Koszt 150 zł, obejmuje przejazd autokarem, usługi przewodnika i obiad. Zapisy w biurze parafialnym.

11. Biuro parafialne będzie czynne w trybie wakacyjnym od 1 lipca do 21 sierpnia, czyli w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9:15 do 10:15.

12. Kwesta na Zupę Chylońską odbędzie się w niedzielę, 5 lipca, a kolekta remontowa w niedzielę, 12 lipca.

W minionych dniach zmarli:
+ Halina Gościniak, lat 72,
+ Małgorzata Ossowska-Neumann, lat 64;
+ Michał Pawłowski, lat 76.