1. Msza święta z okazji 65-rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich przez ks. Prałata Ludwika Grochowinę będzie sprawowana 14 lipca o 13:00. Przewodniczyć jej będzie i homilię wygłosi ks. bp Józef Szamocki.

2. Przez okres wakacyjny sprawowana jest Msza Święta z liturgii niedzielnej w soboty o 19:30 w dolnym kościele. Liturgia ta jest przygotowywana przez wspólnoty neokatechumenalne.

3. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w każdą środę przed wieczorną Mszą Świętą, a także do śpiewu Godzinek w sobotę o 7:40.

4. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Gdyni na Jasną Górę, która wyruszy w piątek, 26 lipca z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni po Mszy Świętej o godz. 6.00. Szczegółowe informacje i zapisy:  http://www.gdynskapielgrzymka.pl/
kontakt: Marta Czaja tel. 516 233 798

5. Kwesta na Zupę Chylońską odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej. Aktualnie organizujemy zupę w każda środę dla około od 40 do 60 osób i w każdą sobotę dla około 80 osób. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w wolontariat, to prosimy o kontakt z biurem parafialnym lub księdzem proboszczem.

6. Obrazki ze złotego Jubileuszu kapłaństwa ks. Tadeusz Guta są wyłożone z tyłu kościoła.

W minionych dniach zmarła:
Wanda Woroń, lat 94