1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy od poniedziałku do soboty włącznie na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele.
2. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po porannej Mszy świętej do 18:15.

3. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy w poniedziałek 24 czerwca. Msze Święte tego dnia o 8:00 i 18:30.
4. Uroczystość św. Piotra i Pawła obchodzić będziemy w sobotę, 29 czerwca. Msza Święta tego dnia o 8:00. Wieczorna, sobotnia Eucharystia o 18:30 i 19:30 (w dolnym kościele) sprawowana będzie z liturgii niedzielnej.
5. Klub Seniora zaprasza seniorki i seniorów na spotkanie w środę, 26 czerwca o 9:00 w domu parafialnym, sala nr 5. Już dziś informujemy, że Parafialny Klub Seniora zamierza zorganizować wyjazd autokarowy w Bieszczady w maju 2025 r. Szczegółowy opis wyjazdu pojawi się w krótce na kartkach wyłożonych z tyłu kościoła.
6. Grupy wsparcia, czyli: Anonimowi Narkomani, Anonimowi Alkoholicy, Al-Anon będą miały regularne spotkania w okresie wakacyjnym.
7. Rozpoczynamy czas wakacji, dlatego dzisiaj publikujemy ostatni w tym roku szkolno-formacyjnym Biuletyn Parafialny z informacjami o tym, co się będzie działo w naszej parafii w lipcu i sierpniu. Zachęcamy do lektury.
8. Ks. Witold Lesner sprzedawać będzie książkę o swoim pobycie na Kubie po każdej Mszy Świętej przed kościołem.

W minionych dniach zmarli:
Lidia Zabrocka, lat 89;
Halina Kapuścińska, lat 84;
Longina Klinkosz, lat 88.
Marek Kraszewski, lat 61.