1. Na czas ferii zawieszamy sprawowanie Mszy świętej niedzielnej o 17:00, najbliższa Eucharystia w dolnym kościele będzie sprawowana 18 lutego.

2. „Spójrz na miłość” to temat spotkania dla młodych z Trójmiasta i okolic w naszej parafii. Odbędzie się ono w piątek, 16 lutego od 20:00 do 23:00. Wstęp wolny. Szczegóły na facebooku i stronie internetowej.

3. Rozpoczęliśmy przygotowania muzyczne do Triduum Paschalnego. Zapraszamy grających i śpiewających na próbę Diakonii Muzycznej Św. Mikołaja dzisiaj, 4 lutego o 19:00 w sali nr 9.

4. Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar spotyka się w poniedziałek, 5 lutego. W planie Msza święta o 18:30, a następnie spotkanie w starej plebanii.

5. Szkoła Ewangelizacji Magnificat zaprasza na spotkanie we wtorek na 19:15 do dolnego kościoła.

6. Klub Seniora zaprasza na kolejne spotkanie we środę o 9:00 w sali nr 5.

7. Kolejne spotkanie z cyklu „Kobieta w Biblii. Gotowe na zmiany” prowadzony przez Ireny Neumeler, odbędzie się w środę, 7 lutego o godz. 18:15 w kawiarence domu parafialnego. Temat spotkania: „Hagar. Konkurencja dla Sary”. Opłata 40 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej lub przez stronę:  https://duszpasterstwokobiet.pl/konferencja-biblijna-hagar/

8. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek, 8 lutego o godz. 19:30 do sali nr 5.

9. Spotkanie Róż Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci odbędzie się w sobotę, 10 lutego podczas Mszy Świętej o godz. 8:00.

10. Z powodów formalnych błędów po naszej stronie, w tym roku, zostaliśmy zmuszeni do zbierania 1,5 % podatku we współpracy z Fundacją Sarepta. Ktokolwiek chciałby wesprzeć Stowarzyszenie św. Mikołaja Biskupa prosimy o wpisanie KRS 0000788371 z podaniem celu szczegółowego: Mikołaj. Poza tym uruchomiliśmy zbiórkę na nasze stowarzyszenie i można je wesprzeć w biurze parafialnym lub poprzez zbiórkę internetową:  https://zrzutka.pl/8hnt4w

11. Po Mszy Świętej o 10:00 i 11:30 zapraszamy ma wspólną kawę i rozmowy w sali nr 5 domu parafialnego.

12. Kwesta na Zupę Chylońską odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy świętej.

W minionych dniach zmarli:

Eugeniusz Szreder, lat 86;

Józef Kamiński, lat 83;

Krzysztof Tchórzewski, lat 38.