1. Nabożeństwa majowe sprawujemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30 wraz z Apelem Jasnogórskim, a w pozostałe dni o 18:00. Dzisiaj nabożeństwo odbędzie się w dolnym kościele.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i sobotę będzie do godziny 15:30.

3. W Dzień Matki, w piątek, 26 maja zapraszamy na Nabożeństwo Majowe w intencji naszych mam.

4. Wszystkich parafian, członków grup i wspólnot spotykających się w naszej parafii, zapraszamy na Eucharystię w wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę, 27 maja o 23:00. W naszej różnorodności będziemy mogli przeżyć jedność w Duchu Świętym. Czuwania odbędą się w poszczególnych wspólnotach od godz. 20:00, a o 23 zejdziemy się w kościele na uroczystą Msze świętą.

5. Małżonków w kryzysie, czy to indywidulanie czy w parach, zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w poniedziałek, 22 maja. W planie: Msza święta w kościele o 18:30, a następnie spotkanie w starej plebanii.

6. Klub Seniora zaprasza na spotkanie, które poprowadzi ks. Grzegorz w najbliższą środę na godz. 9:00 w domu parafialnym.

7. Już dzisiaj zapraszamy na festyn rodzinny w naszej parafii organizowany przez Stowarzyszenie Św. Mikołaja Biskupa, który odbędzie się w sobotę i niedzielę, 27-28 maja. W planie: w sobotę o 17:30 występy muzyczny, a o 18:30 – teatr dla młodzieży i dorosłych, to wszystko w dolnym kościele. W niedzielę, w ogrodzie przy plebanii: od 10:30 grill, lemoniada i przekąski; zabawy dla dzieci; o 11:30 warsztaty w drewnie w domu parafialnym, teatrzyk dla dzieci o 12:30 w sali nr 10, turniej superfarmera w domu parafialnym.

8. Adoracja w intencji pokoju poprzedzona konferencją Ewy Kuczkowskiej odbędzie się przez trzy środy: 31 maja, 7 czerwca i 14 czerwca o 19:15 w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy.

9. Piąta wspólnota neokatechumenalna z naszej parafii rozpoczęła ewangelizację „od drzwi do drzwi” w czwartki wieczorem i w sobotę po południu. Serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów, którzy będą mieli zaświadczenie podpisane przez proboszcza.

10. Zapraszamy młodzież na wspólny wyjazd na Spotkanie Młodych w Lednicy, 3 czerwca. Koszt przejazdu i uczestnictwa wynosi 120 zł. Zapisy i informacje u ks. Grzegorza do 22 maja.

W minionych dniach zmarli:
Wanda Obolewicz, lat 95;
Adam Andrzejewski, lat 48;
Roman Ilczuk, lat 66 (Msza pogrzebowa w poniedziałek o 11:00);
Stanisław Brzeziński, lat 76 (Msza pogrzebowa w sobotę o 11:00).