08/11/2021 Poniedziałek
08:001.      + Rodzice Elżbieta i Julian Brzezińscy oraz Irena, Jan, Julian, Zygmunt, Arnold, Jerzy, Władysław i Maria

2.      + Tadeusz Dziewulski w 12 rocz. śmierci, Helena Dziewulska w 11 rocz. śmierci rodzice z obojga stron oraz Eugenia i Bronisław Toppa

3.      + Tata Mirosław Jankowski

18:301.      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2.      + Zmarli z rodzin Szungerów i Lamparskich

3.      + Bonifacy Zając – intencja od sąsiadów

09/11/2021 Wtorek
08:001.      + Andrzej Zawadzki

2.      + Halina Rubacha w rocz. śmierci

3.      + Mąż Julian Zielski w 14 rocz. śmierci oraz syn Piotr

18:301.      + Stanisław Kurzyński – gregoriańska

2.      + Stanisław i Lechosław Król

19:30Szkoła Ewangelizacji MAGNIFICAT + Marian w 1 rocz. śmierci
10/11/2021 Środa
08:001.      + Jerzy Dominikowski

2.      + Monika i Kleofas

3.      + Sąsiedzi z ul. Chylońskiej 36 oraz zmarli w czyśćcu

4.      + Stanisław Kurzyński – gregoriańska

18:301.      + Zmarłe członkinie VII Róży Żywego Różańca: Jadwiga Paluchowska, Ludwika Kamrowska, Helena Kempa, Henryka Jatczak, Urszula Gil, Danuta Jachimowicz, Zofia Olczyk, Józefa Mielcarek, Józefa Lendo, Kazimiera Koszałka, Maria Franczak

2.      + Ignacy

3.      + Hubert Sokołowski w 4 rocz. śmierci

11/11/2021 Czwartek
08:001.      + Stanisław Kurzyński – gregoriańska

2.      + Ojciec Jan w rocz. śmierci, brat Jan, Aniela i Maria zmarli z rodziny Dobke

3.      + Witold Radziej w 1 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron Gertruda i Jan, Janina i Mikołaj

4.      + Jan Konkel, Barbara i Franciszek Jedowscy

18:301.      Dziękczynno-błagalna z okazji imienin ks. Witolda z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej
i dar zdrowia

2.      + Mirosław w 12 rocz. śmierci

12/11/2021 Piątek
08:001.      + Czesław Wolniak oraz zmarli z rodziny z obojga stron

2.      + Jan Weier w 3 rocz. śmierci, córka Ewa, rodzice z obojga stron

3.      + Stanisław Kurzyński – gregoriańska

10:00Pogrzeb: śp. Lucyna Kuligowska, lat 84
18:301.      W intencji Bogu wiadomej

2.      + Jerzy Biernat w 18 rocz. śmierci

3.      + Władysław Jamróz

13/11/2021 Sobota
08:001.      + Stanisław Kurzyński – gregoriańska

2.      + Regina Bieszke w 1 rocz. śmierci

3.      + Oliwia Meller – intencja od sąsiadów z Zamenhofa 4

4.      + Mąż Leszek w 1 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron i syn Wojciech

5.      + Edmund Detlaff oraz rodzice z obojga stron

18:30+ Zofia Lademann w 1 rocz. śmierci
14/11/2021

XXXIII Niedziela Zwykła

08:001.      + Czesław Czarnecki w 5 rocz. śmierci

2.      + Ojciec Tomasz w 32 rocz. śmierci

10:00W intencji parafii
11:301.      + Mąż Aleksander Reszke w 7 rocz. śmierci oraz rodzice Helena i Paweł, Julianna i Józef, siostra Marianna

2.      + Maria, Zenon, Danuta Kilichowscy oraz Barbara i Jan Gałązka

13:00W intencji nowoochrzczonych
18:30+ Mąż Franciszek Dąbrowski w 2 rocz. śmierci i wnuk Łukasz
17:00DK+ Stanisław Kurzyński – gregoriańska