1. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się od poniedziałku do soboty od 8:40 do 18:30 w dolnym kościele.

2. Wszystkich przeżywających kryzysy małżeńskie zapraszamy na Mszę świętą w poniedziałek, 12 kwietnia na 18:30. Druga część spotkania odbędzie się online o 20:00.
3. Druga Konferencja „Dar Kościoła” i modlitwa w intencji Kościoła odbędzie się w najbliższą środę, 14 kwietnia. W planie: Msza święta o 18:30, około 19:15 – konferencja, adoracja i modlitwa uwielbienia. Spotkanie poprowadzi wspólnota Marana Tha. Katechezę wygłosi Krzysztof Kuczkowski.
4. W związku środową katechezą, modlitwa różańcowa Żywego Różańca odbędzie się o 7:30, przed poranną nowenną, a nowenna odbędzie się tylko rano.
5. W najbliższy czwartek, zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży naszego Dekanalnego Oratorium Młodych w dolnym kościele od 17:00 do 18:00. W czasie adoracji będzie możliwość spowiedzi lub rozmowy z księdzem.
6. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na trzecie, ostatnie spotkanie w piątek, 16 kwietnia o 19:15 w górnym kościele, natomiast nie odbędą się wtorkowe spotkania z dziećmi.
7. Msza święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała odbędzie się w niedzielę, 18 kwietnia o 18:30.
8. Ojciec Antonello, włoski kapłan, współzałożyciel Przymierza Miłosierdzia, będzie gościem naszej parafii w przyszłą niedzielę, 18 kwietnia i wygłosi homilię na wszystkich niedzielnych Mszach Świętych oraz poprowadzi modlitwę w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała.
9. Dzisiaj kwesta do puszek na wsparcie działań Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

W związku z zagrożeniem epidemicznym prosimy o zachowanie w kościele dystansu społecznego, noszenie maseczek, korzystanie z płynów dezynfekujących dostępnych w kościele oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę (osoby chcące przyjąć Eucharystie do ust prosimy bezwzględnie o podejście na samym końcu procesji). 

W minionych dniach zmarli:
Elżbieta Zabielska, lat 70 i Marian Zabielski, lat 75
Bożena Skraburska, lat 82; Hildegarda Lewańczyk, lat 82;
Irena Mrozowska, lat 91, Anna Nowak, lat 80
Eugeniusz Siuśta, lat 90; Krzysztof Kaczmarski, lat 63;
Paweł Grzenkowicz, lat 88