W związku z zagrożeniem epidemicznym prosimy o zachowanie w kościele dystansu społecznego, noszenie maseczek, korzystanie z płynów dezynfekujących dostępnych w kościele oraz zachęcamy do przyjmowania Komunii świętej na rękę (osoby chcące przyjąć Eucharystie do ust prosimy bezwzględnie o podejście na samym końcu procesji). 

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte sprawować będziemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy Świętej w dolnym kościele o 17:00, stąd młodzież zapraszamy na godz. 18:30.
2. W związku z ograniczeniami pandemicznymi zawieszamy, do odwołania, sprawowanie Mszy świętej w dolnym kościele o 17:00, a intencje mszalne będą odprawiane podczas Eucharystii w niedzielę o 18:30 w górnym kościele.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się od wtorku do soboty od 8:40 do 18:30 w dolnym kościele.
4. Wspólnota Szkoły Ewangelizacji Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek o 19:30 do górnego kościoła.
5. Konferencja i modlitwa w intencji Kościoła odbędzie się przez trzy kolejne środy. Zaczynamy 7 kwietnia br. katechezą „Czym jest Kościół? Czym dla Ciebie jest Kościół”. W planie: Msza święta o 18:30, około 19:15 – konferencja, adoracja i uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Spotkanie poprowadzi wspólnota Marana Tha. Katechezę wygłoszą Ewa i Krzysztof Kuczkowscy.
6. W związku środową katechezą, modlitwa różańcowa Żywego Różańca odbędzie się o 7:30, przed poranną nowenną, a nowenna odbędzie się przez trzy kolejne środy tylko rano.
7. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia. Na wspólną modlitwę zapraszamy według następującego porządku: w niedzielę i poniedziałek o godz. 9:30 do górnego kościoła; od wtorku do soboty do dolnego kościoła na godz. 15:00. Msza Święta w intencji Czcicieli Miłosierdzia Bożego w niedzielę, 11 kwietnia o godz. 10:00.

W minionych dniach zmarli:
Zofia Gorbaczow, lat 93; Julianna Gruza, lat 90;
Marian Ługowski, lat 52; Benon Leyer, lat 74.