1. Wspólne kolędowanie prowadzone przez muzykujących parafian i przyjaciół odbędzie się dzisiaj w niedzielę, 3 stycznia o 16:30 w górnym kościele. Będzie ono również transmitowane na kanale youtube Głosu Mikołaja.
2. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli, obchodzić będziemy w środę, 6 stycznia. Msze Święte tego dnia w porządku niedzielnym, nie będzie jedynie Eucharystii w dolnym kościele.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu odbędzie się od poniedziałku do soboty z wyjątkiem środy.
4. Wspólnota SNE Magnificat zaprasza we wtorek, 5 stycznia na Eucharystię o 19:30.
5. Wszystkich przeżywających kryzysy w małżeństwie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w poniedziałek, 11 stycznia. W planie: Msza święta o 18:30 w kościele, a następnie około 20:30 dalsza część spotkania online.
6. Zdjęcie miary na albę pierwszokomunijną odbędzie się w zakładzie krawieckim, przy ul. Chylońskiej 67 (obok urzędu pocztowego) w okresie ferii zimowych, do 17 stycznia. Zaliczka 50 zł.
7. Zapraszamy na „rewizytę kolędową” według planu podanego w biuletynie. Będzie to okazja do modlitwy sąsiedzkiej. Każda rodzina otrzyma, podczas Eucharystii, buteleczkę z wodą świeconą oraz tekst błogosławieństwa domu, którego parafianie dokonają we własnym zakresie. List ks. Proboszcza na tegoroczną kolędę wyjaśnia szczegóły i można go wziąć w wersji papierowej z kościoła lub przeczytać na stronie internetowej parafii.
8. Młodzież z Klubu Alternative bardzo dziękuję za udział w zbiórce na leczenie 5 letniego Krzysia. Zostało zebranych 2274 zł.

9. Kwesta na Zupę Chylońska i na inne działania Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się bezpośrednio po Mszy Świętej.

W minionych dniach zmarli:
+ Anna Jakubaszek, lat 57; + Czesława Bruszewska, lat 86;
+ Tadeusz Gapiński, lat 69; + Stanisław Truszkowski, lat 80;
+ Jerzy Dronzek, lat 81; + Witold Rosman, lat 79; + Edward Borkowicz, lat 79; + Antoni Leszczyński, lat 90; + Jan Siewert, lat 86;