1. W pierwszy i w drugi dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy świętej o 17:00 w dolnym kościele. W drugi dzień świąt, w sobotę, podczas sumy o godz. 10:00, modlić się będziemy za małżeństwa, które obchodziły w minionym roku swoje jubileusze oraz okrągłe rocznice lub też zawarły sakrament małżeństwa. Prosimy te małżeństwa o przyniesienie kwiatka na ofiarowanie jako symbolu dziękczynienia.

2. W sobotę, 26 grudnia o 18:30 sprawować będziemy Msze Święte z Liturgii niedzielnej.
3. Eucharystia przygotowana przez wspólnoty neokatechumenalne będzie sprawowana w sobotę, 26 grudnia o 19:30 w górnym kościele w intencji rodzin.
4. Najbliższa niedzielna Msza święta o godz. 17:00, w dolnym kościele, będzie sprawowana po feriach zimowych, w dniu 17 stycznia.
5. W niedzielę, 27 grudnia przeżywać będziemy uroczystość Świętej Rodziny z Nazaretu. Zapraszamy tego dnia do modlitwy w intencji naszych rodzin.
6. Koncert kolęd w wykonaniu muzykujących parafian i przyjaciół odbędzie się w niedzielę, 3 stycznia o 16:30 w górnym kościele.

7. List księdza proboszcza na tegoroczną Kolędę można wziąć ze stolika z tyłu kościoła oraz z zakrystii. Jest on też dostępny na parafialnej stronie internetowej.
8. Plan rewizyty kolędowej umieszczony jest w gablotach i umieszczony na stronie internetowej parafii. Rozpoczniemy ją w poniedziałek, 28 grudnia.