02/11/2020 Poniedziałek

08:00

1.      + Rodzice Genowefa i Wiktor oraz bratowa i rodzice Słoma

2.      + Zmarli z rodziny Jaroszewiczów

3.      + Krystyna oraz zmarli spoczywający na cmentarzu parafialnym

10:00

Dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Henryki, Grzegorza z żoną, Katarzyny z mężem, Eweliny z mężem i córeczką, Agnieszki z mężem i synkiem, Daniela z żoną i synkiem oraz o oddalenie pandemii koronawirusa

18:30

1.      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2.      + Jan oraz rodzice Hyży i Trafalscy

03/11/2020 Wtorek

08:00

1.      + Maria i Roman Brieger, Genowefa i Mikołaj Małaszczyccy

2.      + Jadwiga, Stefania, Helena, Mieczysław, Bernard, Gerard, Franciszek, Zbigniew oraz dziadkowie z obojga stron i zmarli w czyśćcu

09:30

Pogrzeb: śp. Zofia Stasiak, lat 67

12:15

Pogrzeb: śp. Lechosław Brożyna-Król, lat 76

18:30

1.      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2.      + Wojciech Bigus w 11 rocz. śmierci

19:30

Dziękczynno-błagalna w intencji Karoliny z okazji urodzin

04/11/2020 Środa

08:00

1.      + Zmarli z rodzin Micał i Baryła

2.      + Anastazja Tyszkiewicz – intencja od XI Róży Żywego Różańca

3.      + Bogumił i rodzice z obojga stron

09:30

Pogrzeb: śp. Teresa Mierska, lat 84

18:30

1.      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2.      + Zmarli z rodzin Spirydowicz, Ciesielskich, Marcinowskich, Wojciechowskich i Wojtczaków

05/11/2020 Czwartek

08:00

1.      + Florian Kożyczkowski oraz Mieczysław Littwitz

2.      + Dziadkowie  i rodzice chrzestni z obojga stron

3.      + Augustyn w 2 rocz. śmierci

11:00

Pogrzeb: śp. Izabela Patkowska, lat 54

18:30

1.      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2.      + Zmarli z rodziny z obojga stron

06/11/2020 Piątek

08:00

1.      + Marta i Otton

2.      + Mąż Adam, rodzice z obojga stron, Władysława i Tadeusz, Janina i Stanisław, ks. Józef, brat Jan i wszyscy krewni

10:00

Pogrzeb: śp. Jerzy Mrówczyński, lat 82

11:30

Pogrzeb: śp. Iwona Szymańska, lat 86

12:45

Pogrzeb: śp. Jerzy Maciejewski, lat 81

17:00

Błagalna o uzdrowienie taty Mirosława oraz o dar wiary dla Małgorzaty

18:30

1.      MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2.      + Rodzice i teściowie Elżbieta i Julian oraz zmarli z rodzin Brzezińskich i Szreder

07/11/2020 Sobota

08:00

1.      Dziękczynno-błagalna w intencji XII Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      + Helena i Bronisław Pawelec

3.      + Helena Helak w 1 rocz. śmierci oraz Jerzy Helak

18:30

MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

08/11/2020

XXXII Niedziela Zwykła

08:00

1.      + Zmarli z rodzin Kulaszewicz, Wrońskich i Płotka oraz znajomi

2.      + Rafał Capała w 4 rocz. śmierci

10:00

MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

11:30

+ Stefania Klóskowska w 3 rocz. śmierci oraz Robert Klóskowski w 20 rocz. śmierci

13:00

W intencji nowoochrzczonych

18:30

+ Czesław Czarnecki w 4 rocz. śmierci
17:00DK+ Mąż Karol w 35 rocz. śmierci, Zygmunt oraz rodzice z obojga stron