1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne, które potrwają do wtorku włącznie. Plan rekolekcji podajemy w biuletynie i na stronie internetowej.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy od poniedziałku do soboty na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę wraz z Koronką o 9:30.

3.  Ks. Wojciech Ulasiński, od 1 lipca, będzie posługiwał w parafii św. Piotra i Pawła w Pucku. W przyszłą niedzielę, 28 czerwca, podczas Mszy Świętej o 11:30 będzie okazja podziękować ks. Wojciechowi za trzy lata gorliwej służby w naszej parafii. Będzie to również dziękczynienie na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców.

4. Od przyszłej niedzieli, na czas wakacji, zawieszamy sprawowanie Mszy Świętej o 17:00. Wznowimy sprawowanie tej Eucharystii w dniu 6 września. W okresie wakacji młodzież zapraszamy do górnego kościoła w niedzielę na 18:30.

5. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się
w poniedziałek, 22 czerwca. W planie: Eucharystia o 18:30, następnie spotkanie w sali domu parafialnego.

6. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza na spotkanie w piątek,
26 czerwca. W planie Eucharystia o 18:30 w kościele, następnie spotkanie w starej plebanii.

7. Zapraszamy do głosowania na lokalne projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zróbmy coś razem dla spraw nam bliskich. Okazja do głosowania będzie w poniedziałek, 22 czerwca w godzinach 12:00-19:00 w bibliotece miejskiej naprzeciwko naszego kościoła.

W minionych dniach zmarli:
+ Marzena Mossakowska, lat 50; + Kosiedowska Halina, lat 87;
+ Urszula Rylska, lat 94; + Barbara Wójcik, lat 69;
+ Krystyna Baltyn, lat 72; + Janina Jacak, lat 88;
+ Bronisław Bieszke, lat 72; + Marian Kallas, lat 82.