1. W poniedziałek obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. W związku z tym zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą w intencji uzdrowienia duszy i ciała w niedzielę, 17 lutego na godz. 18:30. Liturgie przygotowuje Wspólnota SNE Magnificat, a muzykę Trójmiejska Formacja Uwielbienia.

2. W związku z feriami zimowymi, przez dwie kolejne niedziele: 10 i 17 lutego, nie będziemy sprawować Mszy Świętej o 17:00. Młodzież i dorosłych zapraszamy na Msze świętą do dolnego kościoła w niedzielę, 24 lutego.

3.Najbliższe spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego. W planie: Eucharystia o 18:30 w kościele; dalsza część spotkania, o 19:15, w piwnicy starej plebanii.

4. Seniorów zapraszamy w najbliższą środę na godz. 9:00 na spotkanie Klubu Seniora pod hasłem „Wspomnienia ze Światowych Dni Młodzieży”. Ks. Grzegorz opowie o wyjeździe gdyńskiej grupy na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

5. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, przed rocznicą objawień dotyczących obrazu Jezusa Miłosiernego, odbywać się będzie w dni powszednie o godz. 15:00 w dolnym kościele, a w niedzielę o 9:30 przed sumą parafialną. Rozpoczęcie w środę, 13 lutego. Msza Święta na zakończenie Nowenny w intencji Czcicieli Miłosierdzia w piątek, 22 lutego o 8:00.

6. Wspólnota Dzieje 2 rozpocznie, od najbliższej środy, ewangelizację „od drzwi do drzwi” w domu przy ul. Wiejska 7. Serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów.

7. Rozpoczęły się próby muzyczne do Triduum Paschalnego. Osoby chętne do wzięcia udziału Diakonii Muzycznej Świętego Mikołaja prosimy o kontakt z panią Emilią, dyrygentką. Tel. do dyrygentki:  506 800 467.

8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na dzisiejszą tacę przeznaczoną na pokrycie remontów zaplecza dolnego kościoła. Aktualnie kładzione są płytki w nowych łazienkach i wstawiane są nowe okna.

9. Klub Młodzieżowy organizuje kiermasz, w czasie którego będzie można nabyć rękodzieło wykonane przez młodzież. Dochód ze zbiórki będzie przeznaczony na wyjazd wakacyjny. Kiermasz odbędzie się w przyszłą niedzielę w godzinach od 09:00 do 14:00 przed kościołem.

W minionych dniach zmarli:

+ Krystyna Lorek, lat 62; + Stefan Stachowski, lat 72; + Jan Wojtczak, lat 67.