1. Ks. Andrzej Sieg, proboszcz parafii NMP z Lourdes w Otominie, dziękuję za kwestę na rzecz budującej się parafii. W minioną niedzielę zebrano na ten cel 5400 zł.

2. Rozpoczęły się prace nad instalacją kanalizacyjną do zaplecza dolnego kościoła. W najbliższych dniach wybudowane zostaną trzy nowe studnie kanalizacyjne, następnie instalacja zostanie przedłużona do zaplecza  dolnego kościoła. Rozpoczęte prace utrudnią dotarcie do kościoła od strony ul. Młyńskiej, za co przepraszamy. Nastepnie czekają nas poważne remonty wewnątrz zaplecza dolnego kościoła, tak by mogły tam powstać toalety dla wszystkich wiernych. Zapraszamy panów do pomocy przy pracach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

 3. Wspomniane remonty nie utrudnią adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich  na  modlitwę adoracyjną zarówno w najbliższy piątek jak i w sobotę od 8:40 do 18:20 w dolnym kościele.

4. Owocem głoszenia Katechez Zwiastowania w minionych tygodniach jest powstanie ósmej wspólnoty neokatechumenalnej w naszej parafii, liczącej około 20 osób. Serdeczne podziękowania dla ekipy katechistów głoszących katechezy wraz ks. Wojciechem, ks. Grzegorzem i ks. Proboszczem. Powitanie nowej wspólnoty odbędzie się podczas Eucharystii w najbliższą sobotę o 19:30 w dolnym kościele.