1. Oktawa uroczystości Bożego Ciała będzie trwać do czwartku włącznie, dlatego zapraszamy na Msze święte o godz. 18:30, po których pójdziemy w procesjiz Najświętszym Sakramentem dookoła naszego kościoła. 

2. Uroczystość ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzić będziemy w najbliższy piątek, 8 czerwca. Msze święte o 8:00 i 18:30. Centralne, gdyńskie obchody odbędą się tego dnia w kościele Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Armii Krajowej. Rozpocznie je Msza święta o 18:00, a następnie wyruszy procesja do kościoła ojców jezuitów przy ul. Tatrzańskiej.

3. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca o 16:00 w kawiarni domu parafialnego.

4. Nabożeństwa Czerwcowe odbywają się od poniedziałku do soboty o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę po Mszy Świętej o 10:00.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do soboty od 8:30 do 18:30.

6. Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Świętego Mikołaja Biskupa  odbędzie się w środę , 20 czerwca o 19:30 w domu parafialnym.

7. Młodzież zapraszamy  na  Msze świętą w niedzielę na 17:00 do dolnego kościoła.

8. Wspólnota Dzieje II zaprasza na rekolekcje „Życie w Duchu Świętym” w dniach 15 – 17 czerwca w Klubie Muzycznym, w budynku starej plebanii. Szczegółowe informacje na ulotkach rozdawanych przed kościołem lub pod telefonem: 728 338 680.

9. Kwesta na działalność charytatywną naszej parafii, a szczególnie na rzecz Zupy Chylońskiej,  odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej.

W minionych dniach zmarli:

+ Krystyna Makarewicz, lat 72;

+ Leokadia Rybarczyk, lat 88;

+ Zbigniew Grądziel, lat 78;