1.  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało) świętować będziemy w najbliższy czwartek, 31 maja. Msze święte w tym dniu o: 8:00, 10:00 w Parku Kilońskim, następna Msza Święta będzie po procesji tzn. ok. godz. 13:00 oraz wieczorem o 18:30.

2. Procesja rozpocznie się po Mszy świętej w Parku Kilońskim, a następnie przez ulicę Wiejską przejdzie na ul. Wejherowską, Starogardzką, Chylońską i poprzez ul. Św. Mikołaja wróci do kościoła. Ołtarze, oprócz tego w Parku Kilońskim, będą usytuowane na ul. Wejherowskiej i Chylońskiej. Wiernych prosimy o sąsiedzką pomoc w przygotowaniu ołtarzy, strojeniu ulic i domów.

3. Dzieci, które w tym roku przystąpiły do pierwszej Komunii świętej i dzieci rocznicowe biorą udział w procesji w swoich „pierwszokomunijnych” strojach. Zbiórka o godz. 9:45 przed ołtarzem w Parku Kilońskim.

4. Zapraszamy dziewczynki w wieku przedszkolnym oraz z klas I, II, III i IV, V do wzięcia udziału w sypaniu kwiatków w czasie procesji Bożego Ciała i podczas oktawy. Próba we wtorek
o godz. 17:30 przed kościołem. Prosimy o przynoszenie do zakrystii i biura kwiatów do sypania.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po Mszy świętej o 8:00 do wieczornej Eucharystii, jedynie w czwartek adoracja rozpocznie się po przyjściu procesji i potrwa aż do wieczornej Mszy świętej w dolnym kościele.

6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiamy je w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w niedzielę po Mszy świętej o 10:00.

7. Parafialna piesza pielgrzymka do Wejherowa wyrusza dzisiaj o 13:00 z Wejherowa. Przybycie pielgrzymów do Chyloni około 19:30. Zapraszamy na szlak pielgrzymi lub do powitania pielgrzymki.

8. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się w poniedziałek, 28 maja. Msza święta o 18:30 w kościele, a następnie spotkanie w piwnicy starej plebanii. Spotkania mają charakter otwarty.

9.   W piątek Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca od godz. 7:30 do 8:15 i od 16:30 do 18:30.

10.  Msza święta z udziałem dzieci i rodziców w Pierwszy Piątek Miesiąca sprawowana będzie o godz. 17:00. Będzie to w Dniu Dziecka stąd szczególnie zapraszamy do modlitwy za dzieci.

11.  Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło duchowej adopcji odbędzie się w piątek o 17:45 w dolnym kościele.

12.  Spotkanie dla Żywego Różańca odbędzie się w sobotę, 2 czerwca o 8:00.

13.  Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca o 16:00 w kawiarence domu parafialnego.

14.  Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek i wtorek według stałego porządku i dodatkowo w środę od 9:30 do 12:30. W czwartek, piątek i sobotę biuro będzie nieczynne.

15.  Kwesta na sfinansowanie orkiestry pielgrzymkowej i na wyjazd młodych do Panamy odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

W minionych dniach zmarli:

+ Danuta Borkowska, lat 92; + Halina Doering, lat 55; + Jadwiga Wesołowska, lat 82;