1. Nabożeństwa majowe sprawujemy w następującym porządku: niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00 w dolnym kościele.

2. Parafialna piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w sobotę i niedzielę (26 i 27 maja). Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki w sobotę o 7:00. Powrót z Wejherowa, spod kościoła św. Anny, w niedzielę o 13:00. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Proboszcz i ks. Grzegorz. Dziewczęta, które chciałyby nieść feretron podczas pielgrzymki proszone są kontakt z którymś z księży.

3. Kartki z intencjami modlitewnymi można wrzucać do skarbony wystawionej z tyłu kościoła. W tych intencjach modlić się będą pielgrzymi podczas pieszej pielgrzymki do Wejherowa w dniach 26-27 maja. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na opłacenie orkiestry pielgrzymkowej.

4. Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji Magnificat zaprasza na modlitwę uwielbienia we wtorek na 19:15 w dolnym kościele.

5. Klubu Seniora zaprasza na spotkanie w najbliższą środę o 9:00.

6. Apostolat Maryjny organizuje zbiórkę różańców, również porwanych, które po naprawieniu będą przekazane potrzebującym. Będzie je można zostawiać w pojemniku ustawionym w kruchcie nowej części kościoła do niedzieli, 3 czerwca.

7. Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodych na Lednicy, które odbędzie się 2 czerwca. Zapraszamy wszystkich młodych do wspólnego wyjazdu – pielgrzymki. Informacje i zapisy u ks. Grzegorza.

8. Młodzież klas drugich z gimnazjum prosimy o kontakt z księdzem Grzegorzem w niedzielę o 17:00 podczas Eucharystii, w sprawie przygotowania do przyszłorocznego Bierzmowania.

9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę, na wymianę ławek na chórze.

10.  Kwesta na opłacenie orkiestry pielgrzymkowej oraz na wyjazd młodych do Panamy odbędzie się w przyszłą niedzielę.

11.  Ks. Tomasz Topolski, wyświęcony na kapłana w minioną sobotę, pochodzący z Gdyni-Fikakowa, ale ochrzczony w parafii św. Mikołaja, odprawi pierwszy raz w naszej parafii Mszę świętą i udzieli błogosławieństwa neoprezbitera w najbliższą sobotę, 26 maja o 18:30. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.

12. Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Gdyni organizuje autokarową pielgrzymkę do Irlandii w dniach od 3 do 17 sierpnia br. W programie: Kolonia, dwa dni w Londynie, a następnie przejazd do Irlandii, zwiedzanie najważniejszych miejsc i zabytków, m. in. Sanktuarium w Knock, Dublin, Belfast. Szczegóły programu, warunki, a także zgłoszenia udziału u ks. Zbigniewa Bryka tel. 502-643-061, e-mail: zbryk48@gmail.com

13. Dzień Godności Osób z Niepłenosprawnością Intelektualną obchodzić będziemy z środę, 23 maja. zapraszamy na marsz, który rozpocznie się o godz. 10:00 pod Urzedem Miasta,  a następnie w muszli koncertowej na Skwerze Kościuszki odbędzie się część plenerowo-artystyczna.