1. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do środy od 8:30 do 18:20.

2. Jutrznia sprawowana będzie od poniedziałku do środy o 5:30 w domu parafialnym.

3. Nabożeństwo Pokutne ze spowiedzią świętą będzie sprawowane w środę o 19:30. Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby głębiej przygotować się do spowiedzi.

4. Spowiedź św. w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę – od 7:30 do 8:30 i od 17:00 do 19:00. Chrześcijanin świadomy tego, czym jest Triduum nie powinien spowiadać się ani w Wielki Czwartek, ani w Wielki Piątek, ani tym bardziej w Wielką Sobotę. Przypominamy, że Święta rozpoczynają się w Wielki Czwartek wieczorem. Wyjątkowo Spowiedź św. dla gości z zagranicy i naszych parafian, którzy pracują poza granicami kraju w Wielki Piątek po Liturgii do godz. 24:00.

5. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 26 marca. W planie Msza święta o 18:30, a następnie dalsza cześć spotkania w piwnicach starej plebanii.

6. Wspólnota SNE Magnificat zaprasza na spotkanie we wtorek na 19:15 do dolnego kościoła.

7. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się wqe wtortek, 27 marca o godz. 16:30w domu parafialnym w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej.

8. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia rozpocznie się w Wielki Pątek o godz. 15:00 przy Ciemnicy. Wielka Sobota przy Grobie Pańskiem o 15:00; w niedzielę i poniedizałek o 9:30 w górnym kościele; od wtorku do soboty o 15:00 w dolnym kościele.

9. W Wielki Czwartek zachęcamy do rozpoczęcia trzydziestodniowej modlitwy za kapłanów. Po Liturgii wieczornej rozdamy wizytówki z imieniem księdza i rokiem jego święceń. Jest to ogólnopolska akcja związana z działalnością portalu www.kaplani.com.pl.

10. Biuro Parafialne w Wielkim Tygodniu będzie czynne: w poniedziałek od 9:30 do 12:30 i od 16:00 do 17:30, a we wtorek i środę od 9:30 do 12:30. 

11. Chcąc zachować jednolity wystrój kościoła prosimy, by nie przynosić i nie kłaść kwiatów przy Grobie Pańskim i ołtarzach. Niech robi to tylko zakrystianka, w jednym stylu.

12. Kurs Nowe Życie odbędzie się w naszej parafii, w dniach 6-8 kwietnia. Zapraszamy do uczestnictwa osoby, które chciałyby doswiadczyć tego, że krok wiary daje nowe spojrzenie. Zapisy na Kurs Nowe Życie w biurze parafialnym.

13. Kwesta na Klub Młodzieżowy i na wyjazd do Panamy dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

W minionych dniach zmarł:

+ Jacek Żur, lat 51;