1. 11 listopada, w sobotę przypada święto narodowe. Zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny podczas Mszy świętej 8:00 i 18:30, a także podczas całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

2.  Spotkanie z Szymonem Hołownią odbędzie się dzisiaj o 16:00 w kościele. Wstęp wolny.

3.  Przypominamy, że od listopada katecheza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbywać się będzie w dwóch grupach, w poniedziałki, w sali nr 8:

– I grupa – chłopcy o godz. 16:00

– II grupa – dziewczynki o godz. 17:00.

4. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej we wtorek, 7 listopada o 19:30 w domu parafialnym sala nr 10, a poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieci w niedzielę, 12 listopada podczas Mszy o 11:30.

5. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada. Msza święta o 18:30 w kościele, a następnie o 19:15 spotkanie w piwnicy starej plebanii.

6. Członków Stowarzyszenia Świętego Mikołaja zapraszamy na walne zgromadzenie w środę, 8 listopada na 19:30 do domu parafialnego.

7. Muzyków amatorów i profesjonalistów zapraszamy na spotkanie Trójmiejskiej Formacji Uwielbienia w piątek, 10 listopada na 19:30 do starej plebanii.

8. Z radością informujemy, iż owocem katechez neokatechumenalnych jest powstanie siódmej wspólnoty. Trwa nadal Kurs Alpha stąd prosimy o modlitwę za prowadzących i uczestników.

9. Pan Andrzej Kałdowski, nasz organista, rozpocznie roznoszenie opłatków wigilijnych od czwartku, 9 listopada.

10. Wspólnota Dzieje 2 rozpocznie ewangelizację w domu przy ul. Opata Hackiego 25. Serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów.

11. Młodzież z Klubu Alternative  serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 listopada w domu parafialnym. Podczas koncertu zostaną zebrane pieniądze na leczenie trzyletniej Patrycji Żebrowskiej, która ma chorą lewą komorę sercową, bez operacji dziewczynka może umrzeć. Młodzież przygotowała występ artystyczny wraz z poczęstunkiem. Piątek, 10 listopada godz. 18:00 sala nr. 10 Serdecznie zapraszamy.

12. Planujemy zorganizowanie wyjazdu na rocznicę powstania Radia Maryja do Torunia.

Termin: 2.12.2017 r. Koszt: 55 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

13. Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, odbędzie się kwesta na działalność Parafialnego Zespołu Caritas i sfinansowanie posiłków dla wychowanków Stowarzyszenia. Św. Mikołaja.

14. Przez całą niedzielę gościmy przedstawicieli Wspólnoty Cenacolo, którzy dzielą się swoim świadectwem.

W minionych dniach zmarli:

+ Urszula Hapka, lat 87; + Elżbieta Dambek, lat 71; + Krystyna Jurzec-Kopczak, lat 74;

+ Barbara Chalimoniuk, lat 77; + Stefania Klóskowska, lat 89;

+ Janusz Gaicki, lat 85;