1. Msza Święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 15 stycznia o 18:30.

2. Ze względu na ferie zimowe następna Msza święta dla młodzieży w dolnym kościele będzie sprawowana w niedzielę, 5 lutego. W okresie ferii młodzież zapraszamy na 18:30 do górnego kościoła.

3. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia. W planie Msza święta o 18:30 w kościele, następnie spotkanie w piwnicach starej plebanii (wejście od strony ogrodu).

4. Spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego w piątek, 13 stycznia o 15:30 w kawiarence parafialnej.

5. Spotkanie opłatkowe Różańca Rodziców odbędzie się w domu parafialnym w sobotę, 14 stycznia o 16:00 (sala nr 10).

6. Zapraszamy na kolejną całonocną adorację z 14 na 15 stycznia, która rozpocznie się o 21:30 w sobotę.

7. Rekolekcje na temat życia prawdą o czasach ostatecznych, które poprowadzi Stanisława Iżyk-Dekowska, biblistka, ewangelizatorka z Torunia odbędą się w naszym dolnym kościele w dniach 21-22 stycznia. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy w biurze parafialnym. Można się również zapisać wysyłając maila lub telefonicznie. 

8. V Rekolekcje dla muzyków odbędą się w dniach od 10-12 lutego w domu parafialnym i poprowadzi je Małgorzata Hutek, ceniona wokalistka jazzowa oraz autorka tekstów i piosenek. Zapisy przez stronę internetową. Szczegółowe informacje u ks. Jana.

9. Alby do pierwszej Komunii Świętej można zamawiać od poniedziałku w zakładzie krawieckim przy ul. Chylońskiej 67 (obok punktu pocztowego).

10. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane na dzisiejszą kolektę remontowo-inwestycyjną.

11. Trwa wizyta duszpasterska – Kolęda. Plan do 23 stycznia podajemy w biuletynie, na stronie internetowej parafii i w gablotach. Serdecznie prosimy o przygotowanie Pisma Świętego, położenie go na stole obok krzyża  i wody święconej oraz o odczytanie krótkiego, dowolnego tekstu.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Irena Chabrowska, lat 80;

+ Henryk Walaszkowski, lat 68;

+ Gerard Beratz, lat 85.