1.  11 listopada, w piątek przypada święto narodowe. Zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny podczas Mszy św. o 7:00, 8:00 i 18:30, a także podczas całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Episkopat Polski udzielił wiernym na ten dzień dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 2. Przypominamy, że dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii św. uczestniczą w katechezach sakramentalnych w 3 grupach i spotykają się w salce nr 4, w domu parafialnym w następujące dni:

·        grupa I w środę o godz. 16:30;

·        grupa II w środę o godz. 17:30;

·        grupa III w czwartek o godz. 17:00.

3. Pierwsze spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada o 18:30 w kościele.

4. Wspólnota młodzieżowa zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. Klub Młodzieżowy Alternative zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną na Warsztaty Gospel. Pierwsze spotkanie w czwartek, 10 listopada o godz. 18:00 w sali nr 9 w domu parafialny. Wstęp wolny.

6. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w sobotę, 12 listopada o godz. 10:00 w górnym kościele.

7. Organizujemy w naszej parafii jednodniowy wyjazd do Swołowa. W programie zwiedzanie skansenu „Kraina w kratkę” oraz udział w festynie. Wyjazd 11 listopada o godz. 9:30 spod kościoła. Koszt: 35 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

8. Zapraszamy na kolejną całonocną adorację z soboty na niedzielę, z 12 na 13 listopada. Rozpoczęcie w sobotę o 21:30. Serdecznie prosimy o wpisywanie się na listę adoracyjną.

9. Z radością informujemy, iż owocem katechez neokatechumenalnych jest powstanie szóstej wspólnoty, która aktualnie liczy 34 osoby.

10. Pan Andrzej Kałdowski, nasz organista, rozpocznie roznoszenie opłatków wigilijnych od poniedziałku.

11. Dzisiaj, po każdej Mszy św., odbędzie się kwesta na działalność Parafialnego Zespołu Caritas i sfinansowanie posiłków dla wychowanków Stowarzyszenia. Św. Mikołaja.

W minionych dniach zmarli:

+ Maria Baszanowska, lat 84; + Helena Piasecka, lat 94;

 + Czesław Pioch, lat 74; + Czarnecki Czesław, lat 84; + Zbigniew Dubelewski, lat 64.