1. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do soboty w dolnym kościele w godzinach od 8:30 do 18:20. Najbliższa nocna adoracja odbędzie się z soboty na niedzielę, z 25 na 26 czerwca, jeśli znajdą się chętni. Do piątku włącznie będzie wyłożona lista adoracyjna i potrzeba przynajmniej dwóch osób na każdą godzinę adoracji. Rozpoczęcie w sobotę o 21:30.

2. Niedzielna Msza św. o 10:30 w dolnym kościele nie będzie sprawowana do końca sierpnia, stad latem młodzież zapraszamy na Liturgię do górnego kościoła.

3. Spotkanie Gdyńskiej Szkoły Wiary odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00 w domu parafialnym, a spotkanie nadzwyczajnych szafarzy również dzisiaj o 16:00 na plebani.

4. Młodzież z „Pustyni Miast” pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, darczyńcom i każdej osobie, która w jakikolwiek sposób okazała nam pomoc w zorganizowaniu zjazdu młodzieży w naszej parafii. Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców oraz ich rodzin odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca o godz. 18:30.

5. Gospodarzy, którzy w naszej parafii przyjmują pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek na godz. 19:15 do sali nr 10, w domu parafialnym.

6. Członków Stowarzyszenia Świętego Mikołaja Biskupa zapraszamy na walne zgromadzenie w najbliższy poniedziałek na 19:30 do dużej świetlicy w domu parafialnym. 

7. Uczestników pielgrzymki do Budapesztu zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek, 20 czerwca o godz. 19:30 do sali na nr 4. Na spotkaniu prosimy dokonać całej wpłaty na wyjazd. Jest jeszcze kilka wolne miejsca, chętnych serdecznie zapraszamy.

8. Spotkanie wspólnoty SNE Magnificat w najbliższy wtorek o 19:15 w dolnym kościele.

9. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy w piątek, 24 czerwca. Msze św. tego dnia o 7:00, 8:00 i 18:30. Suma odpustowa w parafii św. Jana Chrzciciela o 18:00.

10. Zapraszamy singli na Mszę Świętą z modlitwą w intencji o dobrą żonę i dobrego męża w niedzielę, 26 czerwca na godzinę 18:30. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym. Temat spotkania: „Dialog. Jak się zrozumieć?”.

11. Klub Rodzica działający przy Stowarzyszeniu św. Mikołaja Biskupa zaprasza na świeżo wypiekane gofry, które będzie można nabyć przed kościołem po Mszach od 8:30 do 13:00. Uzyskane środki zasilą budżet wakacyjnego wyjazdu dzieci ze świetlicy.

12. Ks. Zbigniew Wądrzyk został przeniesiony do parafii św. Judy Tadeusza w Rumi z dniem 1 lipca. Msza św. dziękczynną za jego dwuletnią posługę w Chyloni zostanie odprawiona w sobotę o 18:30.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Elżbieta Skorek, lat 76;

+ Andrzej Pakuła, lat 59;

+ Jerzy Kempa, lat 76.