1.  Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do soboty w dolnym kościele w godzinach od 8:30 do 18:20

2. Zapraszamy na kiermasz przed kościołem, który przygotowali wolontariusze Światowych Dni Młodzieży. Ofiary ze sprzedaży różnego rodzaju ozdób i rękodzieła, które wykonali wolontariusze będą przeznaczone na organizację przyjęcia pielgrzymów. Kiermasz dzisiaj od godz. 8:00 do 14:30.

3. Za miesiąc rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w tej intencji dzisiaj po wieczornej Eucharystii, od 19:30 do 20:00.

4. Uroczystość św. Piotra i Pawła przeżywać będziemy w środę, 29 czerwca. Msze św. o 7:00, 8:00 i 18:30.

5. Spotkanie Apostolatu Maryjnego, czyli Stowarzyszenia Cudownego Medalika odbędzie się we wtorek, 28 czerwca o 16:30 w bibliotece parafialnej.

6. Wspólnota SNE Magnificat zaprasza na ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym we wtorek na 18:30, na Msze św., a następnie agapa w ogrodzie przy plebani.

7. Zapraszamy seniorów na bal w czwartek, 30 czerwca na godz. 16:00 do domu parafialnego, sala nr 10.

8. Polecamy nowy, 23 numer czasopisma „Mikołaj”. Poświeciliśmy je tym razem tematowi „Żywioły w Chyloni”. Piszemy o wodzie, która płynie w naszych kranach, skąd jest? jakiej jest jakości? O ziemi, o ogniu, a także o Światowych Dniach Młodzieży. W aktualnym numerze znajduje się m.in. artykuł ks. Witolda Lesnera o jego misjach na Kubie i o młodych, którzy przyjadą z Kuby do Gdyni. 

9. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy do akcji Parafialnego Zespołu Caritas: „Tornister pełen uśmiechów”. Mamy kilkadziesiąt nowych tornistrów, które pod koniec sierpnia chcemy przekazać najbiedniejszym dzieciom. Każdy, kto chciałby wyposażyć – na miarę swoich możliwości – jeden tornister w przybory szkolne, może zgłosić się do biura parafialnego i wziąć tornister, a następnie przynieść go wraz z przyborami do 19 sierpnia. W każdym tornistrze będzie zawarta informacja o dziecku, które go otrzyma.

10. Centrum Medyczne Synexus będzie wykonywać przed kościołem bezpłatne badania pomiaru ciśnienia, krwi oraz tkanki tłuszczowej i bezpłatny pomiar stężenia cukru w godzinach od 7:30 do 14:00.

11. Dzieciom, młodzieży i dorosłym życzymy dobrych wakacji. Z parafii aktualnie wypoczywają na Kaszubach dzieci ze świetlicy, a młodzież z klubu wyjeżdża w lipcu do Ocypla, młodzi z Pustyni Miast wyjechali z ks. Janem na kolejny zlot, a parafialny Caritas organizuje wyjazd dla dziesięciorga dzieci na wypoczynek do Warzenka. Dorośli z Domowego Kościoła wyjeżdżają na swoje rekolekcje również wiele osób będzie brało udział w kursach ewangelizacyjnych w Orlinkach.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Helena Pasternak, lat 87; + Konrada Sprysak, lat 87; + Marianna Brant, lat 78;

+ Dariusz Fituła, lat 73; +Roman Baltyn, lat 71.