1.  Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w dni powszednie po Mszy św. o 18:30, a w niedzielę po sumie parafialnej.

2.  Wspólnota SNE Magnificat zaprasza na Mszę św. w najbliższy wtorek na 19:15 do dolnego kościoła.

3.      Zbiórka dla ministrantów i kandydatów odbędzie się we wtorek o 17:30 w górnym kościele.

4.   Weekendowe rekolekcje „Życie w Duchu Świętym” prowadzone przez wspólnotę Dzieje II odbędą się w domu parafialnym w dniach 10-12 czerwca. Rozpoczęcie w piątek, 10 czerwca o 19:30, w sali nr 8 w domu parafialnym.

5.      Trwają prace związane z remontem kapitalnym piwnic w starej plebani, gdzie powstaje Klub Młodzieżowy. Pomieszczenia te będą służyły także pozostały grupom i wspólnotom naszej parafii. Jeśli by ktoś chciał wesprzeć tę inicjatywę, to prosimy kontakt w ks. proboszczem lub biurem parafialnym. Kolekta remontowa inwestycyjna przeznaczona na bieżące prace remontowe w dolnym kościele i domu parafialnym będzie w przyszłą niedzielę.

6.  Na stronie internetowej parafii powstało miejsce, gdzie umieszczane są nagrania z rekolekcji parafialnych i niektóre homilie oraz konferencje wygłoszone w naszym kościele, m.in. niedawna katecheza ks. Nikosa Skurasa. W ostatnim też czasie regularnie umieszczamy zdjęcia z wydarzeń parafialnych. Nasza parafia posiada również Fanpage na Facebook’u. Zapraszamy do odwiedzin.

7.  Kwesta do puszek na posiłki dla dzieci z parafialnej świetlicy, na charytatywną działalność parafialnego Caritas oraz na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, w związku z Świętem Dziękczynienia, odbędzie się dzisiaj po Mszy Św.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Teresa Szampowska, lat 71;

+ Irena Krajewska, lat 81;

+ Helena Cieślik, lat 68;