1. Nabożeństwa majowe sprawować będziemy codziennie o 20:30.

2. W najbliższym tygodniu, do soboty włącznie,  dolny kościół będzie zamknięty ze względu na prace remontowe.

3. Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 22 maja o godz. 11:30. Próba przed rocznicą w piątek, 20 maja o godz. 17.30, a od 18.00 spowiedź dla dzieci i rodziców.

4. Parafialna piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w sobotę i niedzielę (21 i 22 maja). Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w sobotę o 7:00. Powrót z Wejherowa, spod kościoła św. Anny w niedzielę o 13:00. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Jan Minkiewicz.  

5. Zbiórka dla ministrantów odbędzie się we wtorek o godz. 17.30 w górnym kościele.

6. Wspólnota SNE Magnificat zaprasza we wtorek na mszę św. o 18:30, a następnie na modlitwę uwielbienia do sali nr 10 w domu parafialnym.

7. Spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” i XII Róży męskiej, odbędzie się w środę, 18 maja po Mszy św. wieczornej w bibliotece domu parafialnego. Zapraszamy na spotkanie kandydatów chętnych do zasilenia szeregów wspólnot.

8. Wspólnota Dzieje II rozpocznie wizyty ewangelizacyjne w domu przy ul. Zamenhofa 9. Będą się one odbywały zazwyczaj w środy wieczorem. Serdecznie prosimy o dobre przyjęcie ewangelizatorów. Jednocześnie przypominamy, że trwa akcja ewangelizacyjna IV wspólnoty neokatechumenalnej.

9. Spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego w piątek, 20 maja o 15:30 w domu parafialnym.

10. Zapraszamy singli na Mszę Świętą w intencji o dobrą żonę i dobrego męża w niedzielę, 22 maja na godz. 18:30. Po Mszy spotkanie w domu parafialnym. Temat spotkania: „Pasja, droga do miłości”. 

11. W dniach od 26-29 maja organizujemy w naszej parafii ogólnopolski zjazd młodzieży z Pustyni Miast. W programie między innymi koncert w Parku Kilońskim, turnieje sportowe i ewangelizacji uliczne – osoby, które chciałaby finansowo wesprzeć to dzieło, prosimy o kontakt z ks. Janem. Serdecznie prosimy o pomoc w ugoszczeniu obiadem w swoich domach młodych ludzi w sobotę, 28 maja o 13:00. W piątek i sobotę potrzebne też będą ciasta, które można przynieść do Szkoły Podstawowej nr 10, gdzie młodzież będzie nocować. Spodziewamy się przyjazdu około 300 młodych ludzi wraz ze swoimi duszpasterzami.

12. Już dziś zapraszamy na weekendowe rekolekcje „Życie w Duchu Św.” prowadzone przez wspólnotę Dzieje II. Odbędą się w naszym domu parafialnym w dniach 10-12 czerwca.  

13. Akademia Rodziny w Gdyni zaprasza na wykład Jacka Pulikowskiego na temat: Etyka małżeńska w sakramentalnym związku małżeńskim. Trudne sytuacje w małżeństwie. Wykład odbędzie się 21 maja w sobotę o godz. 19:00 w parafii św. Andrzeja Boboli Gdynia-Obłuże.  

14. Młodzież z Klubu Młodzieżowego wraz z wychowawcami przygotowała swoje wypieki, sprzedają też tanie, dobre książki  i w ten sposób kwestują, po każdej Mszy św.,  na swój wyjazd wakacyjny. 

15. Dzisiejsza taca w całej Polsce przeznaczona jest na ogólnopolski fundusz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Grzegorz Mierski, lat 53;

+ Włodzimierz Szadkowski, lat 72;

+ Adam Kruczkowski, lat 55;