1. Nabożeństwa majowe sprawować będziemy w najbliższym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i środę o 20:30, w czwartek, piątek i sobotę o 18:00.

2. Dzieci, które przystąpiły do pierwszej Komunii św. przeżywać będą Biały Tydzień podczas Mszy św. od poniedziałku do piątku o 17:00.

3. Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 22 maja o godz. 11:30.

4. O. Adam Szustak wygłosi rekolekcje przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego zatytułowane „Ogień z nieba”. Spotkania odbywać się będą w naszej parafii w najbliższy czwartek i piątek (12 i 13 maja) o 18:30, a w sobotę, 14 maja o 21:00. 

5. Parafialna piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w sobotę i niedzielę (21 i 22 maja). Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na pielgrzymi szlak. Tak jak w poprzednich latach pielgrzymce towarzyszyć będzie orkiestra. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Jan Minkiewicz.  

6. W dniach od 26-29 maja organizujemy w naszej parafii ogólnopolski zjazd młodzieży z Pustyni Miast. W programie między innymi koncert w Parku Kilońskim, turnieje sportowe i ewangelizacji uliczne – osoby które chciałaby finansowo wesprzeć to dzieło, prosimy o kontakt z ks. Janem.

7. Klub młodzieżowy Alternative serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną na warsztaty muzyczne z muzyki rockowej jak również na lekcje gry na gitarze dla początkujących jak i zaawansowanych. Warsztaty odbędą się 13 maja o godzinie 18:00. Zapraszamy do Klubu Młodzieżowego w domu parafialnym, sala nr 9. Uczestnictwo w warsztatach jest darmowe.  

8. Za tydzień młodzież z naszego klubu będzie kwestować na swoje wakacje oraz przygotują własne wypieki. 

9. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na dzisiejsza kolektę remontową.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Ludgarda Dopke, lat 87;

+ Wanda Leyk, lat 94;

+ Irena Wallrat, lat 75;

+ Bożena Zerka, lat 81.