1.  Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej, obchodzić będziemy we wtorek, 2 lutego. Msze św. o: 7:00, 8:00, 18:30 i 19:15 (w dolnym kościele). Tego dnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Serdecznie prosimy o przyniesienie gromnic na tę uroczystość.

2. W pierwszy piątek miesiąca, 5 lutego okazja do spowiedzi św. od godz. 16:00 do 18:30. Msza św. z udziałem dzieci w piątek o 17:00.

3. Księża odwiedzą chorych z posługa sakramentalną w piątek i sobotę.

4. Spotkanie dla Żywego Różańca odbędzie się w sobotę o 8:00.

5. Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji odbędzie się w piątek o 17:45 w dolnym kościele.

6. Członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy podjęli formację na podstawie książki „Seminarium Odnowy Wiary” zapraszamy na spotkanie w ramach Gdyńskiej Szkoły Wiary dzisiaj, 31 stycznia o godz. 17:00 w domu parafialnym.

7. Rekolekcje dla kandydatów do Bierzmowania odbędą się w dniach od 4 do 6 marca. Kandydatów już dzisiaj prosimy o zarezerwowanie sobie tego czasu, gdyż będzie to jedyny termin rekolekcji.

8. Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa odbędzie się w Trójmieście w dniach 7-14 luty. Towarzyszyć mu będzie wiele ciekawych wydarzeń przeznaczonych dla małżonków. Plan został  umieszczony na plakatach i na stronie internetowej http://www.tydzienmalzenstwa.pl/. Inauguracja Tygodnia odbędzie się w naszej parafii podczas Mszy św. w niedziele, 7 lutego o 10:00.

9. Spotkanie Rady Duszpasterskiej zostało przesunięte z 7 lutego na 6 marca.

10. Koncert zespołu Fisheclectic odbędzie się w naszym kościele w sobotę, 6 lutego o 19:30. Wstęp za dowolną ofiarę.

11. W związku z rekolekcjami dla muzyków w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele tylko do godz. 15:30.

12. Album ukazujący życie naszej parafii w minionym roku zatytułowany „Łaska obrazem pisana” jest do nabycia dzisiaj po każdej Mszy św. lub w ciągu tygodnia w biurze parafialnym.

13. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. zapraszamy na katechezę od przyszłego poniedziałku tj. 8 lutego w godz. 16:30 lub 17:30 do sali nr 4.

14. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o zamawianie alb na Pierwszą Komunię w dniach od 8 do 12 lutego w godz. od 9:00 do 17:00 w zakładzie krawieckim obok domu parafialnego. Jest to jedyny termin kiedy będzie można składać zamówienia, prosimy przychodzić z dziećmi w celu wzięcia miary oraz o wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł. Spotkanie dla rodziców dzieci „pierwszokomunijnych” odbędzie się w niedzielę, 7 lutego o 19:30 w dolnym kościele.

15. Plan Kolędy umieszczony jest w biuletynie, gablotach i na parafialnej stronie internetowej.

16. Zachęcamy do oddawania 1 % podatku na rzecz działalności naszego Stowarzyszenia Św. Mikołaja Biskupa. Numer KRS: 0000343609 podajemy w Biuletynie i na stronie internetowej.

17. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 10 zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły w sobotę, 6 lutego w godz. od 10:00 do 12:00.

18. Gościem naszej parafii, za tydzień, 7 lutego, będzie pan Robert Kościuszko, mąż, ojciec,powieściopisarz. Podzieli się on podczas każdej Mszy św. swoim świadectwem dotyczącym małżeństwa i wychowania dzieci. Wieczorem spotkanie i katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, rodziców kandydatów do Bierzmowania i wszystkich chętnych o 19:30 w dolnym kościele. Przez cały dzień będzie też można nabyć książki z  autografem autora.

  Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Febronia Szreder, lat 90; + Jadwiga Żuchowska, lat 91; + Teresa Studnicka, lat 81;

 + Henryk Rytt, lat 81; + Eugeniusz Jurek, lat 84; + Jarosław Sowiński, lat 52;