1.      Msza św. na zakończenie mijającego roku będzie sprawowana w czwartek, 31 grudnia o 18:30. Po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele i adoracja aż do północy. Nowy rok rozpoczniemy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

2.      Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu odbywa się  od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem piątku, 1 stycznia.

3.      1 stycznia, w piątek obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. sprawować będziemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy św. w dolnym kościele.

4.      Apostolat Maryjny spotyka się na „opłatku” we wtorek, 29 grudnia o godz. 16:30 w bibliotece domu parafialnego.

5.      Spotkanie opłatkowe Wspólnoty SNE Magnificat odbędzie się we wtorek, 29 grudnia o 19:15 w sali nr 10 w domu parafialnym.

6.      Spotkanie dla członków Żywego Różańca w sobotę, 2 stycznia o 8:00.

7.      Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu wigilii dla samotnych.

8.      Nasza parafia organizuje i zaprasza na Kurs dla małżeństw. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim małżeństwie, to zapraszamy na cykl siedmiu spotkań w środy wieczorem. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 stycznia. Zapisy i szczegółowe informacje u Justyny (tel. 884141053) . Kurs odbędzie się w budynku Fundacji Adaptacja, ul. Chylońska 217.

9.      Szczegółowy plan Kolędy, do 11 stycznia, wywieszony jest w gablotach i umieszczony jest na stronie internetowej; list księdza proboszcza na tegoroczną kolędę prosimy, by wziąć z kościoła. Jest on też dostępny na parafialnej stronie internetowej.

10. Kurs Alfa, czyli wprowadzenie w chrześcijaństwo rozpocznie się w poniedziałek, 18 stycznia. Zapisy przez stronę internetowa  oraz w biurze parafialnym.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

śp. Zofia Olszak l. 69; śp. Alicja Głazik l.69;

śp. Józef Łączyński l. 91