1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 8:00 do wieczornej Eucharystii.

2. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel obchodzić będziemy w czwartek, 16 lipca. Podczas Mszy św. o 18.30 będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.

3. Msza św. w intencji uzdrowienia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 19 lipca o 18.30. Zapraszamy szczególnie chorych i cierpiących.

4. Mieszkańców domów przy ul. Chylońska 74 i Lubawska 11 zapraszamy na Msze św. w przyszłą niedzielę, na godz. 10.00 podczas której zostanie im wręczona”Totus Tuus”, która rozpocznie peregrynację po ich domach.

5. Stowarzyszenie św. Mikołaja zaprasza dzieci w wieku szkolnym na wakacyjne wyprawy ze św. Mikołajem. Zapisy dzieci na środowe, wspólne wyjście w biurze Stowarzyszenia, w domu parafialnym w godz. od 9:00 do 16:00.

6. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy do akcji Parafialnego Zespołu Caritas: „Tornister pełen uśmiechów”. Mamy kilkadziesiąt nowych tornistrów, które pod koniec sierpnia chcemy przekazać najbiedniejszym dzieciom. Każdy, kto chciałby wyposażyć – na miarę swoich możliwości – jeden tornister w przybory szkolne, może zgłosić się do biura parafialnego i wziąć tornister, a następnie przynieść go wraz z przyborami do 17 sierpnia. W każdym tornistrze będzie zawarta informacja o dziecku, które go otrzyma.

7. Organizujemy w naszej parafii trzydniową pielgrzymkę do Częstochowy i Lichenia w dniach 25-27 sierpnia. Koszt wyjazdu 170 zł.

8. Zapraszamy na XXXIV Kaszubską Pieszą Pielgrzymkę z Helu na Jasną Górę w dniach 25 lipca – 12 sierpnia. Szczegółowe informacje w gablotach.

9. Bezpłatne porady prawne będzie można uzyskać w najbliższy czwartek między 16:30 a 17:30 w biurze parafialnym.

10. Rada dzielnicy Chylonia zaprasza na koncert młodych talentów, połączony z festynem w sobotę, 18 lipca od godz. 13.00 – 19.00 Parku Kilońskim.

11. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane na dzisiejszą kolektę remontowo-inwestycyjną.

12. Nowy „Gość Niedzielny” jest do nabycia w zakrystii.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

śp. Jan Ellwart, lat 90;

śp. Stanisław Bożek, lat 69;

śp. Stefan Paruch, lat 70